Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja bez 19" sie nie kulam po miescie zeby sie pokazywac

na 16" jest lipa jesli chodzi o wyglad

po ponad roku posiadania a4 stwierdzam ze jesli auto ma mi ise podobac to jednak te 18" to minimum jesli chodzi o wyglad(a4 b5).

zgadzam się z tobą Nowak w tej kwestii 18 minimum :good: :good:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 18:21_________________________________________________ciekawe ilu nas jutro będzie na spocie, :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Styczeń 2009, 18:22_________________________________________________ja będę jutro napewno ,ale z sąsiadem a swoją furkę zostawiam w domu :( :(
  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie wiec co? robimy ten przejazd czy nie? bo nie wiem jak zaplanować sobie niedziele?

Rozumiem że narazie mamy taki skład:

1. topor

2. Ghost Dog

3. Mucha1

4. wentyl z sąsiadem

5. ja :)

...mało....

Nowak_zg im nas więcej tym lepiej, no skuś się :evil:

topor o której godzinie "beemki" robią rundkę?

Opublikowano

heehe beemki to pazdzierze:) mysle ze juto o 18 sie spotkamy na spoci pod carrefourem i o 19 mozmmy myknac przez miasto;p

ps: nie obrazac moich 17-ek :polew::kox:

Opublikowano

heehe beemki to pazdzierze:) mysle ze juto o 18 sie spotkamy na spoci pod carrefourem i o 19 mozmmy myknac przez miasto;p

ps: nie obrazac moich 17-ek :polew::kox:

sorry mój błąd :tongue4: :tongue4: :kox:
Opublikowano

O mnie :kox: zapomnieliscie ???

he he ja tez bede. Jak zawsze :) o 18.00 pod Caree

Opublikowano

o Tobie Panie nikt nie zapomnial;)

Opublikowano

Pamietajcie ja mam stozek ktory dobrze buczy :polew: (oczywiscie zart) zaglusze bmki ja na przejazd sie pisze chetnie i na spocik pod carefur tez chetnie. Co do przejazdu przez miasto okreslcie sie jedziem czy nie jedziem?? :cool1:

Opublikowano

więc ostatecznie !!

spotykamy sie o 18.00 na parkingu i tam podejmiemy decyzje...

tak?

Opublikowano

tak!!:)

Opublikowano

Po wczorajszym wypadzie na Łysą Górę, moje auto przed pokazywaniem się gdziekolwiek, musiałoby odwiedzić myjnię. Dzisiaj niestety mnie nie będzie ;(

Opublikowano

Bede na 100%.

Ja jade na myje umyc furke ja tez na czarnych felgach jezdrze.

Ale z nadejsciem wiosny beda czarne 18" a niedlugo -35.

Nowak to licze na ciebie z tym kontaktem, na spot wezme zawieche co byscie ocenili zakup.

Opublikowano
  • Autor

Bede na 100%.

Ja jade na myje umyc furke ja tez na czarnych felgach jezdrze.

Ale z nadejsciem wiosny beda czarne 18" a niedlugo -35.

Nowak to licze na ciebie z tym kontaktem, na spot wezme zawieche co byscie ocenili zakup.

ok

wg mnie -35mm i 18" to ciut zly wybor

wal w -60mm przod i -50mm tyl

wcale sie zle nie jezdzi.... a auto wyglada duzo lepiej

Opublikowano

No tak ale zawieche juz mam za ta cene co dalem oplacalo sie.

Pogadamy na spocie :)

Opublikowano

dzieki za spocik chlopaki!! kolejny i jak zawsze udany, sorry ze ten przejazd przez miasto, nie byl zbyt udany:/ (dzieki Krotki za goscine!;) )

Tak na margicesie milo powitac nowych klubowiczow z zacnymi furkami!!:)

obiecuje ze za tydzien umuje swoja audike:D tak zeby wszytskie B5 lsnily:D

ZA TYDZEN. TJ 18.01.2009 SPOT ODBEDZIE SIE O GODZ 12:00 W STALYM MIEJSCU [br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 21:36_________________________________________________Wentyl ----> http://www.allegro.pl/item523432000_audi_s4_02_04r_avant_kombi_8e9_zderzak_tyl_tylny.html

Opublikowano

za tydzień to chyba wszyscy fury doprowadza do porzadku po zimowych mrozach arktycznych, przelot nie był taki zły ,przecież browara se strzeliłem u krótkiego :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:51_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item521870867_audi_a4_avant_zderzak_tyl_z_nakladka_tuning.html co wy na to szczerze[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:54_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item519086319_zrerzak_tyl_audi_a4_kombi_s_line_po_2002r.html albo to[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:55_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item517894573_audi_a4_s_line_01_04r_8e0_kompletny_zderzak_tyl.html albo to ocena który[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22:56_________________________________________________

więc ostatecznie !!

spotykamy sie o 18.00 na parkingu i tam podejmiemy decyzje...

tak?

stary a ty co zgubiłeś sie dzisiaj :polew: :polew:
Opublikowano

ten srodkowy daje rade.

Opublikowano

a powiedz mi ten pierwszy to co to ma być z tymi kratkami ,czy żle by wyglądał

Opublikowano
  • Autor

1. to zderzak ms design chyba.... duzo tego w irlandii jezdzilo ... na zywo mi sie nie podoba

2. jest w miare ok

3. nie mam zdania bo jakis taki nijaki

a najlepiej to kup to co topor dal linka czyli po prostu s4 ;p

Opublikowano

Kolega Kamillo zgubił kluczyki moze :polew:

Nowak a ile ten gosc od zawiechy bedzie to robil ?

Opublikowano

1. to zderzak ms design chyba.... duzo tego w irlandii jezdzilo ... na zywo mi sie nie podoba

2. jest w miare ok

3. nie mam zdania bo jakis taki nijaki

a najlepiej to kup to co topor dal linka czyli po prostu s4 ;p

kużwa sam już nie wiem ale chyba 2 ,od s-line też mi sie podoba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.