Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

dla 4-7 latków to ps2 bym kupił, najlepiej już przerobioną :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla 4-7 latków do ps2 bym kupił, najlepiej już przerobioną :>

dokładnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja bym chciał raz na jakiś czas zagrać a ps2 jest słaba w porównaniu do pc-ta na którym się odstresowuję grając. Co do ceny to mi to wisi kalafiorem bo jeżeli będę zdecydowany na zakup to wnuczki na pewno znajdą sponsora :naughty: teść już zapowiedział że odda swojego lcd 46" bo mu wystaje po 2cm za szafkę na której stoi i nie może na to już patrzeć :polew:

A kiedy wychodzą następcy konsol z tematu? Na ps3 nie ma piracenia bo patrząc na strony torrentowe to tam są obrazy gier do niej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja bym chciał raz na jakiś czas zagrać a ps2 jest słaba w porównaniu do pc-ta na którym się odstresowuję grając. Co do ceny to mi to wisi kalafiorem bo jeżeli będę zdecydowany na zakup to wnuczki na pewno znajdą sponsora :naughty: teść już zapowiedział że odda swojego lcd 46" bo mu wystaje po 2cm za szafkę na której stoi i nie może na to już patrzeć :polew:

A kiedy wychodzą następcy konsol z tematu? Na ps3 nie ma piracenia bo patrząc na strony torrentowe to tam są obrazy gier do niej?

no to bierz X-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na ps3 można grać w gry z ps2 bo chrześniak wyrósł i ma całe wiadro płyt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wychodzą następcy konsol z tematu?

Pamiętam, że jak wychodziło PS3 to była mowa o 2015. Teraz wydaję się że będzie to szybciej. Myślę, że tak koniec 2013-2014. Na dzień dzisiejszy gry i tak nie wykorzystują ponoć w pełni możliwości ps3. Analogicznie xbox pojawi się w podobnym czasie, bo jak wiadomo firmy się między sobą dogadały :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy gry i tak nie wykorzystują ponoć w pełni możliwości ps3.

bo system jest tak spier.dolony ze programistom ciężko pisze sie gry na ta platforme. I dlatego niektóre gry na X-a wygladają lepiej niz na Ps3 a jak wiadomo X nie ma BR :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno w nowej PS3 będzie już wsteczna kompatybilność

a kiedy ona wyjdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może mówisz o tym? http://niezgrani.pl/2011/06/19/nowe-ps3-juz-wkrotce-na-sklepowych-polkach/

jeśli tak to z tego co słyszałem to i tak nie będzie kompatybilna w pełni z ps2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno w nowej PS3 będzie już wsteczna kompatybilność

"podobno" to juz to mialo byc w pierwszej PS3 pare lat temu :) poki nie zrobia, to nie uwierze... bo z ich obietnicami i zapowiedziami to jest masakra.

Na dzień dzisiejszy gry i tak nie wykorzystują ponoć w pełni możliwości ps3.

bo system jest tak spier.dolony ze programistom ciężko pisze sie gry na ta platforme. I dlatego niektóre gry na X-a wygladają lepiej niz na Ps3 a jak wiadomo X nie ma BR :gwizdanie:

nie chce hejtować, ale jest w tym sporo racji... taki za***isty sprzet z BR, a gry wygladaja dokladnei tak samo na xboxie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to nie jest kwestia programowania..

Gry na X i Ps3 wyglądają tak samo, w X lepsze światło, na PS3 lepsze Cienie etc..

Sprawa jest jak zwykle bardzo prosta = $$$

Ponieważ łatwiej jest przeslotować grę z PC na Xbox, to robi się to w kolejności:

PC -> Xbox = PS3

Więc nie ma możliwości, żeby gra wyglądała inaczej na PS3 niż na Xboxie.. Może ewentualnie wyglądać tak samo, albo ew. gorzej :gwizdanie:

Gdyby zmienić kolejność, czyli pisać PC -> PS3 to z PS3 trzeba by było znowu przerabiać mocno grę pod kompatybilność Xa. A to czas, a to pieniądz..

Słuchałem programu na ten temat.. I niestety tak sprawa wygląda, że PS3 ma większą pojemność, ale gra nie może wyglądać lepiej.. poza tym te konsole i tak nie wymiatają sprzętowo i tak.. :)

Z resztą - skoro na obu konsolach jest to samo to nad czym się zastanawiać.

wiadomo, że ps3 :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepski temat... zawsze będą zwolennicy PS3 ( tak jak ja ) którzy mieli kazdą peeske włącznie z PSP i tak samo bedą zwolennicy X Klocka.... ja widze jedną róznice... PS3 ma GT a Klocek ma Forze... :decayed: reszta podobna... no dobra prawie.... Ok macie racje PS3 RZĄDZI !!!! :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 20:03_________________________________________________

Widziałem,testowałem obydwie konsole i powiem Ci,że wg mnie Xbox jest ciekawszą propozycją.Dużo więcej ciekawszych gier wychodzi właśnie na tego drugiego.

Tak jakie???? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nie ma możliwości, żeby gra wyglądała inaczej na PS3 niż na Xboxie.. Może ewentualnie wyglądać tak samo, albo ew. gorzej :gwizdanie:

To po co wkładali BR ???? tylko do odtwarzania filmów ???

Klocek ma Forze

...Gears of War , Alan Wake :naughty: :naughty: :naughty:

zawsze będą zwolennicy PS3 ( tak jak ja ) którzy mieli kazdą peeske włącznie z PSP

popatrz tez miałem (i mam jeszcze PS2 i PS3) a przesiadłem sie dawno temu na X360 z jednego prostego powodu , mianowicie za czesto żółtki wala w chója z klientami , obiecanki , przekładanki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz tez miałem (i mam jeszcze PS2 i PS3) a przesiadłem sie dawno temu na X360 z jednego prostego powodu , mianowicie za czesto żółtki wala w chója z klientami , obiecanki , przekładanki itp.

A do cholery Ty zawsze chciałeś kupić grę w dniu Premiery :kox: :kox:

I teraz dzięki Xboxowi (który ma lepsze usługi niż Sony to nie ma dwóch zdań) zawsze możesz sobie kupić obiecany oryginał gry :przebiegly: :przebiegly: :kox:

To po co wkładali BR ???? tylko do odtwarzania filmów ???

Może liczyli, że będzie inaczej.

Mam pewność, że gra będzie na jednej płycie, nie muszę instalować większości.

A film BR to może oglądałem ze dwa razy.. :gwizdanie:

Nie wiem.. Mam d*pie ten BR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz dzięki Xboxowi (który ma lepsze usługi niż Sony to nie ma dwóch zdań) zawsze możesz sobie kupić obiecany oryginał gry :przebiegly: :przebiegly: :kox:

egzakli :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś już w takim razie Dead Island ? :decayed: :decayed:

tak połowicznie bo nośniki mi sie skończyły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez konsole to nie atari zeby zmiana plyty podczas gry byla problemem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...