Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na poprzedniej uzyskałem tyle na 18tkach choć teraz już na taki rezultat nie liczę :)

ostatnio często z bagażnikiem dachowym śmigam więc się ograniczam..

zerowy skok to może faktycznie głupi pomysł ale chciałbym to ograniczyć do minimum tak że jeżeli zrobię prześwitu 3mm to przy zatankowaniu pełnego baku nie będą mi błotniki siadać na opony jak ma się to obecnie..

co to za gumy? gdzie to można kupić? :decayed:

Opublikowano

macie jakieś pomysły jak usztywnić zawieszenie z tyłu? jak dla mnie najlepszą opcją byłby beton taki żeby nie było skoku amortyzatora w ogóle lub było jak najmniej :)

druga sprawa zastanawiam się czy stabilizator z rs4 podejdzie do mnie :mysli:

to nie zda egzaminu, mi ostatnio (nie wiem jakim cudem) zamarzły amorkio z tyłu, i nie tłumiły nic, fatalnie się jeżdzi d*pa skacze jak piłka :thumbdown:, najlepszym wyjśćiem jest tak jak mówi Keżor dobry markowy gwint z regulacją twardosći, albo jakiś KIT bo one są zazwyczaj twardsze niż gwint :wink4:

Opublikowano

Jak mawial moj znajomy- nie ma rzeczy uniwersalnych, - jak cos jest do wszystkiego to jest do doopy.

SoMeS- a moze zalatwiasz sobie jakies auto na codzien zeby moc twojego pazdziocha bardziej extremalnie rezac?

Moze jakis Seat Mikrowela (Mikrofalowka) :decayed:

Opublikowano

somes a myslales nad odbojami z poliuretanu?moze wtedy tak by nie dobijal?ja tez musze to zrobic na wiosne bo ostatnio scielo mi plastykowe nadkola w srodku a blotnik scial mi rant opony ochraniajacy felge

Opublikowano
  • Autor

gwinta póki co mam dobrego więc nie po drodze mi go wymieniać tym bardziej że jest twardy.. no ale na tyle chce uzyskać efekt jaki często widać na fotkach amerykańców gdzie błotnik praktycznie siedzi na kole...

SoMeS- a moze zalatwiasz sobie jakies auto na codzien zeby moc twojego pazdziocha bardziej extremalnie rezac?

zastanawiam się nad golfem mk2 lub czymś takim

somes a myslales nad odbojami z poliuretanu?moze wtedy tak by nie dobijal?ja tez musze to zrobic na wiosne bo ostatnio scielo mi plastykowe nadkola w srodku a blotnik scial mi rant opony ochraniajacy felge

no uciążliwe to jest... dupe muszę dzisiaj podnieść :)
Opublikowano

Somes amerykańce też maja problemy z dobjaniem :wink4:

dsc00164188760.jpg

Opublikowano
  • Autor

tak to jest jak felga poza obrys wystaje... trzeba znaleźć na to złoty środek :)

Opublikowano

gwinta póki co mam dobrego więc nie po drodze mi go wymieniać tym bardziej że jest twardy.. no ale na tyle chce uzyskać efekt jaki często widać na fotkach amerykańców gdzie błotnik praktycznie siedzi na kole...

AIRRIDE

amen

Opublikowano
  • Autor

AIRRIDE

amen

na airze to się będę toczył jak sobie a8 na niedziele kupie a nie w aucie którym lubię sobie pojeździć szybciej.. poza tym co to za przyjemność i sens z podniesioną d*pą jeździć?
Opublikowano

AIRRIDE

amen

na airze to się będę toczył jak sobie a8 na niedziele kupie a nie w aucie którym lubię sobie pojeździć szybciej.. poza tym co to za przyjemność i sens z podniesioną d*pą jeździć?

albo pojezdzic szybciej, albo miec przerwe od blotnika do opony 1mm, doskonale wiesz ze tak sie nie da, a na AIR sobie mozesz regulowac jak chcesz, do lansu siadasz na 1 mm do polatania podnosisz furke do gory, nikt Ci nie kaze robic z niej kozy od razu
Opublikowano
  • Autor

co nie zmienia faktu że na airze buja wcale nie wiele inaczej niż jak na seryjnym zawiasie nie zależnie od tego na jakiej jest wysokości.. więc to z miejsca odpada

Opublikowano

Somes zacnie jest.... ;) kiedy zawitasz zapalić coś do SO :)?? odwiedzimy wspolne koleżanki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Somes zacnie jest.... ;) kiedy zawitasz zapalić coś do SO :)?? odwiedzimy wspolne koleżanki :decayed:

zacnie w jakim sensie? :)

palę raz na rok a starym koleżankom dawno powiedziałem do widzenia :decayed:

Opublikowano

te Dotz'y są mega...

jak bedziesz w moich okolicach to daj znac chce obakac sobie body kita bo mam pewien pomysł do mnie :)

Opublikowano

Somes zacnie jest.... ;) kiedy zawitasz zapalić coś do SO :)?? odwiedzimy wspolne koleżanki :decayed:

zacnie w jakim sensie? :)

palę raz na rok a starym koleżankom dawno powiedziałem do widzenia :decayed:

tam Ci wujek na gg truknalem temat :naughty:

Opublikowano
  • Autor

te Dotz'y są mega...

jak bedziesz w moich okolicach to daj znac chce obakac sobie body kita bo mam pewien pomysł do mnie :)

zobaczę jak będę stał z czasem bo na święta wpadam tylko na moment :)[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 23:45_________________________________________________

tam Ci wujek na gg truknalem temat :naughty:

bardzo przyjemny temat :naughty:

jak zostanie z funduszu na prezenty to biore :decayed:

Opublikowano

bardzo przyjemny temat :naughty:

jak zostanie z funduszu na prezenty to biore :decayed:

no to pamietaj tam o mnie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

z cyklu: gdzie jest a4? :tongue4:

dsc01488h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

na moje to ten znaczek turbo robi zajebistą robotę :good:

tak samo jak ta felga :good:

spojler kiedy przybędzie?

udajesz się na sesję?

Opublikowano

gwinta póki co mam dobrego więc nie po drodze mi go wymieniać tym bardziej że jest twardy.. no ale na tyle chce uzyskać efekt jaki często widać na fotkach amerykańców gdzie błotnik praktycznie siedzi na kole...

AIRRIDE

amen

Air%20Ride%20Is%20For%20Pussie.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.