Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podpięcie ori radia - Symphony I - problem


Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Wieć mam pewien problem z podpięciem radia symphony do my Audi. Co do problemu to radio się uruchamia normalnie lecz po wyjęciu kluczyka za stecyjki trzeba wpisywać za każdym razem kod radia - nie zapamiętuje ustawiań;/ Poprzednio w samochodzie było nie ori radio i poprzedni własciciel nie kupował żadnych adapterów tylko uzył młotka i siekiery żeby podłączyc radio. Druga sprawa jest taka, że nie startuje mi na symphony wzmacniacz;/ Po podpieciu JVC normalnie wzmak sie zalacza, nastepnie jak podpene symphony to tez sie wlacza, ale tylko do wyjecia kluczykow ze stacyjki no i glosniki z tylu nie dzialaja;/, a przednie charszcza jak by gdzies zwarcie bylo. Mini iso kupowalem pod wzmak 4 kanalowya przynajmniej tak mi powiedzial ze bedzie na tym smigac. Jak podpene mini iso od tylnej polki te graja czysto wiec problem lezy gdzies indziej;/ Ktos ma pomysly co jest nie tak? Ponizej zamiesczam zdjecia. A i jescze jedno da rade podlaczyc to radio pod fisa? I kolejne pytanie co to za czerwona kostka z tym jednym przewodzikiem?

e33dd2d0d9151bacgen.jpg

4ba2529b71ea7b1egen.jpg

1177b3ec7213b96fgen.jpg

f5df4e6aa9f77e2bgen.jpg

d073e52782279da4gen.jpg

3ef7ac6a719141eegen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę ,czy to radia w ogóle mieści się w tym modelu jeżeli tak to poproszę o foto jak yo zrobiłeś.Pozdrawiam

zmieniasz konsole na 2din i Ci się mieści :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od a6 jak się okazalo sie nie miesci, ale wcześniej kupiłem sobie panel od symphony I z A4 na allegro za 10zl i sobie go przelozylem. Problem z radiem zostal rozwiązany kolega Nosb sie nim zajal :)

Witam kolegę ,czy to radia w ogóle mieści się w tym modelu jeżeli tak to poproszę o foto jak yo zrobiłeś.Pozdrawiam

Konsola 2 din i sie miesci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...