Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

To jak jest z tymi konsolami :decayed: Planuje sobie kupić prezent na święta bardziej skłaniam się ku PS3 ale kilka osób mówiło że xbox lepszy do gier. Miałem oczywiście wcześniej PSone, PS2 i byłem zadowolony. Konsola miała by mi służyć głównie do gier oraz raz na jakiś czas jakiś film. Jaka jest najlepsza wersja Xbox 360 Slim bo jest chyba 5 różnych. Bo PS3 to tylko zwykła i Slim to raczej jasne że slim lepszy :gwizdanie:

wszystkie sa za***iste :kox: :kox: :kox:

Ps3 ma slima a X360 tez wyszedł jakis po faceliftingu , mozesz brac smiało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się na kablach też nie znam ale wyczytałem, że przy HDMI nie ma potrzeby kupowania pozłacanych kabli za setki pln

mam, co prawda kabel SONY który kupiłem z konsolą, wówczas kosztował 99 zł, teraz chyba 49 zł, ale mam też jakiś za 10 zł i nie widać różnicy :decayed:

sygnał cyfrowy ma to do siebie ze albo jest albo go nie ma - nie moze kabel go przesyłać ze słabą jakością... zwykła łopata tak samo bedzie kopac w ziemi jak pozłacana i ze sztyliskiem z mahoniu (czyjes porówanie z dziwkami jest niestety nietrafne). co to tematu głównego - na plus ps3 przemawia w standardzie wiekszy dysk, blu-ray i darmowy PSN. na plus xklocka duzo lepszy (moim zdaniem) pad, nizsza cena i kinect (chociaz to bardziej dla dzieci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój braciak kupił ostatnio Xklocka i co mnie zdziwiło i zniechęciło chyba to to że jest strasznie głośny ale za to kinect to fajna sprawa he Polecam kinecta Xboxa nie he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się na kablach też nie znam ale wyczytałem, że przy HDMI nie ma potrzeby kupowania pozłacanych kabli za setki pln

mam, co prawda kabel SONY który kupiłem z konsolą, wówczas kosztował 99 zł, teraz chyba 49 zł, ale mam też jakiś za 10 zł i nie widać różnicy :decayed:

sygnał cyfrowy ma to do siebie ze albo jest albo go nie ma - nie moze kabel go przesyłać ze słabą jakością... zwykła łopata tak samo bedzie kopac w ziemi jak pozłacana i ze sztyliskiem z mahoniu (czyjes porówanie z dziwkami jest niestety nietrafne). co to tematu głównego - na plus ps3 przemawia w standardzie wiekszy dysk, blu-ray i darmowy PSN. na plus xklocka duzo lepszy (moim zdaniem) pad, nizsza cena i kinect (chociaz to bardziej dla dzieci)

A kable za 10 zł mają to do siebie, że (albo ja mam pecha i kupuję uszkodzone) nie przesyłają prawidłowo sygnału..

Ja rozumiem, że to jest zero jedynkowe - ale takie mam doświadczenia z tym szajsem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sygnał cyfrowy ma to do siebie ze albo jest albo go nie ma - nie moze kabel go przesyłać ze słabą jakością... zwykła łopata tak samo bedzie kopac w ziemi jak pozłacana i ze sztyliskiem z mahoniu (czyjes porówanie z dziwkami jest niestety nietrafne).

Tak, tylko że po tej lepszej łopacie będziesz miał mniej odcisków i pewność że nie złamie się przy trzecim sztychu...

Następnym razem pogooglaj Sobie trochę kolego zanim zaczniesz siać herezję po forach internetowach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ps3 od 2007 roku i nie zamienił bym na xboxa 70% to filmy ktore ogladam na bluray a 30% to gry i inne mam kontroler move jest zabawnie :)

jakość muzyki i filmow przez ps3 i filmów nie odbiega wcale od firmowych dvd i bluray playerow. a mam bdb sprzet aby testowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 9,99 :)

... miałem kiedyś czincze za 1000 zł - kupiłem na poczatku kable, a potem na sprzet mi już nie starczyło :shocked:

tak jak przedmówca: kable musza być dobre, ale nie ze złota to juz jest cyfrowka a nie analog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak teraz jest cyfrówka to co, inny prąd płynie kablami ? Bardziej ciepły i mniej czuły na kiepskie łącza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mowie o kablach Chinolach - drewnianych z domieszką stali lecz dobrej jakości :)

W HDMI lub optical cable przepływają pakiety danych, które sa sprawdzane po wysłaniu przez specjalne algorytmy.

np: po miedzy wzmacniaczem a PS3 czy dvd z HDMI komunikacja jest cyfrowa i złote końcówki kabli tu nic nie dają. Może przyspiesza przepływ o 0,0001 ms i tak tego nie usłyszymy.

