Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PS3 vs XBOX360

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to teraz to już nie wiem co kupić :polew:

moglibyście się zdecydować :gwizdanie:

Opublikowano

to ja tez jestem przygluchy bo moj xbox chodzi naprawde cicho :mysli:

Opublikowano

to ja tez jestem przygluchy bo moj xbox chodzi naprawde cicho :mysli:

A dlaczego wybrałeś właśnie boksa :?:

Opublikowano

na poczatku chcialem PS3

ale cena + pojemnosc dysku, ceny i ilosc gier mnie od tego pomyslu odwiodly

jestem fanem apple'a i nie dotykam sie do niczego co ma w nazwie MS, ale xbox zaskoczyl mnie baaardzo in plus

Opublikowano

Co do ceny to już przecież nie ma dużej różnicy. PS# trochę okrili i spokojnie z dyskiem 80GB można kupić za 1300zł

Co do gier to wątek ma już prawie 2 lata, na początku pisaliście że Xbox ma więcej gier. I co dalej tak jest :?: Jak po takim czasie się to jeszcze nie zmieniło to już pewnie się nie zmieni...

No i ten blueray... Mając w planach dobry tv chciałbym mieć też możliwość wypróbować ten format...

A właśnie,skoro temat tv. Jest różnica co do gier :?: Lepsza plazma czy lcd - a może nie ma różnicy :mysli:

Opublikowano

ja za swojego czarnego xbox-a (120 GB) dalem 1100 zl na jesieni zeszlego roku

Opublikowano

ja za swojego czarnego xbox-a (120 GB) dalem 1100 zl na jesieni zeszlego roku

No to chyba podrożały bo teraz za wersję elite trzeba dać min 1250zł...

Opublikowano

Ja smigam na PS3 i uważam że konsola jest lepsza od XBOX pomimo że na tą drugą jest wiecej gier, jednak możliwości XBOX-a sie już wyczerpały o tyle gry na PS3 wykorzystują jej możliwość w 40%, gier przybywa, programiści piszą coraz lepsze gry pod napęd BR no i filmy full HD na Blue Ray to jest to. Uważam że Ps3 jest bardziej rozwojowa

Opublikowano

Jak może być bez gwaracji skoro jest z serii z Killzone 2 ?

No chyba, że nie była kupiona w Polsce...

Bez gwarancji nie bierz.. używkę można znaleźć w dobrej cenie z papierami.

https://ssl.allegro.pl/item664740493_ps3_80gb_kilzone2_gt5_hdmi_gwarancja_2010_05_bcm.html

miesięczna..

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item669572257_nowa_konsola_playstation_3_80_gb_dual_shock3.html

nóweczka, ale bez gier...[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 17:25_________________________________________________albo jeszcze taka

http://www.allegro.pl/item664460474_playstation3_80gb_3_gry.html

Opublikowano

No spoko, konsola jak konsola.. :)

Tylko nie ma kabla HDMI w zestawie, więc będziesz musiał dokupić.

nóweczka, ale bez gier...[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 17:25_________________________________________________albo jeszcze taka

http://www.allegro.pl/item664460474_playstation3_80gb_3_gry.html

Zapytaj o gwarancję - ile jeszcze ma..

Opublikowano

No spoko, konsola jak konsola.. :)

Tylko nie ma kabla HDMI w zestawie, więc będziesz musiał dokupić.

HDMI - póki co i tak nie mam gdzie tego wpiąć, a cena wydaje mi sie dosyć ciekawa jak za nóweczkę

Zapytaj o gwarancję - ile jeszcze ma..

Napisałem do gościa. zobaczymy. Jak ma jeszcze z 18 miesięcy to też niezła cena.

P.S. gratuluję spostrzegawczości :gwizdanie:

_________________________________________________

Dobra, ostatni już raz i decyzja:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=664460474

Do wzięcia za 1100zł tak jak jest wystawiona z grami i pół roku gwarancji. Gość niestety nie ma fotek w realu.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=668336969

Za ten sprzęt musiałbym dać 1300 ( próbuję gościa ugadać 1250zł ale nie jest za bardzo chętny, chociaż... ). W tym przypadku również jest gwarancja.

Co proponujecie :?: Ja się skłaniam ku drugiej. Jest kabel hdmi no i zdecydowanie lepsze gry jak na mój gust...

Fachowcy, zapaleni gracze - doradzajcie :rolleyes:

Opublikowano

2 opcja wyglada poprostu rzetelnie i fachowo, ja bym bral

jest GT5, ale zaluj, ze na PS3 nie ma tytulu, ktory jest tylko na xbox - Forza2

Opublikowano

2 opcja wyglada poprostu rzetelnie i fachowo, ja bym bral

No i po mailach jakie dostaje i rozmowie przez tel. też mi tak wygląda. Chyba się zdecuduje.

jest GT5, ale zaluj, ze na PS3 nie ma tytulu, ktory jest tylko na xbox - Forza2

Jak bym nie wiedział to bym nie żałował :evil:

Opublikowano

2 opcja, bedę miał od kogo pożyczyć gt 5 :naughty:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 22:18_________________________________________________http://www.allegro.pl/item670788500_nowa_konsola_playstation_3_80_gb_dual_shock3.html tu masz nówkę z gwarancją drożej tylko 50zł :gwizdanie: no i nie ma gier ale może by koleś dorzucił coś :gwizdanie:

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item670788500_nowa_konsola_playstation_3_80_gb_dual_shock3.html tu masz nówkę z gwarancją drożej tylko 50zł :gwizdanie: no i nie ma gier ale może by koleś dorzucił coś :gwizdanie:

Zastanawiałem się też nad tym. Cena lux jak za nówkę. No ale nie ma gier, GT i Fifka to spokojnie 200 zeta i do tego kabel hdmi - też jakiś wydatek.

Ugadałem się z gościem i za 1300zł mam już z wysyłką - więc chyba nie tak najgożej :mysli:

BTW Przeszperałem prawie cały KR - allegro, gumtree, hipermarkety, sklepy internetowe, sklepy zwykłe. Była jedna nowa za 1300 z little big world i ktoś mi ją zawinął sprzed nosa. Cała reszta to wydatek min. 1550zł :disgust:

2 opcja, bedę miał od kogo pożyczyć gt 5 :naughty:

To co masz ciekawego dla mnie :naughty:

Opublikowano

infamous, pacific drift, ridge racer 7 :cool1:

Opublikowano

o tyle gry na PS3 wykorzystują jej możliwość w 40%

Wybacz, ale kto Ci takich glupot naopowiadal? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.