Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PS3 vs XBOX360


Rekomendowane odpowiedzi

XBOX-a brac 4 GB czy 250GB. Większy dysk jest konieczny?

bierz ten wiekszy, ja mam xklocka starego typu i mialem dysk 20gb - zdecydowanie za mały, musialem kupic sobie wiekszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XBOX-a brac 4 GB czy 250GB. Większy dysk jest konieczny?

bierz dysk , bedziesz mógł zrzucac gry na twardy , krótsze loadingi , itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XBOX-a brac 4 GB czy 250GB. Większy dysk jest konieczny?

koniecznie duzy dysk, zadne 4GB (!)

Mój braciak kupił ostatnio Xklocka i co mnie zdziwiło i zniechęciło chyba to to że jest strasznie głośny ale za to kinect to fajna sprawa he Polecam kinecta Xboxa nie he he

Ja też mam xboxa i chyba grasz bez głosu że go słyszysz... ja mam PS3 podłączone do kina 5.1 a xboxa tylko do TV i dźwięk mam z TV i nie ma opcji żeby przy normalnym poziomie głosności ją usłyszec... chyba że te nowe wersje sa poprawione w tym temacie :gwizdanie: a stare tak hałasuja...

czytalem ten post kilka razy i nadal go nie rozumiem... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, że jest tak cichy, że go TV zagłusza.. :cool1:

A to kino i ps3 to taka popisówa, nie związana z tematem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 13:06_________________________________________________a jak my już o tym to wiatrak w PS3 daje po uszach kiedy się gra w nocy i jest cicho w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 13:06_________________________________________________a jak my już o tym to wiatrak w PS3 daje po uszach kiedy się gra w nocy i jest cicho w domu

niektorzy to nawet pracujacy tv lcd uslysza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważnie, jak długo gram w nocy i jest cicho w domu to na prawdę wiatrak mocno wyje. chyba ze to mój egzemplarz tylko tak ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XBOX-a brac 4 GB czy 250GB. Większy dysk jest konieczny?

koniecznie duzy dysk, zadne 4GB (!)

dokładniej,co mi daje duży dysk?

muszę kupić konsole(w zasadzie chciałem dzisiaj),a różnica w cenie to 270zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czytać z zrozumieniem ;) ja również polecam większy dysk, nie męczy sie tak napęd i w związku z tym ciszej działa konsola ;)

XBOX-a brac 4 GB czy 250GB. Większy dysk jest konieczny?

bierz dysk , bedziesz mógł zrzucac gry na twardy , krótsze loadingi , itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XBOX-a brac 4 GB czy 250GB. Większy dysk jest konieczny?

koniecznie duzy dysk, zadne 4GB (!)

dokładniej,co mi daje duży dysk?

muszę kupić konsole(w zasadzie chciałem dzisiaj),a różnica w cenie to 270zł

ja na twardy zrzucam wszystkie gry - krótsze loadingi i praca bez nadwyrężania czytnika :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XBOX-a brac 4 GB czy 250GB. Większy dysk jest konieczny?

koniecznie duzy dysk, zadne 4GB (!)

dokładniej,co mi daje duży dysk?

muszę kupić konsole(w zasadzie chciałem dzisiaj),a różnica w cenie to 270zł

ja na twardy zrzucam wszystkie gry - krótsze loadingi i praca bez nadwyrężania czytnika :cool1:

a do grania w sieci sie przydaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im większy hdd tym lepiej, więcej śmieci, dem, muzy i zdjęć z netu się mieści :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładniej,co mi daje duży dysk?

muszę kupić konsole(w zasadzie chciałem dzisiaj),a różnica w cenie to 270zł

przede wszystkim to, ze instalujesz wtedy gre na hdd i podczas grania nie chodzi naped dvd (konsola pracuje cicho, a naped szumi).

dobra gra to przynajmniej 5-6GB.

poza tym do gier sa czesto DLC (dodatki do sciagniecia), sciagasz je na hdd, mozesz sciagac tez dema lub casualowe gry.

