Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Termometr w liczniku


krzysieqakces

Rekomendowane odpowiedzi

mam taka prośbe, jak ktoś może to niech zrobi zdjęcie jak wyglada taki wyświetlacz temp zewnętrznej w zegarach ale tak żeby działał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka prośbe, jak ktoś może to niech zrobi zdjęcie jak wyglada taki wyświetlacz temp zewnętrznej w zegarach ale tak żeby działał :)

Proszę :

http://img716.imageshack.us/img716/6523/zegaryt.jpg

Dzięki wielkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy to jest absurd żeby nie było wyświetlania temperatury zewnętrznej , macie czujniki a nie pokazuje temp. bo wyswietlacz nie podłączony , całe audi za wszystko trzeba płacić to powinien być standard. tez mam audi b6 fajne autko ale kupując je myślałem że np. podświetlenie regulacji kratek nawiewów to standard a tu nic kabelki są ale nie podłączone i nie świeci, lusterka nie grzeją zewnętrzne kabelki są ale trzeba dokupić szkła z mata grzewczą masakra :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak kabelki są to audi to zamontowało tylko po stłuczce i przekładce z anglika warsztat kupił części najtaniej jak się dało i tylko kable zez bajerów zostały ...

.. żart oczywiście :D

(czujnik jest do klimatronika a przy okazji można mieć wyświetlanie temp w zegarach... a płacić trzeba, co by było jak sprzedawane były by tylko na full wypasie, mało kogo było by stać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...