Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Paweł możesz jechać ze mną :cool1: - pod warunkiem oczywiście że nie będę pracował...( kutwa z tym niestety ciężko :wallbash:) - taaaaaa...

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To co panowie wybieramy sie 28 na Poznań

Opublikowano
  • Autor

Paweł możesz jechać ze mną :cool1: - pod warunkiem oczywiście że nie będę pracował...( kutwa z tym niestety ciężko :wallbash:) - taaaaaa...

mmmmmmmm bedzie ostro :polew:

z toba zawsze Piotrze :good:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja bede na 99% w poznaniu na tym spocie :>

Opublikowano

Podjechałbym na ten spocik w poznaniu ale 28.09, to ja po weselu będę a że nie wylewam za kołnierz i bedę wyglądał tak :kox: to trochę ryzykowne by było.

Na lubuski spocik bardzo chętnie aby tylko w termin trafić (praca na 3 zmiany, świątek piątek i niedziela)

Opublikowano

To jak panowie spocimy sie w ta niedziele? Z trgo zo wiem to topor-francja nowak_zg-sprawa jasna a co z reszta?

Opublikowano

ja już mówiłem - pracuje... :confused4:

Opublikowano

****ZAKONCZENIE LATA 2008****dnia 21.09.2008 godzina 14.00 tam gdzie zawsze!!!, czyli lotnisko w Wiechlicach koło Szprotawy jak zawsze udana imprezka

Opublikowano
  • Autor

ja nie jade... z wiadomych przyczyn ....

pozatym na ostatnich wiechlicach byla tylko zielona gora i klub crx/civic z poznania

Opublikowano

Ja się pojawie na 100%

Opublikowano

ja moze rowniez... ale troche poizniej bo bede wracal z karpacza.

Opublikowano

jeśli to kogos zmotywuje to infomuje że od 19.09 do 21.09 w Żaganiu (15km od Wiechlic) odbywać się bedzie Jarmark Michała

jak ktoś lubi to w niedzielę o 20.00 ma mieć koncert DODA

to link http://www.jarmark.zagan.pl

pełen opis i dużo fotek z zeszłego roku

Opublikowano

hehe Doda wlasnie swici silikonem w Zielonej gorze3 na otwarciu fokus parku;)

Opublikowano

pewnie w fokusie bedzie promocja na silikon - może mózg też se wszyje

Opublikowano

club organizujący imprezkę stawia na organizację na poziomie.

2091ff9813ee866fmed.jpgmapalotniskopp9.png

Opublikowano

lipa, chaos i totalny brak organizacji - w pewnym momencie na pas po którym jeździli na 400 wjechał dziadek oplem i to pod prąd oczywiście starter tego nie zauważył i puścił chłopaków :polew:

Opublikowano
  • Autor

Tomigsi

widzialem fotki

widze ze byla tam rs4 b5 z paskudnymi lexusami z tylu oraz paskudnym malowaniem ....

ale to nie zmienia faktu ze fajnie latala ( z tego co slyszalem )

ps.... i widze ze masz nowy przedni zderzak

co to za wynalazek ? nie lepiej bylo zostawic ten ori... lub kupic od esy lub eresy i dopasowac ?

tu sa fotki:

http://www.galeria.glogowskieauta.pl/szprotawa_21_09_2008/

Opublikowano

Tomigsi

widzialem fotki

widze ze byla tam rs4 b5 z paskudnymi lexusami z tylu oraz paskudnym malowaniem ....

ale to nie zmienia faktu ze fajnie latala ( z tego co slyszalem )

ps.... i widze ze masz nowy przedni zderzak

co to za wynalazek ? nie lepiej bylo zostawic ten ori... lub kupic od esy lub eresy i dopasowac ?

tu sa fotki:

http://www.galeria.glogowskieauta.pl/szprotawa_21_09_2008/

-popatrz dobrze to jest S4 ( 2,7 bit) tylko ma zderzaki od rs i przerobione przednie błotniki .

- u mnie ten zderzak ,to może i jest nie to samo co seria ale przy najmniej calizna a nie to pocięte ori g.... , zmieniać nie będę na inny bo auto zeszło na dalszy plan , teraz stawiam na motocross :good:

a co do organizacji imprezy to była super ! w porównaniu z poprzednimi spotami na lotnisku, ten kto był na poprzednich to wie :kox:

Opublikowano

Jak by krtoś widzial Skradzione moje audi A4 avant klejona antena GPS na dachu, lekko porysowana na prawym boku tylne dzwi i tylny błotnik FKR 67EW poszla do złodzieji 23.09.2008 Dajcie znac autko z naklejką klubową na tylnej klapie

162246bb5a333eae.jpg

Opublikowano

skoro to było super - to aż boje się :shocked: myśleć co było wcześniej :polew:

ale dobrym objawem jest to że jest coraz lepiej :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.