Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

te 9gier to wydaje mi się że to są dema ze startera move...co do ceny :mysli: w media markt jest teraz ps3 za 1199zł w takiej samej konfiguracji :naughty:

też z drugim padem oryginalnym?

a to dokładaja do PS3 nieoryginalne pady ????

nie ale często drugiego nie dokładają :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla wielu może śmieszne ale co tam. Czy ktoś może mi wytłumaczyć po co mi kabel HDMI? i dlaczego wszyscy którzy go oferują na alegro robią z tego wielką atrakcję ? Chodzi mi o zakup PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak chcesz inaczej podłączyć ps3 i cieszyć się dobrą jakością obrazu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla wielu może śmieszne ale co tam. Czy ktoś może mi wytłumaczyć po co mi kabel HDMI? i dlaczego wszyscy którzy go oferują na alegro robią z tego wielką atrakcję ? Chodzi mi o zakup PS3

Jeżeli masz telewizor LCD, LED czy Plazmę kabel przesyłania cyfrowego sygnału HDMI jest konieczny, najlepiej kup w specyfikacji 1.3c czyli pełna przepustowość Full HD wykorzystasz ją jeśli twój telewizor ma obraz Full HD 1920 x 1080 rozdzielczość wówczas odpalając film na Blu-Ray wykorzystasz te zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo było pitolenia co jest lepsze... PS3 czy Xbox ... kupiłem X boxa więc teraz mam obie te konsole... odpaliłem forze 4 i powiem szczerze i obiektywnie że Forza ma więcej bajerów ... ale czy tak naprawde one sa potrzebne... cięzko stwierdzic... mam mieszane uczucia i ciężko stwierdzic która gra jest lepsza czy która konsola jest lepsza... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla wielu może śmieszne ale co tam. Czy ktoś może mi wytłumaczyć po co mi kabel HDMI? i dlaczego wszyscy którzy go oferują na alegro robią z tego wielką atrakcję ? Chodzi mi o zakup PS3

Jeżeli masz telewizor LCD, LED czy Plazmę kabel przesyłania cyfrowego sygnału HDMI jest konieczny, najlepiej kup w specyfikacji 1.3c czyli pełna przepustowość Full HD wykorzystasz ją jeśli twój telewizor ma obraz Full HD 1920 x 1080 rozdzielczość wówczas odpalając film na Blu-Ray wykorzystasz te zalety.

Kabel HDMI za 25 zł nie nadaje się do PS3 - będzie skakał obraz, smużył etc.. /sprawdzone

PABLO czy tylko tą specyfikacją należy się kierować.

Aktualnie mam jakiś kabel HAMA za ok. 100zł, ale kupiłem drugi pod dekoder, a ponieważ nie miałem możliwości kupić akurat innego to kupiłem jakiś tani, bo tylko takie były - w TV jest ok, ale pod PS3 jak wyżej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym się niby różni ten kabel za 25 zł od tego za 100 zł? :)

ja dałem chyba 30 zł w jakimś markecie i nic mi nie skacze ani nie smuży :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym się niby różni ten kabel za 25 zł od tego za 100 zł? :)

a czym sie rózni dziwka za 300pln/h od ssaka leśnego 30pln/lód ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma inne futro :naughty: a kabel hdmi to przecież nie to samo co analogowy....więc naprawdę nie rozumiem po cholere kupować kabel za ponad 100 zł. "Złota" końcówka nie jest mi potrzebna :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc naprawdę nie rozumiem po cholere kupować kabel za ponad 100 zł. "Złota" końcówka nie jest mi potrzebna :gwizdanie:

a czym się niby różni ten kabel za 25 zł od tego za 100 zł? :)

ja dałem chyba 30 zł w jakimś markecie i nic mi nie skacze ani nie smuży :gwizdanie:

No to Ci właśnie piszę, że kabel za 25zł się nie nadaje, bo smuży mi cały ekran, wysykakują pasy, lagi etc..

Nie ma tego w tym kablu za 100zł tylko, że nie kierowałem się niczym innym poza ceną, bo jakie te kable mają certyfikaty to Ja nie wiem i nie znam się na tym..

