Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i za pargr godz bede w ZG :> Karol jak bede to sie odezwe to podjedziemy zobaczyc navi :) A i dla Pawla tez moze bede cos mial :gwizdanie:

a dla mnie?? :mysli:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i za pargr godz bede w ZG :> Karol jak bede to sie odezwe to podjedziemy zobaczyc navi :) A i dla Pawla tez moze bede cos mial :gwizdanie:

a dla mnie?? :mysli:

A co Ci potrzebne Adamie?

Opublikowano

oj k**** na spot liste Ci zrobie panie Mikołaju :tongue4:

Opublikowano

No i za pargr godz bede w ZG :> Karol jak bede to sie odezwe to podjedziemy zobaczyc navi :) A i dla Pawla tez moze bede cos mial :gwizdanie:

Navi odeszlo w zapomnienie:) na tapecie cos innego :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kalor szybko zmienia plany co do felg i navi :P

Opublikowano

moje dzisiaj pojechaly do rzeszowa;)

Opublikowano

Przypominam ze Niedziela godz. 17 Parking carefour Zg

Licze na kawke :naughty:

Opublikowano

moje dzisiaj pojechaly do rzeszowa;)

- Karolku... - czyżbyś sprzedał fele??? - kupujesz te które Ci pokazałem??? :cool1:

Opublikowano

Witam kawka bedzie napewno :),mam nadzieje ze nie bedzie fotek.Duzo ostatnio ganiam i co umyje moja A4 to po dwoch dniach jest czarna ;(

Opublikowano

co umyje moja A4 to po dwoch dniach jest czarna ;(

Kurcze, a u mnie wprost przeciwnie. Chciałbym żeby została czarna, a robi się siwa.

Opublikowano
  • Autor

co umyje moja A4 to po dwoch dniach jest czarna ;(

Kurcze, a u mnie wprost przeciwnie. Chciałbym żeby została czarna, a robi się siwa.

o to to to to .... mam to samo ;p

Opublikowano

Siwa to sie robi jak wyschnie...

Opublikowano

to ja zagram na nerwach i umyje auto przed zlotem ha;p

Opublikowano

To ja sie nie wpowiadam na temt widocznosci brudu na aucie. :decayed:

Opublikowano

To teraz mam dylamat :kox:

Opublikowano

no panowie dzisiaj frekwencja dopisała nareszcie :good::naughty:

Opublikowano

rowniez sie ciesze;) oby tak dalej!!!

ale wracajac do domu wjechalabby we mnie jakas pusta blondi

wytrabilem ja jak psa, zatrzymalem auto, wysiadlem z auta a Panna uciekla w druga strone:D :evil:

Opublikowano

a ja troche przy wyjeżdzie z parkingu gościa podepchnąłem bo chyba sie bał jechać do przodu :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 20:41_________________________________________________

rowniez sie ciesze;) oby tak dalej!!!

ale wracajac do domu wjechalabby we mnie jakas pusta blondi

wytrabilem ja jak psa, zatrzymalem auto, wysiadlem z auta a Panna uciekla w druga strone:D :evil:

a blondi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

mogles brac numer od niej ... ja bym dal pouczenie ;p

wentyl widzialem te podepchniecie z toporem

hehe ale delikatnie naszczescie ;)

jakies rysy na zderzaku sa ?

Opublikowano

no wlasnie... zapomnialem zapytac... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.