Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

Pady to pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale nawet moj kumpel co ma PS3 chwali te xboxowe :naughty:

Pady to są tematy nie do dyskusji..

Twój kumpel mówi, że Xboxowe są fajne, ktoś powie, że są lepsze te czy te.. Mi np. X-y nie leżą w ręce, dobrze mi się gra, ale po jakimś czasie bolą mnie palc, jakoś mam tak pozakrzywiane paluchy, że bolą mnie paznokcie i nie moge więcej grać :kox:

A na Ps nie odczuwam żadnego dyskomfortu.

Nosfer - zrezygnuj w końcu z tych tipsów i będzie całkiem inna gra :polew: PADy rzecz umowna - ja grałem na jednym i drugim i mi osobiście bardziej leżą X'owe. Wolę czuć w ręce, że coś jednak mam, a pad od PS3 jakiś taki damsko-dziecięcy jest (pomimo, że ja nie mam dłoni jak Wyrwidąb :naughty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(pomimo, że ja nie mam dłoni jak Wyrwidąb :naughty:)

Nieeeee.. k**wa 45cm w łapie, a i malutkie łapki :blink:

Co chcesz nam wmówić - że masz paluszki jak 12 letnia dziewczynka :D

Give me a breake... :wink4:

- chociaż zgadzam się, że pad SiXAxis bez DS jest zbyt lekki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laghing2: :laghing2: 45 to ja miałem 7 prawie lat temu :naughty: Teraz 41, ale poważnie mam małe ręce i PS3 mi nie leżał pomimo wszystko.

Do tego albo za bardzo się stresowałem na nim, ale mi się ręce bardziej pociły niż na X'owym :confused4:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 11:57_________________________________________________Dodam tylko, że spusty w PS3 to jakieś nieporozumienie :naughty:

Ale, żeby nie było kolorowo, to w X'ie skrzypi mi prawy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a mi lewy skrzypi w jednym padzie... :thumbdown::decayed:

Hahahahaha - widać, kto przyspiesz, a kto hamuje :laghing2:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 12:02_________________________________________________Ups - zapomniałem, że hamowanko na kierze odchodzi :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja posiadałem Xboxa 360 i musze powiedzieć że konsola jest godna polecenia lubiłem grać w wyścigówki typu Grid czy nfsy ale kiedy kupiłem samochód to jakoś przestał mnie już rajcować xbox i po czasie postanowiłem go sprzedać i zainwestować w car audi do samochodu, zresztą ile można grać w gierki... Zainteresowania zmieniają sie z czasem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem pleya dopiero po 30-tce :gwizdanie:

A nagłośnienie ory mnie zadowala w mojej B6. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zainwestować w car audi do samochodu, zresztą ile można grać w gierki... Zainteresowania zmieniają sie z czasem

też tak mówiłem...., teraz 3 auto pod domem, kobita ta sama przez tyle lat to się wróciło do PS3 :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam, czytam i ciągle się nie mogę zdecydować...po nowym roku przymierzam się do zakupu konsolki i zastanawiam sie miedzy x360 a ps3. :mysli:

do x jakos mnie przekonuje łatwy dostep do gier ale czy piraty dają w 100% to co oryginały? piracenie na pc-cie jest dosyć uciążliwe - ściąganie, cracki itp. czy na konsolę jest to samo?

no i tryb online moim zdaniem to duzy plus. z drugiej strony x wydaje mi się byc bardziej awaryjną konstrukcją.

ps3 wydaje sie byc dobrze wykonanym centrum rozrywki. czytajac jednak rozne strony zastanawiam sie jaka bedzie przyszlosc tej konsoli jesli chodzi o nowe gry. podobno procesor robi problemy twórcom gier.

no i gry. oryginały są drogie a ja lubie gry z fabułą, które się przechodzi więc nie starczą mi na długo. no i multi podobno jest kiepski. z drugiej strony gry mozna wymieniac.

biorąc pod uwage ze chce konsole do grania i nie chciałbym wydawac kupe kasy na gry ale nie chciałbym też tracić gwarancji co byscie polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nie polecam Ci piracenia... co prawda X (nie ma zabawy z crackami itd. tylko wrzucasz plytki do napedu i grasz) daje taka opcje, ale mozesz dostac bana i skonczy sie gra online. Z tym jest loteria... sa tzw. fale banow, niektorym potrafi sie poszczescic.

