Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Nowy ja I moja nowa Audiczka ;) 1.8T


michalplock

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw Witam wszystkich, wczesniej sie nigdzie nie witałem dlatego teraz nadrobie straty :)

31 grudnia wchodząc w Nowy rok postanowiłem zakupić Audi A4 sedan oryginał 1998rok, ze wszystkimi wymianami wpisanymi w książką serwisową, kompletem (chyba) kluczyków 1 scyzoryk 1 serwis i 1 plastikowy serwisowy i wszystkimi lekturami. :tongue4:

Przebieg 188tys.

Wczesniej rok czasu jezdzilem Vectrą B polift 1.8 115KM ale postanowiłem sorzedać i poszukać czegoś mocniejszego bo w mody sie nie chciałem jej bawić ze względu na przebieg.

Jak wspomniałem oryginał Audi A4 w sedanie z automatyczną klimą, w elektryce z tego co puki co trochę poczytałem o audi środek w połowie polift, siedzenia kierownica gałka... mam nadzieje ze faktycznie takie wychodziły a nie jakiś"wałek" poszedł ;)

Vectra....

image.jpg

image.jpg

A tu nowy nabytek ;)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Plany na przyszłość....

-Felga 17"

-Przyciemnić szybki

-Zderzak przód tył + progi inne

-GLEBA NIE !! Vectre miałem - 45mm na razie mi starczy troche komfortu teraz :tongue4:

-LEDy w środku na nogi + podsufitówka

-Światła przód + tył polift soczewka prawdopodobnie tylko wtedy kombinacja bedzie musiała iść z halogenami.... :mysli: Bardziej myślałem o HID xenonie tylko zastanawiam sie czy dużo pracy przy tym bo klosze mam w bardzo dobrym wstanie i wsumie szkoda ich.

- Kierownica S-LINE :naughty::wink4: OBOWIĄZKOWO :)

- Podłokietnik

Narazie tyle ;) To wyjdzie będe myślał dalej, nie ukrywam że już szukam kto PROFESJOLANIE ZROBI PROGRAM na 180 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17'' i ori zawias 1BA? kooooozaaaaaa :decayed: Chociaż -20 (1BE) załóż :) lampy zmieniaj na ori poliftowe soczewki :good: To nie kierownica s-line tylko od s4, nie było s-line w B5 :wink4: Jakie zderzaki i progi niby planujesz? :decayed:

ładne autko nie zepsuj :evil:

poczytałem o audi środek w połowie polift, siedzenia kierownica gałka... mam nadzieje ze faktycznie takie wychodziły a nie jakiś"wałek" poszedł ;)

dobrze jest, 98 tak mają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam jakie zderzaki bo tylko 2 rodzaje wchodzą w grę wg mnie :polew: A nad innymi nie ma się co zastanawiać :tongue4: ostatecznie 3 rodzaj to poliftowe z pomalowanymi dokładkami :tongue4:

ORI - takie jak w poliftowym A4 B5, ori - oryginalne Audi, albo zamiennik depo itp.

Skąd wiem że 1BA? :naughty: Jestem wróżką i takie rzeczy wiem jak tylko zobaczę auto :tongue4: Nie ma czegoś takiego jak 1BR :naughty: 1BA to oznaczenie kodowe wyposażenia Audi oznaczające seryjne zawieszenie, 1BE to sportowe obniżone o 20 mm :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć!

no właśnie, też mam 1BA i już w piwnicy czeka 1BE. Jak felgi większe niż 15 to niżej musi być :wink4: Ja też założę 16cali na wiosnę :)więc jak wyżej kolega pisał, niżej gleby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie również tylko 2 ;) chociąz tak naprawde mam jeden wybrany ale nie pokaze Ci jaki :naughty: jak dobrze pójdzie to na lato będzie gotowe ;P zawieszenie w dół ? OK !! pojdzie gwint w takim razie :D:D zaczyna się od -35 w dól... do -70 starczy ?? :naughty: :naughty: :naughty: -35mm i felga 17 chyba będzie ok ... ?? Panowie a gdzieś jak przeglądałem forum obiło mi się o oczy że ktoś w programie sie bawił ze można wybrać dowolne felgi + zawieszenie i symulacje zrobić jak to będzie wyglądać ... ma ktoś coś takiego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint :good: -35 będzie ok, ale na gwincie będziesz miał twardo przy -35, przy -50 już powinieneś mieć trochę komfortu :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: OK poslucham sie starszych kolegow :kox:

