Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Terkotanie w silniku


KIKO80

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam problem a mianowicie po 7 godz jezdzie silnik zaczol terkotac w kabinie jest slychac tak jak by wentylator sie ocieral jednak to nie to nawala w silniku tylko ciezko mi zlokalizowac gdzie na kazdych obrotach to slychac czym wieksze tym glosniej podpiecie pod komp to cos mi da nie wiem jak wyglada awaria pompek silnik pali ma sile na kazdym biegu pali od strzala.pomocy bo juz szukam 2 motora.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Vag, może coś znajdzie, później grzebanie w mechanice.

na komp dzwonilem do kumpla i powiedzial ze nic mi to nie da bardziej mechaniczna to sprawa i kazal mi podjechac gdzies do mechanika [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________przejzalem calosc i nic mi nie mowia posty kolegow

:szukaj: na forum napewno cos znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VAG nie pomoze w diagnozie usterek typowo mechanicznych. musisz zlokalizowac zrodlo lub chociaz rejon z ktorego dzwiek sie dobywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy przypadkiem osłona silnika nie uderza w zawór EGR

rozebralem caly silnik wkolo i nic jade do kumpla moze cos poradzi.czekam na porady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może egr puka ale to było by słychać że on na górze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka bylem u mechanikow i nic z tego powiedzieli mi abym zadecydowal czy maja sciagac glowice bo jest brak zaplonu na 3 cylindrze a pompki zamieniali i jest ok.jak ja powiedzialem czy to napewno glowica to oni ze jak nie to pierscienie na tloku dobrzy sa co taka ocene to ja sam potrafie zrobic jak caly motor rozbiore koledzy co mam robic dalej pomocy.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...