Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyślę zaraz jak się zorientuję czy jadę sam czy nie.. :wink4:

ja mialem niezly dym, jak powiedzialem, ze jade sam ;)

Ile teraz wstawianie zębow kosztuje ? :polew: :polew: :polew:

sporo :D

ale co ja sie nasluchalem!

ze jade sam bo chce chlac, gwalcic i Bog wie jeszcze co :D

powiedzialem, ze biore ze soba szachy, ksiazki i ze takie rzeczy jak hulanki mi nie w glowie! :D

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czyli zgadła :decayed:

Opublikowano

czyli zgadła :decayed:

nie zgadla

WYKRAKAŁA!!! :polew:

Opublikowano

Wyślę zaraz jak się zorientuję czy jadę sam czy nie.. :wink4:

ja mialem niezly dym, jak powiedzialem, ze jade sam ;)

:polew: :polew:

Opublikowano

Wyślę zaraz jak się zorientuję czy jadę sam czy nie.. :wink4:

Nie pitol tylko zabieraj żonę. Musi postawiać flaszkę , za te 25000 sms-ów urodzinowych :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zaliczka poleciała

Opublikowano
ze jade sam bo chce chlac, gwalcic i Bog wie jeszcze co

...i właśnie dlatego nie jadę sam :disgust:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 11:55_________________________________________________Bo się nieopatrznie wygadałem :kox:

Opublikowano

czyli zgadła :decayed:

nie zgadla

WYKRAKAŁA!!! :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie róbcie OT :decayed:

Jarko ja juz mam , trzy razy trzy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

co to ? :cool1: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

co to ? :cool1: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

trzyrazytrzy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

orzechy :mysli:

Opublikowano

orzechy :mysli:

:good:

Opublikowano

orzechy :mysli:

:good:

czyli jednak.........

pierwsza myśl była suszone grzyby...................ale jak sobie przypomniałem śniadanie na letnim to dotarło do mnie że grzybów nie lubisz - bo na stole miałeś tylko chleb+masło+wędlina+0,5 :decayed:

Opublikowano

co to ? :cool1: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

trzyrazytrzy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

moskal czteryrazycztery

DSC00537.jpg

:polew::tongue4:

Opublikowano

co to ? :cool1: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

trzyrazytrzy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

moskal czteryrazycztery

DSC00537.jpg

:polew::tongue4:

oj, jakie to dobre toto

ta sliwowica :)

Opublikowano

ale jak sobie przypomniałem śniadanie na letnim to dotarło do mnie że grzybów nie lubisz - bo na stole miałeś tylko chleb+masło+wędlina+0,5 :decayed:

śniadanie było o 10:00 , ja wojaże uprawiałem od 6:00 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

moskal czteryrazycztery

DSC00537.jpg

:polew::tongue4:

mozemy sie wymienić :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ale jak sobie przypomniałem śniadanie na letnim to dotarło do mnie że grzybów nie lubisz - bo na stole miałeś tylko chleb+masło+wędlina+0,5 :decayed:

śniadanie było o 10:00 , ja wojaże uprawiałem od 6:00 :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

moskal czteryrazycztery

DSC00537.jpg

:polew::tongue4:

mozemy sie wymienić :kox: :kox: :kox: :kox:

ni uja za orzechy nie pójdzie :tongue4: :tongue4: :polew:

Opublikowano

ni uja za orzechy nie pójdzie :tongue4: :tongue4: :polew:

zobaczymy na miejscu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jarko ja juz mam , trzy razy trzy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja dopiero zamówiłem i będę miał póki co jeden razy cztery :rolleyes:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.