Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T 3.0TDI quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapodaj millteka razem z programem , bedzie miodzio.

Opublikowano

Czyzby najladniejsza furmanka na forum?

Poprostu miazga :good:

Opublikowano

aaa nie wiedzialem , szkoda, trzeba bylo zrobic w odwrotnej kolejnosci to pewnie byl by lepszy efekt , tak to samym koncowym to raczej duzo juz nie ugrasz , ale za to dzwiek bedzie mega :cool1:

Opublikowano
  • Autor

3950 na alledrogo,pewnie coś bym urwał.Zna ktoś tańsze źródełka?

I posłuchałbym tego na żywo.. :rolleyes:

Opublikowano

:wink4: dzwiek rewelka

Opublikowano
  • Autor

:kox: tego filmiku akurat nie widziałem... :tongue4:

Dzięki :good:

Opublikowano

ogólnie Ja Do A5 Mileteka założysz to kosa....nie brzmi jak TDI :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Na ebayu nowy z Anglii idzie za 3tys wyrwać..

Opublikowano

Ladniutka ta Twoja Czarnulka posujaca do mojej Czarnulki. Co do koloru to strasznie trzeba dbac. Ja oprócz tego ze "delikatnie" myje to jeszcze staram sie przynajmniej raz w miesiacu recznie klasc wosk wtenczas ten brud tak mocno sie nie trzyma.A nie myslales o ledach z tylu. Dla mnie by najmniej tyl wyglada troche smutny. Kólka 1-wsza liga a 20 to w sam raz pasuja to tego modelu. Ja na wiosne planuje takie kólka tez 20:

felg.jpg

Opublikowano
  • Autor

Bardziej w tym stylu leżą mi 20 z RS5..zobacz sobie...Wolałbym takie, jeśli ET do Ciebie pasuje.

O ledach myślałem ale najpierw wolę wydech :)

Opublikowano

Ja w moim 4 cylindrowym dieslu to nic nie wyczaruje tylko załoze podwójny wydech takze chodzi mi tylko o wygład .A felgi całkiem całkiem... :)

Opublikowano

Piękna Piątka, auto marzenie. Gratulacje :)

Opublikowano

Oglądałem felgi -zacne . Uwazam,że do Twojego auto by pasowaly ,bo są takie miesiste zas do mojego wlasnie zbyt a pozatym to mam juz srebrne i chcialbym miec co innego. Te czarne felgi wygladaja zupelnie inaczej na aucie zobacz:

bmw.jpg

bmw1.jpg

Jakie masz opony przy 20 255/30?

Opublikowano

andrew5667 wrzuciłeś miniaturki na których ch widać... :decayed:

Opublikowano

furmanka zacna.... Miltek w Austrii miałem okazję słyszeć w V6 TDI... aż mnie skręcało że mam R4 TDI... ale cóż kasa u mnie za mała :)

Miltek w a5 musisz zrobić cały wydech a nie końcówki żeby była rewelka, a potem ponowne strojenie, zawsze pare km dostaniesz.

co do kółek to letnie są super, zimówki są blee... najgorszy wzór OOOO :)...

Opublikowano

Paweł nie wiem czy ktoś już Ci napisał, że masz fajne auto :wink4:

Opublikowano

Paweł nie wiem czy ktoś już Ci napisał, że masz fajne auto :wink4:

Ee tam fajne... jak mialbym wybierac to wolałbym golfa czwórke :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.