Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 tymona

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie za ciekawy :no: szukamy dalej :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:35_________________________________________________-tak myśle jeszcze o pomalowaniu tch czarnych elementów :mysli:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:05_________________________________________________no hidy założyłem [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-b5-s4-94-01-lampy-tyl-sedan-red-white-clea-i1408339066.html

nowy zakup

Opublikowano

a mi civic :gwizdanie:

generalnie, nie w moim guście, wydaje mi się Tymon że zbyt pochopnie podejmujesz decyzje przy kupnie :decayed:

C14284864_3.jpg

Opublikowano

tymek czemu nie Led? jak ma Igo? zwykle to juz przezytek

Opublikowano
  • Autor

Bo mi się właśnie led gdzieś nie widzi

Opublikowano

nie za ciekawy :no: szukamy dalej :decayed:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:35_________________________________________________-tak myśle jeszcze o pomalowaniu tch czarnych elementów :mysli:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:05_________________________________________________no hidy założyłem [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 20:37_________________________________________________http://allegro.pl/audi-a4-b5-s4-94-01-lampy-tyl-sedan-red-white-clea-i1408339066.html

nowy zakup

akurat przy srebrnym kolorze ladnie wygladaja te lampy...:) tylko gorzej swieca w nocy bo jak swieczki

Compactspoiler5.jpg :slina:

Opublikowano

Dla mnie te lampy pasują tylko do srebrnego auta :slina:

i to nie prawda, że świecą jak świeczki. Świecą normalnie, tak naprawdę to dopiero ledy świecą mocniej :good:

Moim zdaniem, jest świetnie :kox:

C16685128_3.jpg

Opublikowano

miałem takie depo ale te ciemne i dwie rzeczy mi sie nie podobały , jakość wykonania !! pasować pasowały , ale kable i wtyczki jak w ruskim czołgu .

do tego światło sie nie rozpraszało tak ładnie jak w ori lampach czy to po 1 czy po 2 lifcie.

a co do wyglądu lamp to Gregory takie ma i są spoko na srebrnym , ale i tak mi sienne przypominają i wole polifty :decayed:

Opublikowano
  • Autor

janek ty dziadu :decayed:

i tak je kupiłem ziomy :kox:

Opublikowano

czym więcej w nią inwestujesz tym mniej jest warta :polew::tongue4::cool1:

Opublikowano

TYMON ladna ła4 :tongue4::decayed:

Opublikowano

Super maszyna... Oby tak dalej

Opublikowano

tylko spróbuj podniesc ja do góry :wallbash:

teraz to juz jakos zaczyan wygladac z tymi modami :decayed:

nie zapomnij o mieszku, bo cos sie wytarmosił

Opublikowano

ciekawe czy z tymi modami się w końcu sprzeda

a właśnie kiedy sprzedajesz za 2 tygodnie :polew: :polew: :polew::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Auto zostaje :) scyzoryk nie pasuje :( muszę szukać inny

A na razie kupione nowe radio i szukam głośników na tył

Opublikowano

a czemu nie pasuje?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.