Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

http://www.allegro.pl/item525403820_koncowka_ulter_n2_07k_vw_audi_honda_mercedes.html

http://www.allegro.pl/item525404886_koncowka_ulter_diesel_vw_audi_mercedes_i_inne.html

Ja narazie musze zrobic tech. rzeczy lozyska z tyłu tarcze i klocki do wymiany :confused4:

a pozniej lampy polift tył, ściema szyb,18''

no ja juz sie orientowałem za końcówkami Ulter 90mm, i sa po 129 za sztuke[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:45_________________________________________________Ghost nie wiesz czy 12 w niedziele jest aktualna bo coś cicho i sam już nie wiem[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:46_________________________________________________http://www.ulter.com.pl/index.php?show=konc&typ=1 :gwizdanie:
Opublikowano
http://moto.allegro.pl/item526298560_koncowka_tlumika_nierdzewka_tuning_dyfuzor.html ,a co powiecie o tym[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:59_________________________________________________Ghost a ten zderzak do B5 bo jak tak to podejdzie bez problemu :good:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:00_________________________________________________ja na 12 już jestem nastawion y :good:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________o lampy już założone :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:35_________________________________________________Topor co mówisz o tej końcówce :mysli:
Opublikowano

siemanko koledzy...:D ja po udanym rezaniu z nowakiem w garazu:D przerobilismy jego auto na polifta;) brakuje mu tylko klamek do pelni sczescia;)

co do niedziei jestem dalej za godz 12:00 i niech tak juz zostanie. ;)

Wentyl...---> sprawa do zalatwienia ale niestety dopiero za miesiac, znajomy ma dluzsze L4.:/

ghost dog ---> ten zderzak to jakis pazdziez;p :decayed: kratki byly modzon, lepiej dozbierac 200zl i kupic cale pelne zajebite ori;)

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/item526298560_koncowka_tlumika_nierdzewka_tuning_dyfuzor.html ,a co powiecie o tym[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 22:59_________________________________________________Ghost a ten zderzak do B5 bo jak tak to podejdzie bez problemu :good:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:00_________________________________________________ja na 12 już jestem nastawion y :good:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:01_________________________________________________o lampy już założone :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:35_________________________________________________Topor co mówisz o tej końcówce :mysli:

co tak sam ze sobą piszessz :naughty:

Opublikowano

Topor 12 niedziela ok. a co sądzisz o tej końcówce :mysli: :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie: bo ja już sam nie wiem[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:40_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item526298560_koncowka_tlumika_nierdzewka_tuning_dyfuzor.html

Opublikowano

mysle ze byloby ok. ale tym napisem evo do dolu :good:

Opublikowano
  • Autor

a ja sie napalilem na caly tlumik dedykowany do 1.9tdi b5

ulter 101-202/70RS

www.ulter.com.pl

ps. z tylu juz mam polifta ;D

roznica mega .....

topor thx za pomoc .... a raczej za odwalenie calej roboty :kox:

postawilbym ci piwo... ale nie bede rozpijac mlodzierzy

Opublikowano

to galon paliwa chociaz;p :kox:

Opublikowano

a ja sie napalilem na caly tlumik dedykowany do 1.9tdi b5

ulter 101-202/70RS

www.ulter.com.pl

ps. z tylu juz mam polifta ;D

roznica mega .....

topor thx za pomoc .... a raczej za odwalenie calej roboty :kox:

postawilbym ci piwo... ale nie bede rozpijac mlodzierzy

no no no[br]Dopisany: 15 Styczeń 2009, 23:46_________________________________________________

mysle ze byloby ok. ale tym napisem evo do dolu :good:

dzięki stary chyba je zamówie
Opublikowano

No kurcze teraz kasa leci jak porabana wiec 200zl w ta czy w ta to roznica.

No ok to 12:00 carefour. Kurde chyba wybiore sie na giełde do Lubinia popatrzec na czesci.

Ale tak za 2 tyg. Ktos by sie pisal na wyjezdzik

Opublikowano

ja!!

Opublikowano

w tą niedzielę 12... - tak? - będę już miał zamontowany świecący znaczek "i robot" :naughty: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak prosze pana .... ;)

Opublikowano

ooo za***iście...: :wink4: ocenimy rezanie:D

Opublikowano

No kurcze teraz kasa leci jak porabana wiec 200zl w ta czy w ta to roznica.

No ok to 12:00 carefour. Kurde chyba wybiore sie na giełde do Lubinia popatrzec na czesci.

Ale tak za 2 tyg. Ktos by sie pisal na wyjezdzik

ja!!

no i raczej ja
Opublikowano
  • Autor

ja tez chyba!

Opublikowano

Panowie jest sprawa :)

gdzie w ZG moge dorobić sam grot taki jaki mam w kluczyku do auta?

W Auchan nie zajmują się tym!

Włamywacz woła 80zł na dodatek wkur*** mnie przez telefon.

Koleś z Krakowa dorabiał pare dni temu w Realu i zapłacił 30zł....

gdzie w ZG odczytują i kodują immo?

Opublikowano

kolego... chyba niestety ni pomozemy Tobie z tym kluczykiem;p hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.