Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wtedy bym ożenił ale brak chętnych. Teraz nie sprzedaje,jeszcze troche nim pośmigam. Raz tam wpadne to pogadamy :kox:[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 19:35_________________________________________________Powiedzcie co o tym myślicie

http://otomoto.pl/audi-a4-2-5-tdi-sportline-navi-xenon-C11387909.html

:kox:

balot ... to nie jest prawdziwa aukcja. tylko pseudo zacheta. nie kupisz jej nawet za ta cene bo na otomoto nie ma kup teraz.

nieraz sie pojawiaja takie bezsensowne aukcje z autami w smiesznych cenach

Opublikowano

wiadome jest to ze ta cena jest niemozliwa do osiagniecia chyba ze byloby napisane alles schaden;> a druga sprawa jest taka ze z zasady nie kupuje sie aut z warszawy i hamburga bo tam zawsze jest cos nie tak albo wogle bomba;>

p.s.

bedzie ktos dzis??

Opublikowano
  • Autor

nie czytacie glownego posta... napisalem zeby pisac kiedy pasuje wam wiekszy spot

nikt nie pisze... wiec ja tez nie proponuje i mam wyjebane. bo tak najlatwiej

Opublikowano

eeee no Paweł nie fochaj :D

To co w ta niedziele beda walentynki, to odpada ;> Wiec moze 21?

Czekamy na inne propozycje jak cos;) Aaa i proponowałbym jakies moze inne miejsce bo carefour już oklepany hehe

Opublikowano
  • Autor

Nowek ... ok spoko termin mi pasuje ?

jak innym ?

miejsce ? proponuj(cie)

Opublikowano

Mi też pasuje. Miejsce obojętne

Opublikowano

to ja tez sie nastawie na 21 ;>

Opublikowano
  • Autor

moze by tak lotnisko w przylepie ?

[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 17:03_________________________________________________albo nie ... pomylilo mi sie

chcialem wziac grilllllla i kielbaski ;p; ale zapomnialem ze zima jest ;)

Opublikowano

chcialem wziac grilllllla i kielbaski ;p; ale zapomnialem ze zima jest ;)

Ja mogę wziąść kaszankę, i paprykarz szczeciński z cebulą jakby ktoś zmarzł to ponoć idealna przekąska. :> :> :>

Opublikowano

Haha Paweł no to co ze zima?:P My zrobimy na złość zimie i zrobimy ognicho!!! Haaaa a co!! xD

Opublikowano

a browarki też będą ?

Opublikowano

czyli bez aut wpadamy xD heheh

Opublikowano

:hi:

Mam VAGa :D i nie tylko ;p jak ktos w potrzebie to moje gg 4923229

A w ogóle to siema po X czasie :D żyjecie jeszcze ? coś się ciekawego dzieje :D ?

[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 14:08_________________________________________________ :thumbdown: O jjaaaa :no: To forum już całkiem zdechło :polew: zostałem tutaj sam?! :tongue4:

Opublikowano

ja czasem wpadam :)

Opublikowano

siemano :) :) :) 28 lutego proponuje wiekszy spot (trza odrobic stracone godziny przez zime) i z grupa lubuska VW spotkac sie pod carrefourem, chlopaki z klubu VAG :tongue4: wyrazili zgode, czekam na wasza opinie na ten temat i mam nadzieje ze sie milo spocimy:D

Opublikowano

Jestem ZA! :)

Opublikowano

Trzeba by rozruszać klamoty :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.