Więc może twój kabel za 30zł spełnia te same normy co mój 24karatowy ze swarowskimi za 100zł..

Dodatkowo takim kablem jak mój mógłbyś obwiesić się jak Ruski na plaży w Egipcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być szczególnym znawcą żeby wiedzieć, że kabel hdmi służy do przesyłu sygnału cyfrowego, więc bajery o lepszej jakości wciskane przez sprzedawców można skwitować tylko śmiechem.

Twoje 24karatowy kabelek ze swarowskimi przyda Ci się tylko do:

obwiesić się jak Ruski na plaży w Egipcie.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kim kablem jak mój mógłbyś obwiesić się jak Ruski na plaży w Egipcie.

:polew: :polew: :polew:

normalnie poprawiłeś mi humor tym zdaniem :decayed: osobiście kupiłem kabel za 60 zł i jestem w pełni zadowlony z tego zakupu :wink4: najlepiej kupić przetestować i jak coś wymienić jak nie będzie spełniać oczekiwań!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być szczególnym znawcą żeby wiedzieć, że kabel hdmi służy do przesyłu sygnału cyfrowego, więc bajery o lepszej jakości wciskane przez sprzedawców można skwitować tylko śmiechem.

Twoje 24karatowy kabelek ze swarowskimi przyda Ci się tylko do:

obwiesić się jak Ruski na plaży w Egipcie.

:)

Powtórzyłeś tylko to co napisałem...

Szczególnym znawcą nie trzeba być, ale trzeba mieć chociaż za grosz rozumu, żeby dojść do wniosku, że chińszczyzna za 5zł w hurcie ma gorszej jakości przewodniki, często brak ekranowania, luty z plasteliny i bóg wie co jeszcze.

Więc skoro piszę, że kabel, który akurat JA kupiłem (czuję, że muszę to zaznaczać przy każdym zdaniu) i kosztował 25zł do Ps3 się nie nadaje, to śmiechem można skwitować, ale twoje wnioski o tej samej jakości przesyłu sygnału cyfrowego :cool1:

A Ciebie ruszyło, jakbym pisał o kablach sprzedawanych pod twoim nazwiskiem :facepalm:

Jak nie potrafisz wyluzować poślada, to weź sobie z 10 oddechów zanim następnym razem coś mądrego napiszesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrafisz wyluzować poślada, to weź sobie z 10 oddechów zanim następnym razem coś mądrego napiszesz :good:

Prawie mój ziomal a taki spięty :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrafisz wyluzować poślada, to weź sobie z 10 oddechów zanim następnym razem coś mądrego napiszesz :good:

Prawie mój ziomal a taki spięty :thumbdown:

:dontknow:

Tak na marginesie dzisiaj kupiłem dysk do Ps3, bo mój zaczyna wywalać błędy, przez co mi się trochę kaszanią różne rzeczy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie mój ziomal a taki spięty :thumbdown:

:naughty: :naughty:

ja nie jestem spięty, próbowałem tylko uświadomić brak potrzeby przepłacania na kablach :facepalm: Nie wiem po czym odczytujesz "spięcie" ale spoko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się na kablach też nie znam ale wyczytałem, że przy HDMI nie ma potrzeby kupowania pozłacanych kabli za setki pln

mam, co prawda kabel SONY który kupiłem z konsolą, wówczas kosztował 99 zł, teraz chyba 49 zł, ale mam też jakiś za 10 zł i nie widać różnicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tymi konsolami :decayed: Planuje sobie kupić prezent na święta bardziej skłaniam się ku PS3 ale kilka osób mówiło że xbox lepszy do gier. Miałem oczywiście wcześniej PSone, PS2 i byłem zadowolony. Konsola miała by mi służyć głównie do gier oraz raz na jakiś czas jakiś film. Jaka jest najlepsza wersja Xbox 360 Slim bo jest chyba 5 różnych. Bo PS3 to tylko zwykła i Slim to raczej jasne że slim lepszy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...