Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tego co patrzyliśmy to dach jest cały.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hammer dobrze że wy cali i zdrowi :good: a jak potrzebujesz dach to dam Ci za darmo tylko trza załatwić transport :wink4:

:good:

Opublikowano

Dach caly , przedni i tylny błotnik do wymiany (ew. do wyklepania) + 2 szyby , mocowanie wydechu , lewe lustro ...

Opublikowano

Walniemy ściepę :decayed:

Opublikowano

wróciliśmy :good:

dzieki za Zlot :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

tych elementów już niestety nie mam... :kwasny: ale jak co to z dachem tak jak napisałem :wink4:

Opublikowano

BTW

kogo złapałem na Zakopiance i jechaliśmy razem do bramek przy Kce :?:

przyznać się :wink4:

wróciliśmy :good:

dzieki za Zlot :kox: :kox: :kox:

:rolleyes:

widzę że brakło sił albo Jacka :gwizdanie:

Opublikowano

BTW

kogo złapałem na Zakopiance i jechaliśmy razem do bramek przy Kce :?:

przyznać się :wink4:

wróciliśmy :good:

dzieki za Zlot :kox: :kox: :kox:

:rolleyes:

widzę że brakło sił albo Jacka :gwizdanie:

Ta :polew:

Opublikowano

co do ankiety to jak najbardziej BAN :good:

Opublikowano

Wyjechałem o 9:30 w domu byłem 0 15:00.

Dzięki za wspólnie spędzony czas :)

Opublikowano

proszę o przypomnienie kto brał ode Mnie wyborową :polew: bo układam sobie tą historyjkę piątkową ale za dużo opowiadań :decayed:

Opublikowano

proszę o przypomnienie kto brał ode Mnie wyborową :polew: bo układam sobie tą historyjkę piątkową ale za dużo opowiadań :decayed:

Adaś nie wierz im :decayed: Gdybym ja uwierzył w to co mi o piątku opowiadali :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ankieta bardzo zabawna...

co do ankiety to jak najbardziej BAN :good:

:punish:
Opublikowano

proszę o przypomnienie kto brał ode Mnie wyborową :polew: bo układam sobie tą historyjkę piątkową ale za dużo opowiadań :decayed:

Adaś nie wierz im :decayed: Gdybym ja uwierzył w to co mi o piątku opowiadali :polew: :polew: :polew:

to jeszcze Ja Ci nie mówiłem co robiłeś :facepalm::decayed:

Opublikowano

proszę o przypomnienie kto brał ode Mnie wyborową :polew: bo układam sobie tą historyjkę piątkową ale za dużo opowiadań :decayed:

Adaś nie wierz im :decayed: Gdybym ja uwierzył w to co mi o piątku opowiadali :polew: :polew: :polew:

Jak to co robiłeś, prezentowałeś ciuchy na wybiegu przy ognisku dla szerszej widowni :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Jedno jest pewne w III edycji Bukowiny najbardziej się najebałem :kox:

Opublikowano

Poziek czeka na Dominika :polew: :polew:

Opublikowano

Poziek czeka na Dominika :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 00:26_________________________________________________Dominik mnie rozpierd**ił swoją "małomównością" że aż Poziek przy nim wymiękł i udawał że dalej śpi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za miły weekend :notworthy:. My już też w domu :).

Opublikowano

Rozrywanie koszulki tez było niczego sobie :hahaha: :hahaha:

mam siniaka nad lewym sutkiem :gwizdanie: nie wiesz skąd on się tam wziął ? :naughty: :naughty:

hmmm :mysli: starałam się być raczej delikatna :evil: :evil:

Opublikowano

jestem :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.