Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba właśnie lepszy tylko pod względem możliwości gry w piraty.

Stary bierz PS3. Swego czasu miałem obie konsole (teraz tylko PS3) i X360 Elite przerobionego sprzedałem, bo to szajs. PS3 ma lepszą grafę i Blu-ray (na dłużej starczy, Microsoft już zapowiada następce obecnej konsoli). Prawie wszystkie gry z X360 możesz pograć na PC. PS3 ma więcej gier exclusive lepszych niż X. Na konsoli sony jest mniej gier(?), ale lepszej jakości. Aha Xbox 360 jest głośny jak pralka, dopiero teraz jak wprowadzili nowy dash można grę zgrać na dysk i jest jako tako. PS3 nawet jak płyta chodzi w środku jest ciche, ma wbudowane wi-fi (ktore w xbox360 musisz dokupic) baterie w padzie od PS3 są rechargeable (w xbox360 musisz dokupić). Aha Xbox Live jest płatny, Playstation Network jest za darmo, więc za granie w sieci nic nie płacisz. Przerabiając Xboxa też nie pograsz w sieci piratami, bo mogą ci zbanować konsolkę. Hmm jeszcze jakieś argumenty na korzyść xboxa.....? :gwizdanie: PS3 jest pod każdym względem lepsze, bez dwóch zdań, ale wybór należy do Ciebie. Jak się zdecydujesz to teraz bierz slima 120GB, bo nie wiem czy starsza wersja jest jeszcze dostępna.

Aha zapomniałem o jednej reczy, xbox 360 bardzo lubi się psuć. Poczytaj sobie o "red ring of death" a zobaczysz o czym mówię, mam znajomego, który ma już 4 Xkloca bo 3 poprzednie mu sie popsuły. Xbox jest też 2 lata starszy technologicznie.

Tez tak kiedyś pisałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czarnym pogrubieniem zaznaczyłem bzdury które wypisałeś ,

czerwonym pogrubieniem zaznaczyłem zdanie które nie jest do końca prawdą , gier na PS3 jest mniej bo konsola jest cięższa w programowaniu i developerzy nie chca tworzyć kodów na nią , x jest przystępniejszy :wink4:

zielone pogrubienie - zobacz co sie dzieje na płatnym x-box live , a co na darmowym PStore :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niebieskie pogrubienie - http://www.allegro.pl/item828218451_naprawa_rod_ring_of_death_xbox360_zielona_gora.html :kox: :kox: :tongue4:

W tej chwili mam obie konsole i PS3 i X360 , z całą stanowczościa stwierdzam że na ta chwile PS3 nie dorasta do piet X-owi , a kiedyś byłem strasznym fanbojem sony , wychowalem sie na PSOne i PSTwo , nie chcialem słyszec o x-ie. no cóz głupi byłem wtedy :decayed:

[br]Dopisany: 29 Listopad 2009, 11:08_________________________________________________acha , co do exclusiv-ów to ci powiem ,że w dniu w którym dowiedziałem sie ze kolejne Final Fantasy wyjdzie również na X360 , stwierdziłem że nic juz nie bedzie takie jak było , ostatni bastion upadł :thumbdown: , do tego przekładanie od 5 lat premiery sztandarowej gry na PS czyli Gran Turismo - kolejne dno :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście zmieniłem w sobotę ps3 60gb na ps3 slim 120gb kupiłem w Zielonej Górze za 1349zł.

Poprzednie PS3 sprzedałem do serwisu za względu na powolne niewczytywanie gier i filmów w bluray. Winny laser. Też myślałem o zakupie xboxa, głównie dla forzy ale jako że kole marca wychodzi pełne GT5 nie mogłem się powstrzymać. Poza tym pograłem w forze w sklepie, kilkanaście minut i o ile modyfikacje aut, swapy i tuningi są na prawdę świetne i praktycznie bez ograniczeń to rozaczaorwnie przychodzi z chwilą odpalenia wyścigu, pytałem już wcześniej o model jazdy na tym forum i powiem że i tak opisaliście go dużo lepiej niż wygląda dla mnie.... dla mnie to arcade, łatwy do opoanowania, przewidywalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w FM3 nie grałem wiec sie nie wypowiem.

Co do GT5 to życze wam żeby w końcu wyszła bo z tego co pamiętam data premiery była przkładana bardzo wiele razy :thumbdown:oby teraz sie tak nie stało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna konsol, temat rzeka.

