Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+


PIXI

Rekomendowane odpowiedzi

no nie gadaj na TDI to w chooj :)

przecie wiem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2.5 V6 TDI Avant Quattro z Października 2004r i silnik BDH. Chcę teraz wrzucić FMIC, DP i wystroić to. Jakiego IC używałeś? Jakie miał wymiary? Co z orurowaniem? Jaka średnica i jak to u Ciebie jest rozwiązane?

Szkoda kasy na FMIC i DP w 2.5TDI - masz 2 coolery, ktore spokojnie ogarna soft - a soft bedzie lajtowy, bo wiecej jak 200PS nie przekroczysz.

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze Adam ja dopiero zobaczyłem :)

jestem w SZOKU !!!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

Gratuluje jak nie wiem co :)

Dzięki Piotrek :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:31_________________________________________________

ponad 200 KM :kox:

Nie masz pojęcia jaki ja jestem zadowolony :kox: :kox: :kox: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:32_________________________________________________

Fiu Fiu super gratki :good:

PIXI teraz nic tylko czekać na czarny asfalt :decayed: GRATY !! :wink4:

Podziękował Panowie :good:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 11:35_________________________________________________

Mam 2.5 V6 TDI Avant Quattro z Października 2004r i silnik BDH. Chcę teraz wrzucić FMIC, DP i wystroić to. Jakiego IC używałeś? Jakie miał wymiary? Co z orurowaniem? Jaka średnica i jak to u Ciebie jest rozwiązane?

Szkoda kasy na FMIC i DP w 2.5TDI - masz 2 coolery, ktore spokojnie ogarna soft - a soft bedzie lajtowy, bo wiecej jak 200PS nie przekroczysz.

EOT.

Przy okazji i ja czegoś się naucze ..... Fly dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI teraz Q i będzie :kox:

Wiem ,wiem masz rację (trakcja w ośce :thumbdown: ) ....ale jak wcześniej pisałem (jak kasa będzie to :gwizdanie: ) zrobie wywiad po nowym roku (jakie koszty ) - nie wiem tylko co starej powiem ;( :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI teraz Q i będzie :kox:

Wiem ,wiem masz rację (trakcja w ośce :thumbdown: ) ....ale jak wcześniej pisałem (jak kasa będzie to :gwizdanie: ) zrobie wywiad po nowym roku (jakie koszty ) - nie wiem tylko co starej powiem ;( :polew:

kup je szminkę :naughty: a sobie Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIXI teraz Q i będzie :kox:

Wiem ,wiem masz rację (trakcja w ośce :thumbdown: ) ....ale jak wcześniej pisałem (jak kasa będzie to :gwizdanie: ) zrobie wywiad po nowym roku (jakie koszty ) - nie wiem tylko co starej powiem ;( :polew:

powiedz, ze to czesci eksploatacyjne... i trzeba wymienic... a ze drogo? No przeciez to Audi, a nie Polonez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

Szminka rządzi :kox: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 12:41_________________________________________________Michał ...... nie jest taka głupia jak myślisz :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze jeździ ten kaszlak ? Nic się nie wysrało po tych kilku dniach jeżdżenia na maksa ? :decayed:

Zapier**la jak ta lala , tylko nie mam gdzie bo wiecznie śnieg napier**la :wallbash: .... :polew: :polew: :polew:

Michał , jest po prostu :kox: :kox: :kox:

Cześć

A jak przy tej mocy wytrzymuje sprzęgło, czy posiadasz seryjne?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł , mam seryjne sprzęgło z tego co wyczytałem na Forum wystarcza gdzieś na około 420Nm ...... więc jeszcze mam zapas :naughty:

Inną sprawą jest użytkowanie ( jazda ) ................. :gwizdanie:

Wcześniej po samym programie 170 KM śmigałem około 1,5 roku i nic się nie działo :good:

Z drugiej strony :mysli: to za wcześnie , aby napisać dokładnie jakie są bolączki itd. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł , mam seryjne sprzęgło z tego co wyczytałem na Forum wystarcza gdzieś na około 420Nm ...... więc jeszcze mam zapas :naughty:

Inną sprawą jest użytkowanie ( jazda ) ................. :gwizdanie:

Wcześniej po samym programie 170 KM śmigałem około 1,5 roku i nic się nie działo :good:

Tak pytam, bo zawsze człowieka ciągnie do większej mocy. U siebie mam program zrobiony u Witka na 169 KM i 387Nm i jak jadę z 4ma osobami i dam w podłogę to potrafi złapać poślizg (tak +1000 obrotów). Podejrzewam, że to powoli zbliża się koniec sprzęgła(mam już przejechane niecałe 170tys. km). Ale z tego co piszesz to dobre seryjne sprzęgło daje radę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...