Ja juz wyrazilem swoje opinie juz dawno... X jest dla graczy, ktorzy czerpia przyjemnosc z pelni gry... story, multiplayer, lubia grac ze znajomymi... lubia czytaca newsy, ogladac wywiady z tworcami, bezposrednio z konsoli... taka zabawka dla zapalencow.

Jak ktos ceni sobie wyzej blueraya niz kilka smaczkow dot. calego tego badziewia to wybiera PS3 ;)

X jest tanszy, ma tansze gry, ma wiecej userow = latwiej jest wymieniac gry, bo jest ich poprostu duzo wiecej na rynku.

Np. hity w dniu premiery nie przekraczaja 190PLN, gdzie gry na PS3 potrafia kosztowac nawet 220-250PLN dluzszy czas po premierze.

Wybor nalezy do Ciebie :kox:

Trzeba tez brac pod uwage, ze kazda konsola ma swoje exclusive'y - trzeba je przejrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to nie polecam Ci piracenia... co prawda X (nie ma zabawy z crackami itd. tylko wrzucasz plytki do napedu i grasz) daje taka opcje, ale mozesz dostac bana i skonczy sie gra online. Z tym jest loteria... sa tzw. fale banow, niektorym potrafi sie poszczescic.

Ja juz wyrazilem swoje opinie juz dawno... X jest dla graczy, ktorzy czerpia przyjemnosc z pelni gry... story, multiplayer, lubia grac ze znajomymi... lubia czytaca newsy, ogladac wywiady z tworcami, bezposrednio z konsoli... taka zabawka dla zapalencow.

Jak ktos ceni sobie wyzej blueraya niz kilka smaczkow dot. calego tego badziewia to wybiera PS3 ;)

X jest tanszy, ma tansze gry, ma wiecej userow = latwiej jest wymieniac gry, bo jest ich poprostu duzo wiecej na rynku.

Np. hity w dniu premiery nie przekraczaja 190PLN, gdzie gry na PS3 potrafia kosztowac nawet 220-250PLN dluzszy czas po premierze.

Wybor nalezy do Ciebie :kox:

Trzeba tez brac pod uwage, ze kazda konsola ma swoje exclusive'y - trzeba je przejrzec.

Standardowo nie zgadzam się praktycznie z żadnym twoim zdaniem :polew:

No może poza piraceniem :wink4: Bo tez nie jestem zwolennikiem.

story, multiplayer, lubia grac ze znajomymi... lubia czytaca newsy, ogladac wywiady z tworcami, bezposrednio z konsoli...
- dokładnie to samo jest w PS3
Jak ktos ceni sobie wyzej blueraya niz kilka smaczkow dot. calego tego badziewia to wybiera PS3
- blueray - to niby taki dodatek. Ale co z grami, które wychodza na Blueray-u, do tego instaluje się je na dysku czyli wychodzi ładne parenaście GB. A tą samą grą na X-a, która wychodzi na DVD..
X jest tanszy, ma tansze gry, ma wiecej userow = latwiej jest wymieniac gry, bo jest ich poprostu duzo wiecej na rynku.
- jest tańszy, ale gry są w tej samej cenie. Z resztą ceny gier u nas to w ogóle jest jakaś paranoja - w każdym sklepie inne. a różnice wachają się od 89zł do 249zł za tą samą grę :dontknow:

Wymienialność gier to nie problem.. Fakt na X-a jest więcej tytułów.

Zastanawia mnie kiedy wyjdzie Xbox 460 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonują mnie argumenty userów xboxa i jestem prawie zdecydowany jednak nie wiem czemu ale coś mnie ciągnie w stronę ps3... chyba mają dobry PR bo jakos mi to siedzi w głowie i kiedy mysle konsola widzę PS.

a jak jest z akcesoriami dodatkowymi do gier - te wszystkie gitary, buzzery itp? która konsola ma lepsze i czy to w ogóle się sprawdza w praktyce?

mozna gdzies zobaczyc jak wyglada multi tu i tu? macie jakies linki?

p.s. http://www.cinemablend.com/games/Editorial-Xbox-720-PS4-Bypassing-Blu-Ray-For-Holography-17142.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piraty dają w 100% to co oryginały?

dają 200% , u mnie istnieje problem "w co grać" bo tytułów jest sporo , jak wychodzi jakaś nowość to sie zamawia od razu 4 - 5 tytuły :wink4:

z drugiej strony x wydaje mi się byc bardziej awaryjną konstrukcją.

tak było kilka lat temu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co z grami, które wychodza na Blueray-u, do tego instaluje się je na dysku czyli wychodzi ładne parenaście GB. A tą samą grą na X-a, która wychodzi na DVD..

