Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na moje to ten znaczek turbo robi zajebistą robotę :good:

tak samo jak ta felga :good:

spojler kiedy przybędzie?

udajesz się na sesję?

póki co muszę przygotować niuńkę do przedzierania się przez europę :wink4:

spojler? :shocked:

Air%20Ride%20Is%20For%20Pussie.jpg

amen
Opublikowano

spojler? :shocked:

no spojler to za duże słowo - lotka :tongue4:

86kg.jpg

Opublikowano
  • Autor

na razie nie mam czasu na pierdoły :)

Opublikowano

na moje to ten znaczek turbo robi zajebistą robotę :good:

tak samo jak ta felga :good:

spojler kiedy przybędzie?

udajesz się na sesję?

póki co muszę przygotować niuńkę do przedzierania się przez europę :wink4:

spojler? :shocked:

Air%20Ride%20Is%20For%20Pussie.jpg

amen

Jak byłem na majóvwce w rykach na jakimś corrado widziałem jeszcze taką

Fuck%20AirRide.jpg

Opublikowano

na razie nie mam czasu na pierdoły :)

dokladnie, jujek musi zalozyc wieksze ftryski w miedzyczasie swiatecznym :naughty: :>

Opublikowano
  • Autor

dokladnie, jujek musi zalozyc wieksze ftryski w miedzyczasie swiatecznym :naughty: :>

zobaczymy jak to wyjdzie napaleńcu :decayed:
Opublikowano

dokladnie, jujek musi zalozyc wieksze ftryski w miedzyczasie swiatecznym :naughty: :>

zobaczymy jak to wyjdzie napaleńcu :decayed:

:polew: :polew: :polew::boobs::sexinbed::sex::evil2: :drool: :dance::buhaha::banan1::jerk::buahaha:

Opublikowano
  • Autor

hehe :)

dzisiaj z racji sporej ilości śniegu na całym aucie w tym na kołach podjąłem decyzję o malowaniu dotzów :decayed: środek w białą perłę z domieszką złotego brokatu, rant w polerke a śrubki złote :kox:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 17:16_________________________________________________aaa i żeby nie wieśniaczyć auta kartonem to kupiłem plexe by wsadzić za grila :tongue4:

no i blacha w miejscu mniej więcej lewej kratki :)

Opublikowano

hehe :)

dzisiaj z racji sporej ilości śniegu na całym aucie w tym na kołach podjąłem decyzję o malowaniu dotzów :decayed: środek w białą perłę z domieszką złotego brokatu, rant w polerke a śrubki złote :kox:

no jedziesz koxem :decayed:

a ja caly czas dumam na jaki kolor szurnac RSy[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 17:18_________________________________________________

no i blacha w miejscu mniej więcej lewej kratki :)

po co?

Opublikowano
  • Autor

u Ciebie Wujek będzie tylko jeden słuszny :)

blache muszę gdzieś dać bo mnie lubią ostatnio na trasie łapać tym bardziej jak w najbliższych 2óch tygodniach suka 3-4tyś km trzaśnie :wink4:

Opublikowano

u Ciebie Wujek będzie tylko jeden słuszny :)

jaki?

blache muszę gdzieś dać bo mnie lubią ostatnio na trasie łapać tym bardziej jak w najbliższych 2óch tygodniach suka 3-4tyś km trzaśnie :wink4:

aa rejestracyje :decayed:

Opublikowano

z cyklu: gdzie jest a4? :tongue4:

dsc01488h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

widzę, że wysłuchałeś mojej prośby i wrzuciłeś zdjęcie gdzie dobrze widać Body Kit :decayed:

Opublikowano

z cyklu: gdzie jest a4? :tongue4:

dsc01488h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

widzę, że wysłuchałeś mojej prośby i wrzuciłeś zdjęcie gdzie dobrze widać Body Kit :decayed:

ale przynajmniej nie jakies cudowane foto, jest progress :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

popatrzałem chwile na to auto i doszedłem do wniosku że tablice rejestracyjne tam jednak nie pasują :sick3::sarcastic:

Opublikowano

na trumne przywieś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mała ciekawostka... w b6 AVF fwd są identycznej grubości półośki :wink4:

Opublikowano

Nie gadaj ze norka ma tez takie patyki :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mała ciekawostka... w b6 AVF fwd są identycznej grubości półośki :wink4:

troche przesadziles :gwizdanie: nie sa takie grube jak Twoje stare z automata, ale nie sa tez takie cienkie slomki jak te co masz teraz :cool1:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

co tu tak cicho? somes co ty nic nie rezasz? :decayed: cyknał bys jakies nowe fotki alusków bo jeszcze ich z bliska nie widzielismy :naughty:

Opublikowano

co tu tak cicho?

Jakbyś we Wigilie wyruszył na letnich to pewnie tez byś był jeszcze w trasie :gwizdanie:

Ale jest odwilż, pewnie lada chwila dojedzie... :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.