No ja Ci dobrze gadam :) gwint im wyżej tym twardszy im niżej tym bardziej komfortowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a gdzieś jak przeglądałem forum obiło mi się o oczy że ktoś w programie sie bawił ze można wybrać dowolne felgi + zawieszenie i symulacje zrobić jak to będzie wyglądać ... ma ktoś coś takiego :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134128.0;highlight=vt

Napisz tutaj a magicy zrobią co trzeba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz tutaj a magicy zrobią co trzeba :good:

dzieki ;][br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 21:47_________________________________________________

No ja Ci dobrze gadam :) gwint im wyżej tym twardszy im niżej tym bardziej komfortowy :)

a jak jest gwint z regulacja twardosci ;> ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustro! Nieźle przypolerowana, jakby wczoraj z salonu wyjechała. Fotki małej rozdzielczości ale robi wrażenie zadbanej, oby technicznie było tak samo. Fakt że lampy po II lifcie by ją jeszcze bardziej odmłodziły ale przy tak ładnym egzemplarzu nie jest to koniecznością, osobiście trzymał bym się oryginału i pilnował aby wszystko działało jak w zegarku ;)

Ogólnie prezentuje się rewelacyjnie, na tych ori 15 też ma swój urok wygląda jak z folderu reklamowego Audi w 98r (mam takie same na zimę) :tongue4: Nic o tym nie napisałeś... dużą różnicę odczuwasz między swoim "starym" autem a Audiczką?

PS.Współczuje pierwszych parkingowych rys na tym pięknym lakierze, mi też sprzedawca lekko przypolerował autko i teraz każdą nową rysę się zauważa, ale co poradzisz na jakiś patałachów co jeździć nie umieją.

..........bardzo przyjemnie się patrzy na twoje Audi :giveheart::audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna fura,ladny kolorek ale gleba musi byc

BĘDZIE !! :naughty::kox:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 23:31_________________________________________________

Lustro! Nieźle przypolerowana, jakby wczoraj z salonu wyjechała. Fotki małej rozdzielczości ale robi wrażenie zadbanej, oby technicznie było tak samo. Fakt że lampy po II lifcie by ją jeszcze bardziej odmłodziły ale przy tak ładnym egzemplarzu nie jest to koniecznością, osobiście trzymał bym się oryginału i pilnował aby wszystko działało jak w zegarku ;)

Ogólnie prezentuje się rewelacyjnie, na tych ori 15 też ma swój urok wygląda jak z folderu reklamowego Audi w 98r (mam takie same na zimę) :tongue4: Nic o tym nie napisałeś... dużą różnicę odczuwasz między swoim "starym" autem a Audiczką?

PS.Współczuje pierwszych parkingowych rys na tym pięknym lakierze, mi też sprzedawca lekko przypolerował autko i teraz każdą nową rysę się zauważa, ale co poradzisz na jakiś patałachów co jeździć nie umieją.

..........bardzo przyjemnie się patrzy na twoje Audi :giveheart::audi:

LUSTRO.... bo auto z Płocka od handlarza ;) ale od mojego koleszki który ją ściaągnąl dlatego ją wziąłem ;) no faktycznie oryginał w 100 % gdyby nie ta diura po papierosie na tylnej kanapie :[ ;/ grrrr była by idealna no i zprawka z innego lakieru jest zrobiona na masce o dlugosci okolo 5cm. i to wsio ;P teraz tylko rozrząd wymienić i olej ... :)

A wlasnie .. :) a propo rozrzadu... JAKI KOLEDZY POLECACIE ;> klubowicze moze maja jakies znizki u kogos ... ? Jakies informacje ... ?? Bo olej Castrolka zaleje 10w40 bo na takim juz jeździ od 111tys. jak sie na szafie pokazalo

Znalazlem na forum ze TOM_77 podobniez ma dostep do czesci nawet taniej na allegro i ori .... aktualne to jeszcze ;) zaraz musze jakos go znaleść i bezposrednio sie zapytać :gwizdanie:

aha .... juz chyba kolegi nie ma :no: jakieś inne kontakty ?? :gwizdanie:

:naughty: znalazlem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny kolorek jeszcze obić siedzenia jasno brązową lub białą skórka i efekt będzie powalający :shocked:

W przyszlości może :naughty: na modyfikacje poczekam az sie cieplo zrobi :> ale bez nich sie nie obedzie na pewno ;P teraz musze zawieszenie zrobic przod bo lataćzaczyna całe :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...