Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no postaram sie na 90% bede w Wiechlicach... :)

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A gdzie to??

Tzn Wiechlice znajde, ale jakies specjalne miejsce, czy latwo trafic?

Chetnie bym sie tez pojawil ;)

Opublikowano
  • Autor

jedziesz do Szprotawy ( w szprotawie caly czas na lewo :P ) i glowna droga i potem sa po lewej stronie Wiechlice ( a najlepiej to .... jedziesz do Szprotawy i pytasz ludzi "przepraszam ktoredy na Wiechlice" i oni ci mowia co i jak :P )

Opublikowano

ja moze namowie 2 kumpli z Audi 80;) ;p w sumie poprzednicy naszych A4;) :naughty:

Opublikowano

a moze bysmy sie spotkali w zielonej o jakiejs umowionej godzinie i pojechali bysmy np w te 4 czy 5 samochodow... :) fajnie by to tez bylo taki wlot razem a nizeli osobno... co wy na to ... :)

Opublikowano

jestem jaknajbardziej za!!:)

Opublikowano
  • Autor

Carrefour tor kartingowy - parking !

godzina 13:00 spotkanie przed wyjazdem !

Opublikowano

Jedzie ktos z okolic Gorzowa?? ;)

Takich w miare bliskich okolic?

Opublikowano

witam.... pogoda jest jaka jest i sadzicie ze zlot sie odbedzie jelsi bedzie taka...?? czy zostanie przesuniety na inny termin...??

Opublikowano
  • Autor

wlasnie mi tomigsi napisal ze oni beda nawet jak pogoda nie dopisze

czyli nowa sol tez bedzie i podejrzewam ze zielona tez pojedzie :)

Opublikowano

ja tak czy tak bede:) nawet jak bedzie lało i pi**** atmosfera bedzie gorąca:) :cool:

dozo!! :wink4:

Opublikowano
  • Autor

z zg bedzie +/- 20 osob z tego co widze ;p

Opublikowano

witam ja tez postaram sie przyjechac... jak felgi do mnie dojada... bo zawiozlem w tym tygodniu do zrobienia i nie wiem czy napewno dojada... mam nadzieje... :) takze jak cos to ja tez sie pisze... :)

Opublikowano

z Zielonej którędy będziecie jechać na lotnisko ?? przez Kożuchów czy przez Nową Sól, Nowe Miasteczko itd. ??

Opublikowano
  • Autor

Zielona Gora -> Nowa Sol -> Szprotawa -> WIechlice :)

Opublikowano

ahaa ok :tongue4:

Opublikowano

no i po zlocie qr**... felgi nie dojechaly... :( tylko idzie sie ze tak powiem wkur***... no nic trudno sie mowi nic nie poradze... :(

Opublikowano

a nie zaltwisz jakis salowek albo cos pod ten desen??

Opublikowano

mialem stalowki... rozstaw nawet ten sam tylko sie okazalo ze w audii troszke szerzej jest... :( chcialem nawet kupic opony na stalowkach tylko sie okazalo ze tysiac zl... a siana tyle nie mam aktualnie... :( no nic musze poczekac az sami cos wkoncu zorganizujemy i gdzies sie wszyscy spotkamy... nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Wam jutro udanego zlotu... :) pozdrawiam

Opublikowano

Dzieki wielkie kolego... szkoda ze Ciebie tam zabraknie... :no:noe lae to nie pierwszy i osatni zlot;)

pozdrooo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.