Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czekam na wiesci czy kupil czy nie - widzisz - mowilem mu ze 22 a tu niespodzianka :D

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bigkaban Ja spodziewam się drugiego i dam rade, wiec nie kumam dlaczego na większy chcesz zamieniać.

Opublikowano

No dokładnie z jednym bobasem dasz rade.

Chyba ze zamien sie na avanta :naughty:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 12:35_________________________________________________Ej panowie co taka cisza.

Jak tam w niedziele?! Kto sie pojawi?

Znow do papa pizzy moze :naughty:

Opublikowano

Ja tym razem nie dam rady :(

Opublikowano

kto jest chętny na jakies 2-3 dniowy spocik nad jeziorkiem z % ??:D

Moj kolezka ma dzialke nad jeziorem... Wiec pod namiot w sam raz i za free:)

Opublikowano

Odrazu pod namiot ja mam domek juz zampomniales karolu?

Mozna spokojnie jechac z piatku na sobote.

Juz "stodoła" (club) bedzie w niesulicach otwarta.

Ale o tym to chyba na spocie pogadamy.[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 13:15_________________________________________________Panowie co jest.

Co z dzisiaj?

Ktos si pojawi. :confused4:

Opublikowano

Niestety wiemy :baseball: ;(

Ale mam nadzieje ze z nami zostajesz i bedzie nastepna :a4fan:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 19:32_________________________________________________pany i jak z niedziela

Opublikowano

Ja niestety w ostatnie dwa weekendy pracuje :wallbash: , postaram się przybyć na początku przyszłego miesiąca.

Pozdro.

Opublikowano

ja też się raczej nie pojawie :confused4:

Opublikowano

ja bede:)

Opublikowano

mnie nie będzie , ale jak zagłosuje ktoś na moją fotę to się nie obrażę :kox:

Opublikowano

a na moja nikt ie głosował :mysli: foch normalnie :polew:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2009, 01:12_________________________________________________UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA

Po raz drugi powiekszamy nasze lubuskie grono. Postaram sie przygotowac plik karteczek z info o naszych spotach z data kolejnego spotu tj. 28,06,09 i porozprowadzac je tak jak rok temu. Mam nadzieje ze znajda sie pomocnicy:D

Opublikowano
  • Autor

nowe auto kupione

:audi:

Opublikowano

nowe auto kupione

:audi:

jakie? :cool1:

Opublikowano

nowe auto kupione

:audi:

pisz pisz - szybko

Opublikowano
  • Autor

nie bo mnie zlinczujecie :tongue4:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:01_________________________________________________albo dobra powiem

ale wezcie pod uwage ze a4 tez wyglada lipnie

ale jak ja zrobilem to byla kozacka

co do tego audi tez jest taki plan

bedzie

gleba

duza felga - chyba 19"

i czarny dach

kolor auta to srebrny

silnik

1.8T 180KM (bez Q :( )

a te auto to:

Audi TT :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:02_________________________________________________sprawdzalem ja po VIN

w 2005r miala 60 000km

teraz ma 129 000km

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:02_________________________________________________czyli podsumowujac

Audi TT srebrna 1999r

FWD

*4xairbag

*bose

*grzane d*py

*asr abs

*skora

*el szyby i lusterka[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 23:05_________________________________________________plany:

felga

gleba

czarny dach

audio !!!!!

moze troche body zrobie na wersje 3.2 v6 jesli bede miec fundusze ;)

Opublikowano

mnie sie podoba za***iście;) na pewno gdyby bylo mnie stac na auto z bezynowym silnikiem mialebym mocne TT lub S4 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.