Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

Kotaku jest jednym z lepiej poinformowanych źródeł jeśli chodzi o tematykę gier The Next PlayStation is Called Orbis, Sources Say. Here are the Details.

Przy okazji wprowadzenia 4 Sony chce wprowadzić system, który ma przypisywać gry do konsoli tak żeby nie można było odsprzedawać używanych egzemplarzy :/

Tym samym sądy wydały orzeczenie, w którym oświadczają, że sprzedaż gier używanych jest równie legalna jak sprzedaż samochodu.

Do samo dotyczy sprzedaży wersji elektronicznych gier, dodatkówe etc. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam zakup xbox lub ps3, dla dziecka dziewczynka lat 8.

Mam pytanie na który zestaw jest więcej gier? (chodzi o dzieciaka, łatwe, lekkie itp)

Osobiście przemawia za mną xbox bo przy kinect nic nie trzyma się w rękach, wieksza swoboda. ale nie chcę kupować zestawu na który jest mało gier i szybko jej się to znudzi.

HELP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak moja mała córeczka (3.5roku) naparza w Move'a ?

Te ćwiczenia co sie skacze - coś niby areobik :grin: ale daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xbox dobra zabawa z kinectem, ale czy jest wybór gier dla dzieciaka lat 8 w których można posługiwać się padem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa gry tzw arcade, jakies platformówki, zrecznosciówki itp. ja tam w to nie gralem nigdy ale wiem ze są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy ta oferta jest ok PS3 500GB SUPERSLIM+2xMOVE+EYE +PAD+FITNESS+SPORTS (2824886874) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? chodzi o cene oczywiscie. no i czy oplaca sie brac 500 gb czy 320 w zupelnosci starcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrapka 79zl na rok w media expert.W promocji 6 zł za 2 miesiące zapłaciłem.W ps3 żeby mieć dostęp do dużej ilości dem gier to tez trzeba zapłacić.

Kolego, dema gier są za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...