Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Uruchamianie Vagcom oraz komunikat z błędem aplikacji?


miniSteel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie w sprawie pracy programu vag com 311 oraz 409. Wcześniej na laptaku miałem zainstalowana viste i pomimo początkowych trudności obie wersje programu działały bez problemu. Ostatnio zainstalowałem Windowsa Xp w celu lepszej współpracy laptopa z programem i niestety po uruchomieniu programu wyskakuje komunikat z błędem aplikacji o treści:

Instrukcja spod "0x00dfabc2" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x0060b010". Pamięć nie może być "read". Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji.

Po wyskoczeniu tego komunikatu program automatycznie sie zamyka. Nie pomogły próby ponownej instalacji programu, czy komuś zdarzył się podobny przypadek? Jak z powrotem przywrócić do działania program? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tego: Panel sterowania >>> Ustawienia regionalne >>> Języki >>> Szczegóły >>> Zaawansowane >>> odznaczyć usługi tekstowe :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj może uruchomić program w trybie zgodności z np. win 98, możesz spróbować też odpalić jako administrator... tego typu są ciężkie do zlikwidowania bo niema jednoznacznego błędu i winowajcy za razem... pozostaje szukanie na oślep :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... po uruchomieniu programu wyskakuje komunikat z błędem aplikacji o treści:

Instrukcja spod "0x00dfabc2" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x0060b010". Pamięć nie może być "read". Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji.

http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&m=372509&#w7

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...