Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1Z B4 80] Ocena logów dlaczego szarpie?


Simon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam robiłem bratu logi w 1Z Audi 80 MAF wg mnie oki turbinka też dawki tak samo zero błędów a przy pewnych obrotach (ok.3tyś.) chwilę szarpie silniczek....co myślicie?Jakieś zapowietrzenie?Filtry czy też wtrysk sterujący?

Z góry dzięki za odpowiedź i jego logi...może nie za dużo bo czasu nie było jakie jeszcze ewentualnie zrobić?

003hu6.th.jpg

008aj2.th.jpg

011kp2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie stawialbym na wtrysk sterujacy ... ale upewnij sie ze nie ma nieszczelnosci w ukladzie paliwowym,kiedy byl wymieniany filtr paliwa ....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr pewnie jeszcze w Niemczech auto 5m-cy w PL. Ale chyba masz rację że coś z tym paliwem bo...

najpierw poluzował mu się wężyk paliwa i wciągało jakieś powietrze...poprawił to, ale czy mogło się coś zapowietrzyć?

A swoją drogą już kupujemy mu filtr...ja w swojej A4 pierwsze to zmieniłem wszystkie możliwe filtry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr pewnie jeszcze w Niemczech auto 5m-cy w PL. Ale chyba masz rację że coś z tym paliwem bo...

najpierw poluzował mu się wężyk paliwa i wciągało jakieś powietrze...poprawił to, ale czy mogło się coś zapowietrzyć?

A swoją drogą już kupujemy mu filtr...ja w swojej A4 pierwsze to zmieniłem wszystkie możliwe filtry...

tutaj bym szukal przyczyny [czyt.uklad paliwowy/fitr powietrza] ....

jak nie pomoze to zajac sie powazniejszymi rzeczami ... [wtrysk sterujacy] ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś brat kupuje filtry....a trzeba jakoś odpowietrzać?

Mi mechanik lekko zalał filtr i kazał tylko pokręcić aż zapali...

Czy dobrą praktyką będzie jak np.strzykawką zaleję filtr przez tą śrubkę 10tkę od odpowietrzenia po gwint??

Na chwilę obecną wielkie dzięki za pomoc!Wiecie lepiej jak Bratu przedstawię opinie inną niż tylko moja :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat ma w 80tce :naughty: u mnie jest jak w modelu, do którego się robi pomiary :thumbup:

Ale to stało się niedawno i zamierzamy sobie poradzić... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...