Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

w necie mi się przewinęło, ze PS3 jest obliczona na ok 10 lat :wink4:

raczej szybko PS4 nie będzie, choć któż to wie :)

ps4 ma być w 2011 choć pewnie im się z rok przesunie

Ja miałem xboxa360 - w internecie i ogólnie jakoś mnie bardziej przekonywało potem sprzedałem i od tygodnia mam ps3 i chyba jednak ps3 jest lepsze

- lepsza grafika w ps3 - x360 jest super grafa ale nie porywa tak jak w ps3

- gry w x360 już praktycznie wykorzystały potencjał x a w ps3 jeszcze nie praktycznie na palcach ręki można zobaczyć ile gier to robi - polecam zobaczyć trailer The Last Templar na ps3

- x360 to odkurzacz - ps3 ciche nie jest ale x to koszmar i do tego czołg - ale to może wynikać z tego że mam slima

- blu ray - jednym pasuje innym nie jest to plus jednak

- kontroler w ps3 ma czujniki ruchu co daje fajne możliwości w grach w x360 tego nie ma

- ceny gier ... są dokładnie takie same jeżeli chodzi o nowości ale jeżeli chodzi o starsze tytuły to super gry kupuje się taniej na ps3 ( tak przynajmniej to odczuwam)

- na ps3 grasz za darmo w necie na x360 płacisz

- wybór gier do ps3 jest większy niż do x360 a po to chyba się kupuje konsolę

- ps3 możesz wchodzić sobie do internetu łatwiej niż w x360

- ps3 nie przerobisz na pirata - to jest minus - ale prawdę mówiąc bawić się w przeróbki tracić gwarancję i zablokować sobie konsole to nie wiem czy to minus ps3 w porównaniu do x360

Mam niezłego pc na którym gram i niektórych gier na pc konsola nie zastąpi i odwrotnie - dziś wiem że ps3 jest dla mnie fajniejsze niż x360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps4 ma być w 2011 choć pewnie im się z rok przesunie

Nie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps4 ma być w 2011 choć pewnie im się z rok przesunie

moim zdaniem nie przesunie sie do przodu , PS3 jest tak tepym narzedziem do kodowania , ze Sony bedzie chcialo jak najszybciej wycofać ją z rynku. :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak na poważnie , to jeszcze sie PS3 nie rozkręciło a juz miałby wychodzić następca ??? coś tu śmierdzi

- lepsza grafika w ps3 - x360 jest super grafa ale nie porywa tak jak w ps3

ok , tylko zwróć uwage kiedy wyszedł x360 a kiedy PS3 :wink4: miałem porównanie bo mam obie konsole , RE5 wyglądał na X360 lepiej niz na PS3

- x360 to odkurzacz

wystarczy zrzucić gre na HDD , ale fakt , głośny jest jak czołg :thumbdown:

- blu ray - jednym pasuje innym nie jest to plus jednak

BR to dla mnie bajer , w momencie kiedy bedzie stać społeczeństwo na zakup filmów w BR czyli kiedy beda dostępne w koszach w media markt za 9,99 to odtwarzacze BR beda na poziomie cen odtwarzaczy DVD w tej chwili. Podobnie było z PS2 kiedy wychodziła uzbrojona w DVD , wszyscy byli zachwyceni a większość go nie uzywała :wink4:

- kontroler w ps3 ma czujniki ruchu co daje fajne możliwości w grach w x360 tego nie ma

w czym ten kontroler ma tak zachwycać ??? ma być wykorzystywany podobnie jak w Killzone 2 ?? czyli do otwierania 5 par drzwi w całej grze ???? :thumbdown:

żeby chociaż mógł robić jako kierownica w grach , byłoby coś , a tak , jest on nieprecyzyjny , niedokładny :thumbdown:

- na ps3 grasz za darmo w necie na x360 płacisz

ile masz tych opłat przy graniu na x-ie w necie ??? tylko zwróć uwage ilu użytkowników gra online na x a ilu na PS3 , tutaj akurat trzeba spojrzec nie na ceny tylko na jakość usługi którą oferuje dana konsola a akurat w tym wypadku Sony wypada bardzo blado