Kable do kolumn, przewody zasilające i wszelkiego innego rodzaju analogi, powinie być bardzo dobrej jakości bo to już usłyszymy na dobrej klasy sprzęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój braciak kupił ostatnio Xklocka i co mnie zdziwiło i zniechęciło chyba to to że jest strasznie głośny ale za to kinect to fajna sprawa he Polecam kinecta Xboxa nie he he

nowy? jest bezszelestny, chyba, ze gra z plyty to chodzi naped.

jak kupil jakas stara uzywke, to moze byc glosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HDMI lub optical cable przepływają pakiety danych, które sa sprawdzane po wysłaniu przez specjalne algorytmy.

np: po miedzy wzmacniaczem a PS3 czy dvd z HDMI komunikacja jest cyfrowa i złote końcówki kabli tu nic nie dają. Może przyspiesza przepływ o 0,0001 ms i tak tego nie usłyszymy.

Nie no oczywiście. Ja tu bardziej mam na myśli jakość wykonania tej końcówki, żeby idealnie w gnieździe siedziała. Żeby np. przy sprzątaniu delikatne jej dotknięcie nie powodowało braku połączenia i zmuszało Cię do "dopychania" owej wtyczki. Oczywiście nie jest do tego złoto potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój braciak kupił ostatnio Xklocka i co mnie zdziwiło i zniechęciło chyba to to że jest strasznie głośny ale za to kinect to fajna sprawa he Polecam kinecta Xboxa nie he he

Ja też mam xboxa i chyba grasz bez głosu że go słyszysz... ja mam PS3 podłączone do kina 5.1 a xboxa tylko do TV i dźwięk mam z TV i nie ma opcji żeby przy normalnym poziomie głosności ją usłyszec... chyba że te nowe wersje sa poprawione w tym temacie :gwizdanie: a stare tak hałasuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sygnał cyfrowy ma to do siebie ze albo jest albo go nie ma - nie moze kabel go przesyłać ze słabą jakością... zwykła łopata tak samo bedzie kopac w ziemi jak pozłacana i ze sztyliskiem z mahoniu (czyjes porówanie z dziwkami jest niestety nietrafne).

Tak, tylko że po tej lepszej łopacie będziesz miał mniej odcisków i pewność że nie złamie się przy trzecim sztychu...

Następnym razem pogooglaj Sobie trochę kolego zanim zaczniesz siać herezję po forach internetowach...

poguglowałem - http://www.komputerswiat.pl/testy/sprzet/kable/2009/04/test-24-kabli-hdmi,2.aspx#content

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XBOX-a brac 4 GB czy 250GB. Większy dysk jest konieczny?

Miałem ten sam dylemat i wybrałem jednak dysk 250GB ale teraz widze że średnio jest to potrzebne i 4 GB by mi wystarczyły.. ja na codzień korzystam z PS3 i tam mam neta podpiętego a Xboxa mam głównie do Forzy 2 ,3 i 4 więc dysk 4GB starcza jeżeli masz zamiar tylko wrzucic płyte odpalic gre i tyle jednak jak masz zamiar podpiąc neta pościagac jakies updatey itd. to chyba jednak lepiej ten 250GB tym bardziej że w cenie jest niewielka różnica jak poczekasz na okazje... ja kupiłem w Saturnie za 1100 zł z dwoma padami i jedną grą... Dead Island

A jak nie masz kasy na tyle to bierz 4GB i tyle a jak zabraknie to rozbudujesz i zapodasz dysk większy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomożesz wyszukać jakiś dobry zestaw na allegro? :rolleyes:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 19:22_________________________________________________http://allegro.onet.pl/xbox-360-4gb-kinect-2x-pad-sports-forza-24m-hit-i1986105054.html

co myślicie o tym zestawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pomożesz wyszukać jakiś dobry zestaw na allegro? :rolleyes:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 19:22_________________________________________________http://allegro.onet.pl/xbox-360-4gb-kinect-2x-pad-sports-forza-24m-hit-i1986105054.html

co myślicie o tym zestawie?

Moim zdaniem zacnie... wszystko co potrzeba i cena :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...