Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podstawa to nie mieszać, a już szczególnie piwa wódki

a ja uwielbiam wóde zapijać browcem , moze dlatego tak zdycham na drugi dzień ??? :mysli:

na końcu zdjęć jak patrze na takiego jednego to mi sie "zimno" robi :decayed: :decayed:

lodówa ??? swój chłop :good: :good: :good: :good:

spedziliśmy jeden wieczór przy jednym stole w Jarosławcu , wytłumaczył mi swoje haniebne zachowanie w BT tym ,ze zażył Tajfuna i nie był sobą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Naprawde spoko gość :good:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kuźwa musze zrezygnować dowiedziałem się wczoraj że mój ojciec wyjeżdza do sanatorium w marcu i musze zostać z Babcią ;( :wallbash:

Opublikowano

Kuźwa musze zrezygnować dowiedziałem się wczoraj że mój ojciec wyjeżdza do sanatorium w marcu i musze zostać z Babcią ;( :wallbash:

przyjedz z babcią :kox:
Opublikowano

Kuźwa musze zrezygnować dowiedziałem się wczoraj że mój ojciec wyjeżdza do sanatorium w marcu i musze zostać z Babcią ;( :wallbash:

przyjedz z babcią :kox:

takiej podróży mogła by nie wytrzymać kobita ma prawie 90 lat :decayed:

Opublikowano

Kuźwa musze zrezygnować dowiedziałem się wczoraj że mój ojciec wyjeżdza do sanatorium w marcu i musze zostać z Babcią ;( :wallbash:

przyjedz z babcią :kox:

takiej podróży mogła by nie wytrzymać kobita ma prawie 90 lat :decayed:

opowie nam jak było na zlotach za Jej czasów :kox: :kox:

Opublikowano

Kuźwa musze zrezygnować dowiedziałem się wczoraj że mój ojciec wyjeżdza do sanatorium w marcu i musze zostać z Babcią ;( :wallbash:

przyjedz z babcią :kox:

takiej podróży mogła by nie wytrzymać kobita ma prawie 90 lat :decayed:

to w sam raz dla Poźka :wink4:
Opublikowano

to w sam raz dla Poźka :wink4:

Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem kulturalny i pełen uznania i szacunku dla starszych ludzi.

Opublikowano

to w sam raz dla Poźka :wink4:

Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem kulturalny i pełen uznania i szacunku dla starszych ludzi.

:polew: :polew: :polew: no teraz doje.bałeś
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: no teraz doje.bałeś

i jeszcze:

Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem kulturalny i pełen uznania i szacunku dla starszych ludzi.

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

A krupnik... Jakiś gałgan zakupił butelczynę i na sylwestrze postawił...

Z rozpędu ktoś mi polał...

Krzyczeli - to jest krupnik, uważaj... Mieli rację :angry:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :nabijasie:

Opublikowano

...pany a OZONKA próbowali???

10040630.jpg

to jest dopiero wódeczka :good:

Opublikowano

...pany a OZONKA próbowali???

10040630.jpg

to jest dopiero wódeczka :good:

litewska ?

nie widziałem u mnie na żadnej półce w sklepie jeszcze.

spróbowało by się :)

Opublikowano

już nie wymyślajcie :gwizdanie:

Opublikowano

a taki wynalazek ??

nemiroff.jpg

Opublikowano

Podstawa to nie mieszać, a już szczególnie piwa wódki i papierosa :kox:

A ja ostatnimi czasy na imprezach zaczynam od jednego piwka na pobudzenie smaku i kończę wódeczką :gwizdanie: :)

Opublikowano

już nie wymyślajcie :gwizdanie:

weźcie sie zdecydujcie na jędną wóde i będzie spokój :>

Opublikowano

a taki wynalazek ??

nemiroff.jpg

Piłem to w Austrii. Leją to po dyskotekach w tam. Nasza Wyborowa lepsza.

Opublikowano

...pany a OZONKA próbowali???

10040630.jpg

to jest dopiero wódeczka :good:

litewska ?

nie widziałem u mnie na żadnej półce w sklepie jeszcze.

spróbowało by się :)

..sie przywiezie do BT :naughty:

Opublikowano

..sie przywiezie do BT :naughty

to przywieź :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.