Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

no ja tez nie jestem takim fanbojem zeby exclusivy decydowały o zakupie. to jest wazne ale nie najwazniejsze. kazdy exclusive moim zdaniem ma jakiegos godnego przeciwnika. poza tym multiplatformówek jest na tyle duzo ze jest z czego wybierac.

orientujecie sie jak wyglada przyszlosc tych generacji konsol? czy jeszcze pobędą na rynku czy za rok, dwa mają byc nowe modele?

a jeszcze jesli chodzi o wymiane gier - rozumiem ze w wwa nie ma z tym problemów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujecie sie jak wyglada przyszlosc tych generacji konsol? czy jeszcze pobędą na rynku czy za rok, dwa mają byc nowe modele?

PS3 chyba nie bedzie miała w najbliższym czasie kontynuacji , developerzy nie nauczyli sie jeszcze robić gier pod tą generacje , więc nie ma problemu :wink4::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsole beda chyba jeszcze 2-3 lata na rynku... na razie nie ma konkretnych danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w necie mi się przewinęło, ze PS3 jest obliczona na ok 10 lat :wink4:

raczej szybko PS4 nie będzie, choć któż to wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w necie mi się przewinęło, ze PS3 jest obliczona na ok 10 lat :wink4:

raczej szybko PS4 nie będzie, choć któż to wie :)

jak wypuszczą nowego x-a to sony bedzie musiało zareagować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZTCW X360 mial byc 6-7 lat, a jest juz 4 na rynku... wiec mam nadzieje, ze w 2010 r. poznamy jakies nowe informacje.

Panowie... nie wiem, czy wiecie, ale Microsoft pracuje juz od dawna na NATAL'em - kontroler ruchu do gier - jesli to wypali (a premiera ma byc w 2010), to MS zmiecie Wii... bo da duzo lepsza jakosc gier + kontrolery ruchu... Zobaczymy jak to bedzie. Licze, ze nie bedzie lipy... bo jest spory hajp na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już projekty zapowiedzi i "how to" jak to ma działać w praktyce..

Całkiem kozacko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypadkiem Sony nie pracuje nad też nad tego typu kontrolerem (Gem)? Coś mi się obiło o uszy.

No i ogłoszono że PS ma obsługiwać 3D na Blueray'u.[br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 13:10_________________________________________________Pytanie do posiadaczy PS3 - opyla się brać slima 250GB czy kupić 120GB i ewentualnie w przyszłości dokupić sobie jakiś duży dysk osobno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do awaryjności X`ów to była ale w 1 konsolach gdzie było lipne chłodzenie, w nowszych jest juz poprawione. A jeśli chciałbyś przerabiać konsole to rób to w porządnym serwisie, bo jak coś ci się sypnie to jest możliwosc wgrania oryginalnego SOFTa i normalnie oddajesz na gwarancję.

Wydaje mi się, że ciągnie cię w strone PS3 bo wiekszość ludzi jak miała kiedys konsole to PSy, a Xboxy to był shit, ja też tak miałem, że zacząłem rozglądać się za PS3 a skonczyłem z Xem i tv 37'' wszystko kupione tego samego dnia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ciągnie cię w strone PS3 bo wiekszość ludzi jak miała kiedys konsole to PSy,

tez tak miałem :wink4: istniała tylko PsOne i Ps2 , naturalną koleją rzeczy była Ps3 , no i była ale sie zmyła i odstąpiła swoje miejsce x360.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie miałem wcześniej konsoli. zawsze tylko PC i to dosyć mocne.

przewertowałem wiele stron w necie i jednak jestem zdecydowany na PS3 i w styczniu będę nabywał :decayed:

...no chyba, że jeszcze coś mnie przekona do zmiany decyzji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no chyba, że jeszcze coś mnie przekona do zmiany decyzji :wink4:

zagraj u kogoś w Forze 3 , to cie powinno przekonać , i zapewniam cie że GT5 bedzie cieniutkie przy tym tytule :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo podobno juz cos na ksztalt demo GT5... fizyka oczywiscie fajna, ale strasznie klna na grafike, tekstury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszlo podobno juz cos na ksztalt demo GT5... fizyka oczywiscie fajna, ale strasznie klna na grafike, tekstury...

zniszczenia ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczenia takie same jak w Prologue :gwizdanie: :kox: ...czyli gabka :decayed:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 14:12_________________________________________________http://polygamia.pl/Polygamia/1,95334,7378577,Szybkie_wrazenia_z_czegos_na_ksztalt_dema_Gran_Turismo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demo za free do ściągnięcia, można pograć na czasy online, model jazdy kozak :> do pobrania w playstation store

grafa, poprawiona trochę w stosunku do prologa, myślę że jeszcze się poprawi w final produkcie

parę fot z TV poniżej, zniszczenia będą w pełnej wersji np tu screcny z zniszczeń http://eu.gran-turismo.com/pl/news/d10761.html

dsc0006wh.jpg

dsc0007r.jpg

dsc0010j.jpg

dsc0013n.jpg

dsc0014ee.jpg

dsc0017tu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zakupie fallout3 mam problem do powrotu do rzeczywistości.

Pochłonęła mnie ta gra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...