Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja wczoraj byłem na myjce, tyle sie zbierałem i ... :thumbdown: nawet nie widziałem że czysto było :wallbash:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: siema Nowak i co zajrzałeś może do VW w mojej sprawie :mysli: :mysli:
Opublikowano
  • Autor

dzis nie mialem kiedy bo strasznie zalatany bylem

jutro dam rade i jak cos to zamowie ;)

Opublikowano

fajnie stary dzieki w niedziele będę na spocie to pogadamy, weż gumy na niedziele :hi: :hi: :good:

Opublikowano
  • Autor

fajnie stary dzieki w niedziele będę na spocie to pogadamy, weż gumy na niedziele :hi: :hi: :good:

hahaha dziwnie zabrzmialo to z gumami

ale ok wezme

UWAGA CHLOPAKI :D beda gumy na spocie ... bedzie jazda hahahah :polew:

Opublikowano

fajnie stary dzieki w niedziele będę na spocie to pogadamy, weż gumy na niedziele :hi: :hi: :good:

hahaha dziwnie zabrzmialo to z gumami

ale ok wezme

UWAGA CHLOPAKI :D beda gumy na spocie ... bedzie jazda hahahah :polew:

no i o to chodziło :good: :good: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 21:34_________________________________________________zbereżniki :polew: :polew:
Opublikowano

gumy bez PIP SA c**jOWE:p ja dostalem wczoraj tez dwa durexy od kolezanki to moge wziac:P

Opublikowano

gumy bez PIP SA c**jOWE:p ja dostalem wczoraj tez dwa durexy od kolezanki to moge wziac:P

tylko uwazaj żeby nie były dziurawe bo jak co to wulkanizator pomoże :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

wlasnie wrocilem do domu

7 raz policja mnie zatrzymala za szyby

dowod polecial

ambitni sa ci mlodzi policjanci .... nie daja mi spokoju

w walentynki

rok temu to samo bylo :polew:

[br]Dopisany: 15 Luty 2009, 01:40_________________________________________________topor jestem u ciebie o 15;00

Opublikowano

oni chyba nie mają innych zajęć tylko ściganie Nowaka- sprawa priorytetowa czarne Audi avant b5 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chopaki a co z dzisiejszym spotem? - będzie ktoś wogóle???

Opublikowano
  • Autor

ja bede

topor tez

wentyl tez

Opublikowano

ja bede

topor tez

wentyl tez

ciekawe kto jeszcze czyżby miała nas być tylko 4 :mysli: :mysli: :gwizdanie:
Opublikowano

Przyznaję się bez bicia. Mnie dzisiaj nie będzie :embarrassed:

Opublikowano

no pogoda nie nastraja do wychodzenia z domu :wink4:

Opublikowano

pogoda nie jest aż tak ważna jak się spotuje pod dachem ,tylko chęci :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Mówią, że chcieć to móc, ale nie zawsze tak wychodzi...

Opublikowano

jaka dzisiaj frekwencja ??

Opublikowano

frekwencja dzisiejsza to 6 lub7 cholera nie najlepiej :mysli:

Opublikowano

Niestety nie moglem dzisiaj byc, zaluje okrutnie :/

...a tak z innej beczki

Panowie wgrywal sobie ktos z klubowiczow własnorecznie nawigacje do swojego telefonu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.