PS3 ma "lepsza grafike" ? Widac, ze masz blade pojecie o konsolach, albo jestes niedzielnym graczem :wink4: - raz lepiej wypada X, raz lepiej wypada PS3 w danej grze.. ale i tak roznice sa prawie niezauwazalne.

Co do glosnosci X'a - oczywiscie, ze jest glosniejszy od PS3, ale jak sie instaluje gry na hdd, to slychac go mniej wiecej jak laptopa...

Dla mnie to co jest za***iste w xboxie to XBOX LIVE i nic tego nie przebije. Microsoft 7 lat temu mozna powiedziec... zrewolucjonizowal tym rozwiazaniem swiat konsol. Opcje spolecznosciowe, rynek gier, dodatki, platformy do multiplayera w roznych grach...

Trailery gier, dema, video z eventow, wywiady z tworcami gier, ich zapowiedzi... relacje z promocji gier (za***iste byly VIDEO jak goscie jezdzili LAMBO po UK promujac Forze 3 :) ).

Generalnie X'a wybiora zapaleni gracze, bo wiedza, ze PS3 nie da im tego, co da im X -czyli spolecznosc, rozrywke online, marketplace...

PS3 wybiora Ci, ktorych usatysfakconuje czarne swiecace sie pudeleczko stojace obok ich rownie swiecacego LCD 42" :wink4: - a gry odpalaja raz na jakis czas. Tzw. niedzielni gracze :decayed:

Co do kosztow - wole zaplacic 110PLN rocznie za opcje gry online i miec mega frajde z tego - niz miec szit za freeko.

aju, IMHO zeby oceniac gre trzeba poswiecic jej kilka godzin, 15 min to duzo za malo... to tak jakbys ocenial auto bez odpalania silnika. Recenzenci gier bardzo czesto przechodza gry po 1-2x poswiecajac na to dlugie godziny - zeby wydac obiektywna i realna opinie.

Mnie tez FM3 odrzucalo po 15 min zabawy demem i uwazalem, ze NFS jest lepszy... ale wystarczylo pograc chwile, pobawic sie ustawieniami auta, kierownica i trzeba chyba nie jezdzic samochodem na co dzien zeby nie odczuc przepasci miedzy Forza, a innymi samochodowkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Flyer trafiłeś w moje sedno czarne pudełko koło dużego tv, a gry odpalam fakt bardzo rzadko. Do tego tylko GT.. obecznie tylko prolog. Co do premiery to sam się śmieję że wyjście w marcu było by świetne ale się nie napalam (choć pierwszy raz mamy oficjalne info a nie spekulacje)

Wiesz nie mogłem poświęcić w sklepie pół dnia na granie, a serię GT znam od początku czyli od psx i żadna część mnie nie rozczarowała. Jestem fanem taj serii i konsolą kupuję dla tej gry.

Nie można jednak powiedzieć że PS3 nie ma możliwości graficznych i nadaje się tylko do ładnego wyglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żadna wojna konsol nie istnieje (chyba tylko pomiędzy producentami), dlatego też miałem obie konsole PS3 i X360, ale ostatnio się tak złożyło, że gram głównie na PC, dlatego sprzedałem Xkloca, a PS3 zostawiłem sobie dla gier exclusive z tej platformy - głównie GT5, ale również Killzone 2 i Uncharted 2. Co do grafiki to może wybiegłem zbyt daleko, bo jest między nimi podobnie, może napisałem tak dlatego, że żadna konsola nie dorówna grafice, którą generuje karta w moim komputerze, dlatego obie konsole wypadają blado, kto grał w Crysis 1900x1200 full detail ten wie :wink4: wystarczy porównać zwykłe NFS Shift tylko, że taki PC to dużo droższy interes. Zapewniam cie flyer, że nie jestem niedzielnym graczem.

to ma być dowód, że X360 się nie psuje? :polew: :polew: :polew: "Na naprawę udzielamy miesiąc gwarancji" i oczywiście wiąże się to również z utratą gwarancji Microsoftu o czym zapomnieli wspomnieć, no i 100PLN i stracony czas nie twoje. Co do bzdur Moskal, które uważasz, że pisze i je ładnie pokolorowałeś to jest tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia i masz prawo się z nią nie zgadzać a jeśli stanowi to dla ciebie problem to współczuje, bo skończyły się czasy kolektywu i nie każdy musi myśleć tak jak ty, zrozum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X jak wiadomo - nie jest niezniszczalny, ale bardzo chwale sobie serwis MS, wyslalem swojego do niemiec na ich koszt, dostalem praktycznie nowa konsole - nowa obudowa, nowe bebechy (naped dvd, plyta, chlodzenie etc.). Do tego dostalem zdrapke xboxlive na miesiac ;)

konsola wrocila do mnie w przeciagu bodajze 9-10 dni.

