Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Sensor deszczu


chmiel11

Rekomendowane odpowiedzi

schiller czytaj ze zrozumieniem... chodzi o lusterka a nie o wycieraczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lukaszr miał mi napisać czy dało radę u niego zweryfikować to co miał zweryfikować - a tu się od Ciebie dowiaduję :):tongue4:

Co miałem napisać ?? O tym przebiegu ?? Jeżeli tak to pisałem :tongue4:

Chyba, że o czymś nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tematu lusterek, to trzeba zobaczyć czego można przeprowadzić adaptację, tylko trzeba znać numer modułu, bo mam opisy, ale nie znam numeru tego, który odpowiada za te rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr no jak trzeba to trzeba ! :polew: kiedy "będziemy" wiedzieć coś więcej na ten temat ?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalić moderatorów ze stanowiska za takie niedopatrzenie , to jest skandal !!!!

Taki bajer w lusterku miałem kiedyś w E46 ale jakoś nie było mi przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr no jak trzeba to trzeba ! :polew: kiedy "będziemy" wiedzieć coś więcej na ten temat ?? :wink4:

Ostatnie, malutkie OT:

Alv jutro pogadamy na PW na spokojnie, bo zaraz bana dostaniemy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,odgrzebie temat bo zainteresowany jestem zmianą położenia prawego lusterka podczas cofania.Mam elektryczne lusterka(składane)czy jest szansa na dorobienie tej opcji,może ktoś z was to już przerabiał ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego działa jak masz el. fotele z pamięcią... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,odgrzebie temat bo zainteresowany jestem zmianą położenia prawego lusterka podczas cofania.Mam elektryczne lusterka(składane)czy jest szansa na dorobienie tej opcji,może ktoś z was to już przerabiał ?

pozdrawiam

To jest do zrobienia ale rzeźba straszna - na anglojęzycznych forach czytałem o tym

A wracając do czujnika deszczu to w B7 wystepował jako opcja natomiast wg mojej wiedzy w B6 w ogole nie występowal - czy ktoś może mi to potwierdzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest do zrobienia ale rzeźba straszna - na anglojęzycznych forach czytałem o tym

a mógłbyś jakiś link podrzucić :naughty:

ok.dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=189105 Tu masz instalację pamięci foteli plus lusterka, ale kilka miesiecy temu widziałem tez inny temat gdzie same lusterka ktos podłączal. Jak znajdę link to doślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie OT sie robi - o czujnikach zmierzu jeste osobny wątek, zapraszam do niego

ja mam pytanie:

jeśli dobrze was zrozumiałem to czujnik zmierzu i czujnik deszczu są w obudowie lusterka i szyba niema nic z tym wspólnego, będe wymieniał szybę i szukam info na temat podłączenia czujnika deszczu,

-czy dużo jest z tym rezania

-jakie podzespoły są potrzebne oprócz odpowiedniej obudowy lusterka ? jakiś moduł lub inny element sterujący ?

-czy czujnik deszczu i zmierzchowy są zawsze razem w obudowie tzn czy jeśli jak mam zmierzchowy to deszczu też ?

opis do B6 2004 rok

[br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 14:53_________________________________________________wieści z ostatniej chwili - szyba jednak ma coś wspólnego bo byłem przed chwilą zamówić i gościu mi powiedział że tam do czujnika deszczu jakieś kabelki dochodzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze was zrozumiałem to czujnik zmierzu i czujnik deszczu są w obudowie lusterka i szyba niema nic z tym wspólnego, będe wymieniał szybę i szukam info na temat podłączenia czujnika deszczu,

-czy dużo jest z tym rezania

-jakie podzespoły są potrzebne oprócz odpowiedniej obudowy lusterka ? jakiś moduł lub inny element sterujący ?

-czy czujnik deszczu i zmierzchowy są zawsze razem w obudowie tzn czy jeśli jak mam zmierzchowy to deszczu też ?

opis do B6 2004 rok

Z tego co udało mi się ustalić czujnik deszczu nie występował w B6, natomiast występował w B7

Przy czym założenie czujnika deszczu polega na:

- wymianie szyby wraz z innym mocowaniem lusterka (pod czujnik deszczu)

- założenie w miejsce na szybie czujnika deszczu

- dokupienie lusterka pod sensor deszczu

i najważniejsze

- zakup odpowiedniego sterownika centralnej elektryki obsługującego sensor deszczu

- podłączenie elektryczne całej instalacji -

- kodowanie sterownika pod czujnik deszczu

i tu można zadać sobie pytanie czy moduł centralnej elektryki z B7 będzie współpracował z podzespołami i sterownikami w B6 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tu podepnę z pytaniem o czujnik (sensor) deszczu:

czy ktoś się orientuj jaka jest różnica w tych sensorach ?

4E0955559 A C E .

Aktualnie moja etka wskazuje ze do modelu 2006 powinna iść z końcówka C albo E ale ciężko do dostania a są z końcówka A ;/ no i dylemat.

moduł centralnej elektryki jaką powinien posiadać końcówkę żeby obsługiwało ten czujnik ?[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2009, 14:00_________________________________________________sensor udało się zdobyć z końcówka E

ale nadal pytanko o : moduł centralnej elektryki -> jaką powinien posiadać końcówkę żeby obsługiwało ten czujnik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu można zadać sobie pytanie czy moduł centralnej elektryki z B7 będzie współpracował z podzespołami i sterownikami w B6 :mysli:

Przecież B6 i B7 to prawie ta sama elektronika i wydaje mi się że nie powinno być większego problemu z podłączeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...