Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale ale może jakis samolot zabłądzi i poleci do Bukowinki

kurcze,jak by mi to pasowało...chociaż w sumie-zawsze można przejąć stery i próbować,tylko konsekwencją tego będzie pokaz antyterrorystyczny o charakterze odbijania zakładników z rąk wariata :kox: :kox: :kox::naughty::wink4:

a co też masz problem z dolotem do BT :mysli:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie wiem,czy to będzie problem-samolot będzie lądował w Kraku,więc do Bukowiny i tak trzeba będzie sie dostać ...jakoś :cool1:

Opublikowano

nie wiem,czy to będzie problem-samolot będzie lądował w Kraku,więc do Bukowiny i tak trzeba będzie sie dostać ...jakoś :cool1:

koledzy dowiozą :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie wiem,czy to będzie problem-samolot będzie lądował w Kraku,więc do Bukowiny i tak trzeba będzie sie dostać ...jakoś :cool1:

koledzy dowiozą :naughty: :naughty: :naughty:

pewnie-zawsze się z kimś można ustawic :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Zachęcam do opłacania zaliczek za zlot :cool1:

Opublikowano
  • Autor

moja doszla?

Tak, już zaznaczyłem na liście.

Opublikowano

Zachęcam do opłacania zaliczek za zlot :cool1:

Ja wpłace na dniach bo mam lenia żeby na konto zajrzeć :tongue4:

Opublikowano

Zachęcam do opłacania zaliczek za zlot :cool1:

Spadaj :takiego:

:decayed:

Opublikowano

Zachęcam do opłacania zaliczek za zlot :cool1:

Spadaj :takiego:

:decayed:

nie ładnie tak do organizatora :naughty: hahahaha :decayed:

Opublikowano

nie podlizuj się, to tylko VIP :naughty:

Opublikowano

nie podlizuj się, to tylko VIP :naughty:

Właśnie przecież to tylko pionki są :cool1:

:decayed:

Opublikowano

Ja wpłacę na początku lutego od razu całość :wink4:

Opublikowano

a ja jestem jeszcze niebieski i sie nie wstydze :polew: a kolorowych sie nie boje :polew:

Opublikowano

mamy jeszsze miecha na zaliczki :decayed: ja czekam na przelew i przeleje ;)

Opublikowano

nie podlizuj się, to tylko VIP :naughty:

Taki jeden VIP jakby powiedział, że Pucek to piczka a nie klubowicz to jutro zasuwałbyś w dziale newbie :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Właśnie przecież to tylko pionki są :cool1:

Trzonki przyjacielu, trzonki :decayed::tongue4: :tongue4: :tongue4:

a kolorowych sie nie boje :polew:

powiedz to tym, co starali się kiedyś o klubowicza a ich prośba...została oddalona :decayed::kox: :kox: :tongue4: :tongue4: :polew:

Pozdrawiam serdecznie i całuję :przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano

nie podlizuj się, to tylko VIP :naughty:

Taki jeden VIP jakby powiedział, że Pucek to piczka a nie klubowicz to jutro zasuwałbyś w dziale newbie :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Właśnie przecież to tylko pionki są :cool1:

Trzonki przyjacielu, trzonki :decayed::tongue4: :tongue4: :tongue4:

a kolorowych sie nie boje :polew:

powiedz to tym, co starali się kiedyś o klubowicza a ich prośba...została oddalona :decayed::kox: :kox: :tongue4: :tongue4: :polew:

Pozdrawiam serdecznie i całuję :przebiegly: :przebiegly:

:decayed:

Opublikowano

który ma jakiś problem z kolorowymi? :baseball:

Opublikowano

który ma jakiś problem z kolorowymi? :baseball:

Ten no jak mu tam bo nie umiem od 2 lat tego wypowiedzieć Guru guru :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.