Tak naprawde wiekszosc X'ow czeka red ring of death, ale MS daje na to 3 lata gwarancji. Ja swojego juz ponad rok bardzo intensywnie uzytkuje (prawie codziennie, czesto po pare h) i jak na razie nie dzieje sie nic. Zadnych objawow nadchodzacego rrod'a.. Niestety ludzie czesto trzymaja konsole gdzie nie ma odpowiedniego przeplywu powietrza... grzeja sie i padaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS3 slima i jestem mega zadowolony, wybralem PS-a ze wzgledu na mniejsza awaryjnosc i przedewszystkim na darmowe rozgrywki online. W x-sie niestety trzeba placic abonament a tego juz za duzo dla Microshitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie juz z tym płaceniem zeby grac online!!! :wallbash: :wallbash: 120zł na rok to chyba nie tak duzo?? stać wasz na oryginały a żałujecie dac stówę na rok . :kwasny::wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie juz z tym płaceniem zeby grac online!!! :wallbash: :wallbash: 120zł na rok to chyba nie tak duzo?? stać wasz na oryginały a żałujecie dac stówę na rok . :kwasny::wallbash: :wallbash:

Dokładnie Panowie - nie bądźmy hipokrytami. To jest 10 pln na miesiąc, a to chyba nie jest jakaś tragedia :kwasny:

Nie popadajmy w paranoję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie juz z tym płaceniem zeby grac online!!! :wallbash: :wallbash: 120zł na rok to chyba nie tak duzo?? stać wasz na oryginały a żałujecie dac stówę na rok . :kwasny::wallbash: :wallbash:

Za dużo emotów.. Za dużo wykrzyników.. Czas odstawić strzelanki i mordobicia :good::kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do RRODa to chyba starsze konsole to miały, nowe chyba tak często nie padają.

BTW. Wszyscy wspominają, że w Xie trzeba płacić za grę w necie, ale nikt nie wspomniał o tym, że ps3 jest jednak Troche droższy (więc kupując Xa zostaje wiecej pieniedzy na gry, LIVA obojętne) a do tego jak już pisalem pady w PSie sa śliskie, małe a te przyciski z przodu (2) to tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady to pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale nawet moj kumpel co ma PS3 chwali te xboxowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do kupna PS3 przekonało:

wbudowane Wifi - w xbox trzeba dokupic,

tańsze akcesoria Sony,

płatne on-line moze tylko 10zł ale wkurza mnie to

mniejsza awryjność PS3

na minus to ze piratów nie obsługuje ale z drugiej stronie xbox moze zostac zblokowany przez to wiec po co mi to...

a gry robią raz lepsze na tą platforme a raz na tą wiec remis.

Nie znam sie na tych konsolach ale tak przeanalizowałem to na chłopski rozum i więcej plusów wyszło mi na korzysc PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady to pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale nawet moj kumpel co ma PS3 chwali te xboxowe :naughty:

Pady to są tematy nie do dyskusji..

Twój kumpel mówi, że Xboxowe są fajne, ktoś powie, że są lepsze te czy te.. Mi np. X-y nie leżą w ręce, dobrze mi się gra, ale po jakimś czasie bolą mnie palc, jakoś mam tak pozakrzywiane paluchy, że bolą mnie paznokcie i nie moge więcej grać :kox:

A na Ps nie odczuwam żadnego dyskomfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie napisalem... kwestia przyzwyczajenia - ale IMO Sony moglo rozwinac nieco bardziej pady od czasow PS2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie napisalem... kwestia przyzwyczajenia - ale IMO Sony moglo rozwinac nieco bardziej pady od czasow PS2.

:mysli: Może i mogło..

Gorzej gdyby się okazało, że po zmianach jest kieeeepskoo .. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do kupna PS3 przekonało:

płatne on-line moze tylko 10zł ale wkurza mnie to

mniejsza awryjność PS3

A nie wkurzylo Cię, że za PS3 trzeba wybulic pare stówek więcej ?

I tak jak pisalem Xy kiedyś się grzały bo miały zdupione chłodzenie, teraz już jest ono poprawione.

Pady na PSa chyba zostały zrobione na malutki chinskie łapki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...