moj znajomy ostatnio kupil xboxa z dyskiem 4gb mimo, ze mu odradzalem... i teraz szuka dysky (xbox dla niego i dla dzieciakow pod kinecta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Michał,wiec dołożę i kupie z dyskiem 250GB,przekonała mnie możliwość ściągania dodatków,ale zgrywanie gier na HDD też jest istotne,generalnie X ma być prezentem dla mojego ojca(powaga haha),kiedyś moje dzieciaki przywiozły Xa do dziadków,ojciec zagrał w battlefield i chłopaki musieli zostawić konsole na kilka tygodni,dziadek nie chciał oddać,grał non stop całymi nocami,kupił sobie Bad Company 2 i załatwił ją w tydzień,chciał przestawić konsole,gdy gra była odpalona i uszkodził płyte,więc to zgrywanie na twardy będzie jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Michał,wiec dołożę i kupie z dyskiem 250GB,przekonała mnie możliwość ściągania dodatków,ale zgrywanie gier na HDD też jest istotne,generalnie X ma być prezentem dla mojego ojca(powaga haha),kiedyś moje dzieciaki przywiozły Xa do dziadków,ojciec zagrał w battlefield i chłopaki musieli zostawić konsole na kilka tygodni,dziadek nie chciał oddać,grał non stop całymi nocami,kupił sobie Bad Company 2 i załatwił ją w tydzień,chciał przestawić konsole,gdy gra była odpalona i uszkodził płyte,więc to zgrywanie na twardy będzie jak znalazł :)

hehe, to masz wyluzowanego nowoczesnego starego/tescia, klasa :)

--

nie moglem sie powstrzymac... :kox:

http://polygamia.pl/polygamia_forum/w,3054,130330101,,Uncharted_3_nie_dla_wszystkich_posiadaczy_PS3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od Firmwaru 4.0 mam same problemy z konsolą.

Zawiesza się, transfer spadł 6 krotnie, gubi DNS od routera, przez co niby jest online - bo się wpisuje, ale nie działa PSS, albo nie loguje się do kont EA. Koks.

Zacząłem się zastanawiać nad przesiadką do Microsoftu. pozostało mi jeszcze dobrać się do Routera i dogłębnie sprawdzić czy wina nie leży po jego stronie.

Gdyby nie fakt, że pady od X mi się nie podobają, to chyba bym po prostu pojechał do sklepu :mysli: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 11:11_________________________________________________

dzięki Michał,wiec dołożę i kupie z dyskiem 250GB,przekonała mnie możliwość ściągania dodatków,ale zgrywanie gier na HDD też jest istotne,generalnie X ma być prezentem dla mojego ojca(powaga haha),kiedyś moje dzieciaki przywiozły Xa do dziadków,ojciec zagrał w battlefield i chłopaki musieli zostawić konsole na kilka tygodni,dziadek nie chciał oddać,grał non stop całymi nocami,kupił sobie Bad Company 2 i załatwił ją w tydzień,chciał przestawić konsole,gdy gra była odpalona i uszkodził płyte,więc to zgrywanie na twardy będzie jak znalazł :)

Dysk kosztuje 300zł. więc możesz przeliczyć koszty.

Ale nie wiem jak tam z gwarancją - w Ps3 można wymieniac bez jej utraty w X to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, moze to wina routera... ale watpie, bo masz problem z logowaniem do kont PSS/EA. Dziwne.

Dysk do xboxa (nowego i starego) podlacza sie mniej wiecej z takim stopniem trudnosci jak zewnetrzny dysk usb do peceta :)

Jak widzialem nowego slima, to myslalem, ze zrobili zintegrowany dysk jak w PS3, ale nie - odchylasz klapke z boku i wyciagasz dysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak w PS3. W PS3 nie są zintegrowane dyski.

Szkoda tylko, że do X są dedykowane, a nie tak jak w Ps3 - SATA 2,5" 5.400rpm i z głowy.

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2011, 11:50_________________________________________________

Nosfer, moze to wina routera... ale watpie, bo masz problem z logowaniem do kont PSS/EA. Dziwne.

Ja stawiam na Firmware - wiele osób zaczęło odczuwać różne "niedogodności", spadek transferu jest jednym z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie fakt, że pady od X mi się nie podobają, to chyba bym po prostu pojechał do sklepu :mysli

Mam takiego pada do PC.Do tej pory myślałem ze nie ma lepszego kontrolera jak ten od PS, wygląd wiadomo kwestia gustu ale pad od Xboxa jest poprostu lepszy wygodniejszy lepiej leży w reku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie fakt, że pady od X mi się nie podobają, to chyba bym po prostu pojechał do sklepu :mysli

Mam takiego pada do PC.Do tej pory myślałem ze nie ma lepszego kontrolera jak ten od PS, wygląd wiadomo kwestia gustu ale pad od Xboxa jest poprostu lepszy wygodniejszy lepiej leży w reku.

Źle się wyraziłem.. "Podobają" = źle mi się na nich gra, moje ręce nie są w stanie wygodnie ułożyć kciuka na lewym analogu i jednocześnie palca wskazującego na L1, czy jak ten przycisk się nazywa (nad lewym trigerem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...