Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na poczatku wypada przeprosic ze sie nie pojawilem ostatnio - dzisiaj 17.20 wylot na zielona :D

bede napewno :) prosze bez chlosty :P

gdzie was szukac na tym parkingu :) ?????

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja niestety nie dam rady. Taka obecnosc powinna byc co tydzien. :mysli:

Opublikowano

Ja bede na bank :)

Opublikowano

panowie dzieki za spocik no frekwencja dziś była oki około 12-13 aut i tak powinno byc :good: :good:[br]Dopisany: 08 Luty 2009, 20:57_________________________________________________Topor szkoda że cie nie było ale porównalismy ksenon 4300 i 6000 i praktycznie nie widac różnicy , ale zobaczysz bo Nowak zrobił fotki

Opublikowano
  • Autor

jak to jednoglosnie stwierdzilsmy to "JEDEN CH*J" ktory kupisz i tak i tak bedzie dobrze.

Opublikowano

dzieki chlopaki za pamiec:D ... w takim razie smigam na allegro cos wynalezc;)

Opublikowano

Wczoraj napatrzyłem się na felgi Nowaka, pstryknąłem fotkę... a dzisiaj mi się trafiły ten sam wzór (18 cali), oryginały w rewelacyjnej cenie. Niestety za szerokie :( i ET za duże :(. Szukam dalej.

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj napatrzyłem się na felgi Nowaka, pstryknąłem fotkę... a dzisiaj mi się trafiły ten sam wzór (18 cali), oryginały w rewelacyjnej cenie. Niestety za szerokie :( i ET za duże :(. Szukam dalej.

w jakiej cenie ?

ile cali szerokosci ?

jakie et ?

Opublikowano

ET 52

9 cali szerokości, założone na nich Pirelli PZero 245/40

cena... Hmm... sprzedaje je mój BARDZO dobry kolega (zajmuje się oponami od 1993r.).

Myślę, że sprzedałby mi je (bez opon) w okolicach 1000 zł ... może taniej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

9 cali szerokosci ci wejdzie

czy et podpasuje to nie wiem

ja mam u siebie 9 cali

na 9 cali szerokosci mozesz spokojnie zakladac opone 225 lub 235 a taka spokojnie wejdzie do b7

cena rzeczywiscie dobra

Opublikowano

No właśnie ET nie pasuje. Trzeba by było założyć dystanse, a wolałbym bez nich. Poczekam. Na pewno coś się do wiosny trafi :)

Opublikowano

pany zawias doszedł teraz tylko założyc :banan: :banan: :banan:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 20:09_________________________________________________Panie Nowak jak tam pomiary wiadomo już coś :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

opony leza w niedoradzu u kolegi bo ja nie mam warunkow aby je trzymac....

wentyl zmierze je na dniach i ci dam dokladny wynik

ale zapewniam cie ze sa w bdb stanie ;)[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 20:27_________________________________________________zreszta ja gowna znajomym nie pcham ;)

dlatego mojego poprzedniego auta nie sprzedalem koledze tylko jakiemus typowi z daleka ;p

Opublikowano

ale stary ja cię o to nie podejrzewam ,a opony wezme na bank :cool1::hi::good:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 20:34_________________________________________________w razie czego masz mój numer tel. na PW

Opublikowano
  • Autor

ok numer mam zapisalem :)

jak cos to bede dzwonic

Opublikowano

sa kox:D

Opublikowano

tylko ET trochę duże - więc chyba dystanse +10 lub +17

Nie jestem pewien, czy nie wejdą bez dystansów, tylko oponka trochę za wysoka... ponad 4% różnicy średnicy koła. 255/30 byłaby idealna :)

Opublikowano
  • Autor

kolega od omegi 3.0 B mv6 pyta sie czy znacie kogos kto dobrze naprawia automatyczne skrzynie biegow ?

jak ktos ma jakies info to pisac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.