- wybór gier do ps3 jest większy niż do x360 a po to chyba się kupuje konsolę

kłamstwo

- ps3 możesz wchodzić sobie do internetu łatwiej niż w x360

kłamstwo

- ps3 nie przerobisz na pirata - to jest minus - ale prawdę mówiąc bawić się w przeróbki tracić gwarancję i zablokować sobie konsole to nie wiem czy to minus ps3 w porównaniu do x360

w najbliższym czasie panowie z iXtreme wypuszczą soft który nie bedzie rozpoznawany przez MS :wink4:

dziś wiem że ps3 jest dla mnie fajniejsze niż x360

co kto lubi , ja miałem obie , wybrałem X-a :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie zadnego PS4 w 2011, nie wiem kto Ci takich bajek naopowiadal :D

Odnosnie "wchodzenia do internetu" to zapewne chodzilo o dostep do netu przez przegladarke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najbliższym czasie panowie z iXtreme wypuszczą soft który nie bedzie rozpoznawany przez MS :wink4:

nie jestem w temacie ale czy tak nie jest aby za każdym razem?

kiedy to ma być? wiadomo coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, pobędzie i znów przyjdzie piękna fala banów dla zdezorientowanej młodzieży :polew:

Tak jest za każdym razem, a po chwili i tak to rozgryzają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie, pobędzie i znów przyjdzie piękna fala banów dla zdezorientowanej młodzieży :polew:

Tak jest za każdym razem, a po chwili i tak to rozgryzają :naughty:

mi to lotto bo i tak nie lubie grać OL , jak miałem poprzedniego x-a nieprzerobionego tez mnie nie ciagnęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS3 i powinienem jej bronić, bo w sumie uważam że ma więcej zalet i mniej wad od X-boxa i w sumie dlatego ją (PS3) kupiłem ale z tym że w PS3 gry nie wykorzystują jej pełnych możliwości to bym sie tak dokońca nie cieszył... Trzeba sie zastanowić dlaczego tak jest ? Może się okazać w praktyce - że nigdy nie wykorzystają pełnych możliwości tego sprzętu, bo pisanie gier na nią jest za trudne i zanim to sie stanie technologia może pójśc w innym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS3 i powinienem jej bronić, bo w sumie uważam że ma więcej zalet i mniej wad od X-boxa i w sumie dlatego ją (PS3) kupiłem ale z tym że w PS3 gry nie wykorzystują jej pełnych możliwości to bym sie tak dokońca nie cieszył... Trzeba sie zastanowić dlaczego tak jest ? Może się okazać w praktyce - że nigdy nie wykorzystają pełnych możliwości tego sprzętu, bo pisanie gier na nią jest za trudne i zanim to sie stanie technologia może pójśc w innym kierunku.

własnie , zobaczcie nad czym pracują goście z MS , nie wiem jak to sie nazywa - zapomniałem , ale stoisz przed TV i jestes w środku gry :kox: , nie musisz miec zadnych kontrolerów jak Wii a grasz całym ciałem :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

project NATAL...

otóz to :good: , do imoin dóp to mam pamięć , do takich rzeczy już mniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu w ps3 jest użyty bardzo nowoczesny i mocny procek, a ponoć trudno się pisze na nią i to może być jej koniec, choć ja czekam tylko na gt5 reszta jest mi obojętna :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu w ps3 jest użyty bardzo nowoczesny i mocny procek, a ponoć trudno się pisze na nią i to może być jej koniec,

zeby tytlko nie strzelili sobie samobója , bo mam sentyment do PS :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak uważam, że jest najlepsza :kox::decayed:

nie , no Przemo jak ty tak uważasz , to musi tak poprostu być :good::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak uważam, że jest najlepsza :kox::decayed:

nie , no Przemo jak ty tak uważasz , to musi tak poprostu być :good::kox:

No i gra :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak uważam, że jest najlepsza :kox::decayed:

nie , no Przemo jak ty tak uważasz , to musi tak poprostu być :good::kox:

No i gra :good::wink4:

widzisz , jak ja bym był panem moderatorem to X360 byłby najlepszy :kox: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz teraz co jest lepsze !? :chytry::evil:

Plejstejszyn

nie przeżyłbym gdybyś po raz drugi załatwil mi "moderowanego" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeżyłbym gdybyś po raz drugi załatwil mi "moderowanego" :kox:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...