Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheh :D w porzo;) moge byc lubuskim wodzirejem zlotow:D

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Już nie mogę się doczekać na następny spocik.

Na następny postaram się już mieć chipa.

Opublikowano

ale obiecaj ze mnie przewieziesz:D

Opublikowano

konian - na razie na kreske moge z Tobą stanąć - po czipsie już nie będzie sensu... - jak do następnego spocika nic nie będziesz grzebał to się przejedziemy - tak?

Topor- moim zdaniem z tym Wolsztynem to całkiem dobry pomysł :good: - poczekajmy co powie reszta naszych i co na to Poznaniacy - ja jestem za :)

Opublikowano

Ja jestem za tym bardziej ze czesto robie trase Zielona- Poznan :naughty:

Opublikowano

Ja na Wolsztyn się piszę

Topor - nie ma sprawy

Krotki - spoko

Opublikowano

krotki: wiekie dzieks za nalepki:d pieknie wydnieja na moich szybkach:D

Opublikowano

krotki: wiekie dzieks za nalepki:d pieknie wydnieja na moich szybkach:D

- drobiażdżek :wink4:

Opublikowano
;) do zobaczenia w Wolsztynie:d albo wczesniej na jakims mini spocie w Zielonej;) aleee.... juz bez allroada;p
Opublikowano

to w tą środe ten wielki dzień...? hehehe :tongue4: - przyjedziesz się pochwalić ?

Opublikowano

wszystkie foty w pełnej rozdzielczości są na skrzynce:

login: [email protected]

hasło: audia4

TYLKO NIE SKASUJCIE PRZEZ PRZYPADEK !!!

aaa... spakowane ZIPem około 50MB

Opublikowano

to w tą środe ten wielki dzień...? hehehe :tongue4: - przyjedziesz się pochwalić ?

spoko;)

Opublikowano

a ja tez bym sie na wolsztyn pisal :)

Opublikowano

Witam Panowie! :hi:

Może i Ja na następny spocik zjawie się.

Tylko muszę podszykować mój powóz, bo wstyd pojawić się z połamanym zderzakiem :> Pozdawiam

Opublikowano

Witam Panowie! :hi:

Może i Ja na następny spocik zjawie się.

Tylko muszę podszykować mój powóz, bo wstyd pojawić się z połamanym zderzakiem :> Pozdawiam

fakt - z połamanym nie wypada, ale jak nie zdążysz naprawić to i tak miło będzie jak się pojawisz.

Opublikowano

Kolega ma połamany zderzak a ja mam kolor autka jak ta buźka :sick3: to dopiero będzie się z tłumu wyróżniać. Tylko mam cos problem z umieszczeniem fotek autka, mam nadzieje że sie niebawem uporam i czekam z utęsknieniem na jakąś datę spociku. Jeśli na większy trzeba bedzie troche poczekać to chociaż w kilka osób z zielonki można by sie bylo styknąć, taka mini propozycja Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

chyca CIe kojarze:) ...:) jesli masz ori kola 16 to chyba sie kiedys na mc minelismy;)

Opublikowano

na mc jestem z ziomami czesto wiec na 100 mnie widziales takie zielone mocno wyrozniajace sie autko. spotkamy sie na najblizszym spociku albo na mc pozdro!!!

Opublikowano

no to wyptaruj mnie w miescie:D;p

Opublikowano

Luzik :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.