Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Co myślicie o tych lampach???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyglądaja ciekawie ale nie wiem jaki ty masz kolor :a4fan: bo pewnie nie do każdego bedą pasowały :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ciemna zieleń:)

Opublikowano

Powiem tak: widzialem ladniejsze..

Ja nie zmieniam zdania i uwazam ze do sedana jak nie 2 lift to tylko te:

http://cgi.ebay.de/RUCKLEUCHTEN-AUDI-A4-LIMO-KLAR-ROT-LED-TECHNIK-81136_W0QQitemZ140153940648QQihZ004QQcategoryZ57323QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Opublikowano
  • Autor

a widziales je gdzies w polsce?? na allegro albo gdzie??

Opublikowano

Sa na allegro.. :rolleyes:

Opublikowano

Faktycznie te co pokazał kolega ykk są ciekawsze ale nie mówie że te które ty wybrałeś nie pasowałyby do ciemnej zieleni

Opublikowano

Powiem tak: widzialem ladniejsze..

Ja nie zmieniam zdania i uwazam ze do sedana jak nie 2 lift to tylko te:

http://cgi.ebay.de/RUCKLEUCHTEN-AUDI-A4-LIMO-KLAR-ROT-LED-TECHNIK-81136_W0QQitemZ140153940648QQihZ004QQcategoryZ57323QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Lampy :kox: właśnie te lampy mam upatrzone sobie, są najładniejsze jakie widziałem.

Opublikowano

grafi ale Ty masz avanta.. :chytry: do ktorego niestety jeszcze nic fajnego nie wymyslili.. :rolleyes:

Opublikowano

tragedja te lampy poszukaj innych :)

Opublikowano
  • Autor

ykka masz moze do nich link???, bo ja szukam i nie moge znalesc

Opublikowano
  • Autor

no troszku mi cena nie lezy :kwasny: ale swiatla sa naprawde super, zastanawialem sie wlasnie jeszcze nad 2liftem, ale nie wiem czy nie odloze i nie kupie tych :thumbup:

co o tym myślicie???

Opublikowano

dla mnie bajka :th:,gdym mial troszkę lużnej kasy 750 stówki:dance:( na razie zainwestowałem w CB)

Jestem ciekaw jak świecą wieczorem?

Opublikowano

:a4fan:zastanawiam sie nad kupnem i prosze o opinie

http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal/258/57/54/258575407

mi się podobają :thumbup: :thumbup:

mam takie u siebie i jestem z nich bardzo zadowolony. pięknie świecą, pięknie wygladają :thumbup:

ale to kwestia gustu, a o gustach sie nie dyskutuje

Opublikowano

:a4fan:zastanawiam sie nad kupnem i prosze o opinie

http://photos04.allegro.pl/photos/oryginal/258/57/54/258575407

mi się podobają :thumbup: :thumbup:

mam takie u siebie i jestem z nich bardzo zadowolony. pięknie świecą, pięknie wygladają :thumbup:

ale to kwestia gustu, a o gustach sie nie dyskutuje

a zrobiłbyś fotki wieczorem i tu je zamieścił ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.