Co z nimi? Powiedz mi? :kox: Bo nie rozumiem tego... X ma rowniez hdd, ba, nawet mozna sobie zwykly hdd przerobic pod potrzeby X'a. Gry wychodza 1 lub 2DVD (Forza 3 - innej do tej pory nie znam), roznicy w jakosci gier nie widac...

story, multiplayer, lubia grac ze znajomymi... lubia czytaca newsy, ogladac wywiady z tworcami, bezposrednio z konsoli...
- dokładnie to samo jest w PS3

"Czegos" jednak nie ma... skoro moj kumpel, stary zapalony gracz, ktorego nie zagniesz w temacie zadnej gry wlasnie tak twierdzi (ma obie konsole w domu) - i zawsze wybiera 4-letniego glosnego* X'a do multi, a nie PS3 :tongue4:

Z tego co wiem to dodatki do gier na PS3 sa dosc drogie... np. jakies gadzety bzdety do Little Big Planet - jakie to sa koszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czegos" jednak nie ma... skoro moj kumpel, stary zapalony gracz, ktorego nie zagniesz w temacie zadnej gry wlasnie tak twierdzi (ma obie konsole w domu) - i zawsze wybiera 4-letniego glosnego* X'a do multi, a nie PS3 :tongue4:

Nie wiem. Nie ogarniam czego twój kolega nie ma w multiplayerze na PS3 :dontknow:

Z tego co wiem to dodatki do gier na PS3 sa dosc drogie... np. jakies gadzety bzdety do Little Big Planet - jakie to sa koszta?

Mniej więcej 5zł-10zł. - co jakiś czas zmieniają się dodatki, które są za darmo..

W menu masz dział "news" opasty o kanały rss, w rogu konsoli przewija się pasek z nowymi newsami.

do tego wbudowana przeglądarka, więc zawsze można sobie wejść na jakieś www i coś przeczytać, kanał AXN - seriale i filmy w Menu.

Baza gier do ściągnięcia - kupienia.. Od kilku, kilkunastu złotych w górę. Zalezy od tytułu.

generalnie te do ściągnięcia są tańsze o kilkadziesiąt złotych od sklepowych (allegro)

+ całe multum gier począwszyu od PS One, przez PS2 i PS3.

-- Ja się nie upieram, że PS3 to najlepsza konsola. Ale nie piszcie, że PS3 nie ma połowy opcji które są w Xboxie i do tego jest 3 razy droższa.. Do tego gry wyglądają fatalnie, no i te fatalne pady co wyłamują ręce i zaplatają nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz czego brakuje mojemu kumplowi, bo pewnie nie jestes maniakalnym graczem online :kox: (ja tez nim nie jestem, ale gram duzo).

Ja się nie upieram, że PS3 to najlepsza konsola. Ale nie piszcie, że PS3 nie ma połowy opcji które są w Xboxie i do tego jest 3 razy droższa.. Do tego gry wyglądają fatalnie, no i te fatalne pady co wyłamują ręce i zaplatają nogi.

:blink:

Jakbys dokladnie przeczytal mojego posta, to na pewno nie stwierdzilbys w nim zadnego "fanbojstwa" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsole są bardzo podobne wiec chyba najlepiej przetestowac je na zywca w jakims saturnie czy innym media markcie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zywca nic nie przetestujesz... obiektywnie to spedzic ladnych pare h z kazda z nich.

Wez tez pod uwage tzw. exclusive'y, ktore maja kazde konsole (gry na "wylacznosc"), obie maja je fajne... na szczescie nie jestem az tak pojebany, jak niektorzy, ktorych znam zeby dla 2-3 gier kupowac druga konsole :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...