Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal a kiedy Ty tam czas znajdziesz na granie? chyba że miedzy :drunk:

:decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja jak zwykle kówa nie zajarzyłem o co moskalowi chodziło :decayed: myślałem że chce to kupować :wallbash: już się zmieszałem tym piwem.

Moskal Ty myślisz że będziesz miał czas grać? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

nie wybrzydzam tylko jak już się kupuje konsole za tąką kasę to TV wypadałoby mieć odpowiedni :gwizdanie:

a na takim marnym to moskal będzie musiał się dopatrywać szczegółów :decayed:

przecież to zestaw turystyczny :naughty:

Moskal a kiedy Ty tam czas znajdziesz na granie? chyba że miedzy :drunk:

:decayed:

w planie party na poddaszu są zawody w Tekkena :evil2:

Opublikowano

Macie przeje..ne bo pół Polski jedzie żegnać Małysza :polew: :polew:

Jak zrobicie a zrobicie siarę to cała Polska się dowie :blink::decayed:

Opublikowano

No w niedzielę Zakopianka będzie za***ana jak chyba nigdy dotąd :decayed:

Opublikowano

No w niedzielę Zakopianka będzie za***ana jak chyba nigdy dotąd :decayed:

Powodzenia w powrocie :good:

Opublikowano

No w niedzielę Zakopianka będzie za***ana jak chyba nigdy dotąd :decayed:

Ja wracam przez Słowację i Ukrainę :decayed:

Opublikowano

No w niedzielę Zakopianka będzie za***ana jak chyba nigdy dotąd :decayed:

Dlatego niektórzy zostają do poniedziałku :gwizdanie:

Opublikowano

podobno w niedziele Malysz jedzie do BT zegnac a4-klub...

Opublikowano

No w niedzielę Zakopianka będzie za***ana jak chyba nigdy dotąd :decayed:

PKSy jeżdzą normalnie :decayed::wink4:
Opublikowano

No w niedzielę Zakopianka będzie za***ana jak chyba nigdy dotąd :decayed:

zazdrośnik :P

Opublikowano

No w niedzielę Zakopianka będzie za***ana jak chyba nigdy dotąd :decayed:

na pewno :disgust:,trzeba będzie wracać przez Słowację i Czechy

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie przyjechali a już chcą wracać :gwizdanie:

Opublikowano

spoko na razie plan :wink4: się robi, podobnie jak w drugą stronę

Opublikowano
  • Autor

A po flaszce urodzinowej dla mnie już macie :?: :rolleyes:

Opublikowano

uuuuuu już były :no: ,najlepszego :decayed:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 01:19_________________________________________________ale 100 lat odśpiewamy :song: :>

Opublikowano

telewizor za mały :thumbdown: jaka wersja xboxa?

Telewizor dostałem z Cyfrą+ i jest za***isty a X360 : Elite :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

przecież to zestaw turystyczny :naughty:

Dokładnie, to jest TV ktory odpalam gdy nie moge pograć na normalnym TV bo leci MjakMiłośc czy NaWspólnej :decayed:

Moskal a kiedy Ty tam czas znajdziesz na granie? chyba że miedzy :drunk:

:decayed:

Moskal Ty myślisz że będziesz miał czas grać? :naughty: :naughty: :naughty:

nie świrujcie , gwarantuje wam ze przyjdziecie pociupać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

No w niedzielę Zakopianka będzie za***ana jak chyba nigdy dotąd :decayed:

dlatego szlachta wraca w poniedziałek :pali:

A po flaszce urodzinowej dla mnie już macie :?: :rolleyes:

ja mam dla ciebie urodzinowego blanta :kox: :kox: :kox: :kox:

moze być ??? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jeszcze nie przyjechali a już chcą wracać :gwizdanie:

Pozdrówki z Zakopanego :wink4:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 08:27_________________________________________________

dlatego szlachta wraca w poniedziałek :pali:

no ja we wtorek :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie i Panie , Pokoje w Ośrodku będą dostepne mniej wiecej od 15-stej w Piątek.

Trwa tutaj konferencja i jak wyjadą wszyscy w Piatek około 11-12 stej to kobiety będa miały tylko 3 godzinki by ogarnac pokoje.

Brrr dzisiaj się zimno zrobiło i wieje ale fakt jest jak narazie błękitne Niebo :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.