Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] posiadam klime z zielonym wyświetlaczem czy to orginał


sylwesterw

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko kupiłem ostatnio a4 i rzekomo posiadam klimartonik ale z jakimś dziwnym panelem wygląda mi na jakiś od vw czy coś wygląda on mniej więcej tak: ma jeden podłużny wyświetlacz który świeci na zielono z lewej strony ma przyciski do ustawiania temperatury a z lewej do mocy nadmuchu pod wyświetlaczem znajdują się przyciski od ustawienia w którą stronę ma dmuchać itd postaram się jutro dodać zdjęcie tego panela Czy to jest orginalny panel czy nie, ewentualnie od jakiej fury on jest pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale zdjęcie dopiero jutro dziś już nie chce mi się do garażu lecieć ale jutro z rana dodam zdjęcie z góry dziękuje za wszelkie wiadomości na temat tego czegoś co jakiś typek włożył to do tego samochodu nie znałem się to dałem się zrobić w jajko trudno jakby co to do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, mnie wogole zastanawia ta sprawa, ciekawe ze wtyczki pasowaly, mozliwe ze tam cos zostalo pokombinowane, jak bedziesz robil zdjecia, to przydaloby sie jeszcze zdjecie kabli od tylu! Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto zdjęcia tylko panela może wieczorem dodam jak uda mi się rozkręcic zdjęcia wtyczek[br]Dopisany: 30 Październik 2007, 10:46 _________________________________________________DSC08224

[nie widać zdjęć. jakiegoś nie ten teges linka wstawiłeś][br]Dopisany: 30 Październik 2007, 10:48 _________________________________________________http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/klimatronic-a4

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/links/klimatronic-a4-2[br]Dopisany: 30 Październik 2007, 19:23 _________________________________________________jakby ktoś zerknął na linki powyżej i coś stwirdził to bym był wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: co to za wynalazek. typuje ze to panel jakiegoś BWM (sadząc po czcionce) ale to nie ważne. poprzedni właściciel to niezły majsterkowicz musiał być. musiałbyś go wyciągnąć i zobaczyć jak sprawa wygląda w środku. czy caly sterownik jest zmieniony czy tylko panel. jeśli sterownik to czy jest coś grzebane przy kostkach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w kodach wyposażenia (z naklejki) czy twoje auto wyjechało z klimatronikiem jak tak to masz wyszkie silniczki i czujniki wiec wystarczy podmienić panel klimatronika i chyba ramkę. Możliwe że ktoś od podstaw wyrazał klimatronika wówczas przy wsparciu jakiegoś elektronika radzę zabrać sie za wymianę. Swoją droga dziwadło ten panel.[br]Dopisany: 31 Październik 2007, 10:14 _________________________________________________A jeśli auto wyjachal oz manulaną klimą to chyba warto wrócić do tego co fabryka przewidziała. Swoją drogą - dokładnie sprawdzałeś czy działa poprawnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...