Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no pany coś nie tak z waszymi furami,chwile nieobecny i co ja widze :blink: :blink: :gwizdanie: :gwizdanie: :cool1:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noo;p kibel;p

wszytsko przez Twoja nieobecnosc;p

Opublikowano

no fajnie jak tak ma być to za tydzien bede napewno,a co naprawde coś nie teges z fura :kox: :kox: :wallbash::mysli:

Opublikowano

no przekladnia kaput;p :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 20:11_________________________________________________Uwaga Uwaga!!:)

szukajac auta dla mojego przyjaciela natrafilem na okaz z pieknym kolorem:D http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7266255

po zdjeciach widac ze AUTO JEST 100% BEZWYPADKOWE jak opisuje to wlasciciel <lol2> szczegolnie mozna to wywnioskowac po lewym boku i tyle samochodu.

Z kolega Kabanem pozstanowilismy zadzwonic do wlasciciala i zapytac o auto.... Pol zartem pol serio:D (odpowiedzi wlasciciela sa autentyczne i jest przekonany swego)

-dzien dobry

-dzien dobry

-ja w sprawie audi

ono bezwypadkowe?

-tak oczywiscie mam wszystkei papiery i serwisowa ksiege

-aha no a mozemy podjechac do aso sprawdzic i gdzies na trzepaki??

-no mozemy ale pan placi

-ok zaplace jesli wyjdzie ze jest niebite i super stan zawieszenie pasuje panu??

-no ale wie pan te nasze drogi to na pewno cos sie znajdzie

-ahaaaa jeszcze jedno pytanie

-tak slucham??

-ono ma jedna lampe z tylu inna i sie zastanawiam czemu

-tak kiedys slyszalem ze to niekmcy wymyslili ze swiatla musza byc troche nizej bo pobocze jest nizej zeby to jakies tam katy zachowywac

ale nei wiedzialem ze to wprowadzili

no tak to jest wlasnei model z super wyposazeniem i ma wszystkie te bajery

-aha, a ma komputer mowiony czy pisany??

ma po polsku tzn teraz jest niemiecki ale mozna ustawic dla laikow na polski..

-a ha to dziekuje- m pan jedyne auto z polskim komputerem na calym swiecie. do widzenia

Opublikowano

buahahahha :polew: dobre :good: ciekawe co by powiedział gościu od którego ja kupowałem, pewnie też by się coś znalazło ciekawego :)

Opublikowano

hary_ns jak tam pali juz dobrz twoja furka?? zrobiles JUz imobi??

Opublikowano

narazie robie na sposób topora wyciągam kluczyk i działa :P ale sie zrobi

Opublikowano

fajnie ze udalo sie pomoc:D :naughty:

Opublikowano

dzięki za pomoc :> a poza tym dlatego już nie odwiedzam żadnych serwisów w nowej soli bo naprawde nie potrafili powiedzieć co to :polew:

Opublikowano

w soli jest tylko jeden koleś który może pomóc w takich sprawach.. jakby co to pw.. :good:

Opublikowano

witam mam problem i potrzebuje pomocy, otóż odłączyłem akumulator aby wspawac ko,nc,owki wydechu i po jego podłączeniu nie działa mi pilot od samochodu, tylko mogę zamknąc go kluczykiem. Wiem że trzeba go chyba znowu zakodować tylko nie orientuje się jak i co muszę zrobić podpowiedzcie,pilne i z góry dzięki :hi: :hi: :hi: :hi: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

włóż do zamka i zamykając naciśnij przycisk zamykania i otwierając naciśnij otwieranie powinno pomóc

Opublikowano

włóż do zamka i zamykając naciśnij przycisk zamykania i otwierając naciśnij otwieranie powinno pomóc

dzięki za podpowiedż ale już sobie poradziłem,wsadziłem do stacyjki przekręciłem zapłon nadusiłem zamykanie i otwieranie na pilocie i się zakodował :good: :good: :banan: :banan:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 16:19_________________________________________________zamontowałem te końcówki tylko się zastanawiam czy nie za bardzo wychodzą na zewnątrz ,czy je nie dać trochę głębiej, ale na ten temat oczekuje oceny i podpowiedzi na spocie w niedziele :mysli: :mysli: :mysli::hi: :hi: licze na wasze opinie :good: :good:
Opublikowano
:notworthy:
Opublikowano

są dwa sposoby - ważne że wszystko działa.

Jak się wymienia bateryjkę w kluczyku to też trzeba wykonać tę "procedurę"

Opublikowano
:a4fan::siema: :siema: :banan: :banan: :banan: :banan: :good:
Opublikowano

Wentyl!! pokazuj fote tylu:D to i ja CI cos pokaze:D :polew::kox: :kox:

Opublikowano

oki tylko malne zderzak :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

no przekladnia kaput;p :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2009, 20:11_________________________________________________Uwaga Uwaga!!:)

szukajac auta dla mojego przyjaciela natrafilem na okaz z pieknym kolorem:D http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7266255

po zdjeciach widac ze AUTO JEST 100% BEZWYPADKOWE jak opisuje to wlasciciel <lol2> szczegolnie mozna to wywnioskowac po lewym boku i tyle samochodu.

Z kolega Kabanem pozstanowilismy zadzwonic do wlasciciala i zapytac o auto.... Pol zartem pol serio:D (odpowiedzi wlasciciela sa autentyczne i jest przekonany swego)

-dzien dobry

-dzien dobry

-ja w sprawie audi

ono bezwypadkowe?

-tak oczywiscie mam wszystkei papiery i serwisowa ksiege

-aha no a mozemy podjechac do aso sprawdzic i gdzies na trzepaki??

-no mozemy ale pan placi

-ok zaplace jesli wyjdzie ze jest niebite i super stan zawieszenie pasuje panu??

-no ale wie pan te nasze drogi to na pewno cos sie znajdzie

-ahaaaa jeszcze jedno pytanie

-tak slucham??

-ono ma jedna lampe z tylu inna i sie zastanawiam czemu

-tak kiedys slyszalem ze to niekmcy wymyslili ze swiatla musza byc troche nizej bo pobocze jest nizej zeby to jakies tam katy zachowywac

ale nei wiedzialem ze to wprowadzili

no tak to jest wlasnei model z super wyposazeniem i ma wszystkie te bajery

-aha, a ma komputer mowiony czy pisany??

ma po polsku tzn teraz jest niemiecki ale mozna ustawic dla laikow na polski..

-a ha to dziekuje- m pan jedyne auto z polskim komputerem na calym swiecie. do widzenia

:polew: :polew: :polew: :polew: i komputer ma na imię kid :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 18:19_________________________________________________aha panowie spoty macie w każdą niedzielę? bo jestem czasowo w Słubicach więc wpadłbym do was za tydzień :naughty:
Opublikowano

jasne:D co tydzien o tej samej porze w tym samym miejscu!!!:)

zapraszamy!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.