Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pojawiło się metaliczne stukanie jakby coś rozsypanego po silniku, co jest


pajakleon97

Rekomendowane odpowiedzi

w moim tedeju pojawilo sie okropne metaliczne stukanie jakby ktos rozsypal po silniku gwozdzie czy cos w srodku latalo metalowego ;/ co to moze byc? chodzi naprawde glosno i nieprzyjemnie to brzmi lalem stp ostatanio ale to chyba nie rpzez to? cos mi sie zdaje ze to nie jest jakas pier**la ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dwumas, może docisk a może jakaś blaszka tarabani, osłona termiczna przy tłumiku, spotkałem się nawet z tym że akumulator stukał o przegrodę. A dzieje się to podczas jazdy? tylko podczas jazdy? na postoju? Na początek warto posprawdzać pierdółki :good: Tak jak brzmi stara zasada serwisanta: "najpierw zrób to co Cię nic nie kosztuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na 10 odpalen 2 objawialy sie metalicznym stukaniem, okazalo sie ze rozpadl sie docisk sprzegla calkowicie... blaszki ktore trzymaja "zelazko" czyli przylgnie do tarczy sprzeglowej stracily nity ktore je trzymaly i zrobilo sie z nich "smiglo" ktore uderzalo o obudowe skrzyni dopoki nie nabralo obrotow.. proponuje sprawdzic od dolu czy nie dochodzi to od kołnierza skrzyni, jesli nie to tylko sie cieszyc i szukac dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...