Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

:kox: :kox: :kox: :kox: Nosfer czekałem na ten referat :good: prowokacja sie udała w 100% :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox: :kox: Nosfer czekałem na ten referat :good: prowokacja sie udała w 100% :kox: :kox: :kox:

To nie tylko dla Ciebie :wink4::giveheart:

Uznałem, że to dobry moment na ten wywód, bo ta żenada się powtarza non stop. :cool1:

A te twoje prowokacje to Ja już dobrze znam misiu pysiu :naughty:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 09:15_________________________________________________

Ok blue-ray Ci się przyda ale jednak jak masz taki telewizor 3D to lepiej się zaopatrzyć w blu-ray 3D bo PS3 takiego nie posiada, no chyba że o czymś nie wiem :naughty:

Co to jest BR 3D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do włamań, chociażby to: http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10440777,Xbox_LIVE_zlamane__Pojawily_sie_doniesienia_o_wlamaniach.html?bo=1 różnica jest podstawowa.

Jak Ps3 miało włam to nagłośnili sprawę i poinformowali użytkowników, z czego zaraz zrobił się światowy boom, Microsoft się cieszył i na pewno miał w tym udział. Anonimowi zrobili się „sławni” i nadmuchiwali cały czas ten balonik. A jak Microsoft dostał hacka – to jest cisza i jak się do nich zgłosisz to dostaniesz info : „Szanowny Panie, sprawdzimy to i damy znać.. A potem, nie odleźliśmy przyczyny usterki, ale mamy nadzieję, że pakiet darmowych gierek do pobrania i MS points to Panu wynagrodzą..” -rzeczywiście załatwianie honorowe sprawy :)

to nie byl wlam na konta xbox live, tylko wlam do kont EA/EA Sports.

Zapomniales dodac, ze PSN padlo na jakis miesiac :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.chip.pl/news/bezpieczenstwo/monitorowanie-i-szyfrowanie-danych/2011/11/seria-wlaman-na-konta-xbox-live

Włam na konto EA nic nie da.. Ja mam ps3 i konto na EA i jakoś nic mi nie groziło..

Włamanie było na Xbox Live

Zapomniales dodac, ze PSN padlo na jakis miesiac :rolleyes:

Tylko po co miałem wspominać na ile padło ?

~ I nie tyle padło, co zostało wyłączone. Nie o to mi chodziło w tym całym wywodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wezmę xboxa, niby płatne online ale z drugiej strony z online nie będe korzystał non stop. No i grałem dzisiaj u kumpla w Forze 4 i gierka naprawdę spoko nawet powiedziałbym że fajniejsza od GT5 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwośc grania w GT5 Killer : ForzaMotorsport4

Jaki Killer, ten arcade :?: Zapowiadał się, ale nic z tego nie wyszło :naughty:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 22:22_________________________________________________

(grałem juz w tym czasie gdy Pablo był jeszcze głęboko przekonany ze pindol słuzy tylko i wyłącznie do sikania)

:polew:

Zaraz sobie dodam 10 lat w profilu jak ty i też tak komuś pocisnę :evil::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przestańcie pie*rdolić non-stop yebane fajnboje o wyższości jednej konsoli nad drugą. Bo to jest ku*rwa żenujące :naughty:

Zamiast pisać non stop, jaka to druga konsola jest gorsza to piszcie jaka to wasza jest fajna i szanujcie się nawzajem… Peace ! :D :D :D :D :D :D

Dokładnie ! :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podepnę sie pod temat. Właśnie zastanawiam się co kupić synom (5 i 7 lat) PS3 czy X. Teraz w tych konsolach są fajne dodatki typu kamerki i inne kontrolery no i oczywiście fajne dla nich gierki. Może ktos z was mi podpowie co kupić z własnego doświadczenia z dzieciakami. Teraz posiadają PS2 więc pady mają obcykane.

No i tatuś popykał bu nie raz sobie w długie zimowe wieczory . :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Listopad 2011, 18:10_________________________________________________nikt nie ma dzieci :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 i X360 są za***iście fajne , zadne nie ma wad , którejkolwiek byś nie kupił bedziesz zadowolony.

a tak na powaznie to jesli przeczytałeś ostatnie 10-15 postów to nie powinienes zadawac tak debilnych pytań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS3 i X360 są za***iście fajne , zadne nie ma wad , którejkolwiek byś nie kupił bedziesz zadowolony.

a tak na powaznie to jesli przeczytałeś ostatnie 10-15 postów to nie powinienes zadawac tak debilnych pytań

Ototototoooo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad kupnem PS 3 znalazłem coś takiego

http://allegro.pl/ps3-320gb-2pady-move-kamera-9gier-hdmi-wys24h-i1958468188.html

tak się zastanawiam co to jest wersja PS3 Slim i czym się rózni od zwykłego PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni się tym że już nie jest taki wielki klocek jak początkowe wersje, czyli tak jak nazwa wskazuję slim(niektórzy powiedzą że starsza miała ładniejszy wygląd design), sam taką posiadam, jest cichsza niż "stara" wersja która miała głośniejsze wiatraki a tej praktycznie nie słychać :)

Co do tego zestawu to jakie tam są gry :mysli: :gwizdanie:

Zestawik w sam raz na mikołaja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 9gier to wydaje mi się że to są dema ze startera move...co do ceny :mysli: w media markt jest teraz ps3 za 1199zł w takiej samej konfiguracji :naughty:

Tych gier nie bierz pod uwagę, bo one nie są warte nawet 1zł.

Jeśli zależy Ci na Ps Move, to kup w takim zestawie, albo kup tańszą konsolę i dokup move osobno.

Za 900zł można kupić konsolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 9gier to wydaje mi się że to są dema ze startera move...co do ceny :mysli: w media markt jest teraz ps3 za 1199zł w takiej samej konfiguracji :naughty:

też z drugim padem oryginalnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 9gier to wydaje mi się że to są dema ze startera move...co do ceny :mysli: w media markt jest teraz ps3 za 1199zł w takiej samej konfiguracji :naughty:

też z drugim padem oryginalnym?

a to dokładaja do PS3 nieoryginalne pady ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 9gier to wydaje mi się że to są dema ze startera move...co do ceny :mysli: w media markt jest teraz ps3 za 1199zł w takiej samej konfiguracji :naughty:

też z drugim padem oryginalnym?

a to dokładaja do PS3 nieoryginalne pady ????

Tak - takie :decayed:

Joy-pad-Apollo-GP-2019-PC-niebieski_APOLLO,images_big,27,APOLLO-GP-2019PC-BLUE.jpg

:polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...