Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

ja jade:) ...ale pewnie poznaniaku oleja tremat tak jak ostatnio...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jade:) ...ale pewnie poznaniaku oleja tremat tak jak ostatnio...?

Ja się nie dziwię, że oleją temat jak chcecie się spotykać ze złodziejami z EU.

Widocznie Nowakowi to pasuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade:) ...ale pewnie poznaniaku oleja tremat tak jak ostatnio...?

Ja się nie dziwię, że oleją temat jak chcecie się spotykać ze złodziejami z EU.

Widocznie Nowakowi to pasuje :decayed:

nie szukaj afery i nie mierz ludzi swoja miara :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade:) ...ale pewnie poznaniaku oleja tremat tak jak ostatnio...?

Ja się nie dziwię, że oleją temat jak chcecie się spotykać ze złodziejami z EU.

Widocznie Nowakowi to pasuje :decayed:

nie szukaj afery i nie mierz ludzi swoja miara :gwizdanie:

wystarczy nie mieć klapków na oczach jak ty i zwrócić uwagę na pewne fakty, ot dla przykładu skopiowanie wyglądu forum czy motywu ze zmieniającymi się zdjęciami...przykładów jest o wiele więcej ale zawsze takie owieczki jak ty Nowaczku strugają jarząbka, że to nie prawda...

i powiem ci więcej, póki jest konkurs AŚ to nie będę robił burdelu ale jak tylko się to skończy to postaram się, żeby tacy dwulicowi strugacze jak ty wylecieli w końcu z forum

tymczasem buziaczki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie znam ludzi z eu Poznań więc nie będę się wypowiadał jakimi są ludźmi .... ale dziwne było dla mnie tylko to że napisaliście że będzie kilka osób z Poznania a nikt z nami terminu nie ustalał .... stąd moje zdziwienie .... spot mamy 7.03 .... i u nas na spotach jest zbyt dużo aut żeby nie ustalać tego wspólnie z chłopakami ... na ostatnim było ponad 20 aut ... i nikt nie wspomniał że padło hasło wspólnego spotu .... chociaż były takie plany żeby z Zieloną i z Piłą zrobić dużego spota ..... w przyszłości zanim ktoś ustali datę spota napiszcie zapytanie co gdzie kiedy na Poznańskim wątku .... bo ruch u nas znaczny i dyskusja na pewno będzie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jade:) ...ale pewnie poznaniaku oleja tremat tak jak ostatnio...?

Ja się nie dziwię, że oleją temat jak chcecie się spotykać ze złodziejami z EU.

Widocznie Nowakowi to pasuje :decayed:

nie szukaj afery i nie mierz ludzi swoja miara :gwizdanie:

wystarczy nie mieć klapków na oczach jak ty i zwrócić uwagę na pewne fakty, ot dla przykładu skopiowanie wyglądu forum czy motywu ze zmieniającymi się zdjęciami...przykładów jest o wiele więcej ale zawsze takie owieczki jak ty Nowaczku strugają jarząbka, że to nie prawda...

i powiem ci więcej, póki jest konkurs AŚ to nie będę robił burdelu ale jak tylko się to skończy to postaram się, żeby tacy dwulicowi strugacze jak ty wylecieli w końcu z forum

tymczasem buziaczki :decayed:

jaki ty jestes prosty... udowodniasz to przy kazdej aferze.

niedowartosciowany jestes czy co ? musisz zawsze robic szum wokol siebie ?

wchodzil ci ktos do wanny, ze masz takie problemy ?

nie interesuje mnie kto co skopiowal i ukradl... bo to nie moja sprawa... i nigdy nie pisalem ze tak nie bylo. nie bede tego rozstrzasac od tego jest zarzad forum.

to ze ktos skopiowal wyglad czy cos ... to nie znaczy ze to ci ludzie sa temu winni co sie tam zarejestrowali i ci ktorzy jada na spota.

ja tam nic nie pisze na tamtym forum bo pasuje mi to na ktorym teraz jestem... ale nie oceniam ludzi przez to ze sa gdzies zarejestrowani.

a to ze ktos cos ukradl czy cos ( swoja droga tez mozesz duzo powiedziec o oszukiwaniu z tego co elb pisal ale nie bede tego rozstrzasac bo to dla mnie koperkowe afery o nic ) to nie trzeba wszystkich z tamtego forum oceniac jedna miare a co najwyzej zarzad tamtego forum.... myslisz ze ludzie ktorzy sie tam zarejestrowali po rozdzieleniu forum wiedza cos o jakims kopiowaniu etc.... oni po prostu trafili na tamto forum i sa zadowoleni... maja taka sama pasje jak wiekszosc tutaj.

i tyle

nie dyskutuj "do" mnie na ten temat juz.

a jesli chcesz krecic kolejna afere to na pw

[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 19:40_________________________________________________

ja nie znam ludzi z eu Poznań więc nie będę się wypowiadał jakimi są ludźmi .... ale dziwne było dla mnie tylko to że napisaliście że będzie kilka osób z Poznania a nikt z nami terminu nie ustalał .... stąd moje zdziwienie .... spot mamy 7.03 .... i u nas na spotach jest zbyt dużo aut żeby nie ustalać tego wspólnie z chłopakami ... na ostatnim było ponad 20 aut ... i nikt nie wspomniał że padło hasło wspólnego spotu .... chociaż były takie plany żeby z Zieloną i z Piłą zrobić dużego spota ..... w przyszłości zanim ktoś ustali datę spota napiszcie zapytanie co gdzie kiedy na Poznańskim wątku .... bo ruch u nas znaczny i dyskusja na pewno będzie ......

Madas my juz spotkalismy sie kiedys z ludzmi z eu ... oni raz przyjechali do nas a raz spotkalismy sie z nimi w wolsztynie....

normalni ludzie tacy jak tutaj. dlatego napisalem wam o dacie 13 marzec... i miloby bylo gdyby wasza ekipa tez zagoscila nie patrzac na jakies tam afery miedzyklubowe.

nikt tam nie ma zamiaru nikogo przekonywac do drugiego forum a jedynie spedzic czas we wspolnej atmofserze przy kielbaskach i bez aferzystow typu poziek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie wp***dalac sie miedzy mlota a kowadlo, ale ta Wasza rozmowa odnosnie "kupy EU" jest malo fajna...? Podzielam zdanie i Pozka i NOwaka ale przeciez nie mozna popadac w jakies skrajnosci... to ze skopiowali szablon i myk ze zmieniajacymi sie autami to kazdy wie czyja to sprawka. Sam tam mialem konto, ale tylko po to zeby sprzedawac czesci bo mialem zrodlo z pieprznieta Eska. i co, tez mnie wy***rdola z tego forum? To kto, gdzie przynalezy to jego sprawa, poza tym NOWAK raczej trzyma z nami -zdecydowanie wiec Poziek bez nerwow. Jest masa ludzi na naszym forum ktorzy solidaryzuja sie z nimi i niekidy oczerniaja naszych forumowiczow -wystarczy poczytac. Wiec chlopaki zejdzie z siebie... bez sensu robic wioche tak jak na eu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz bez afer i spiec....

kto bedzie jutro pod carreforuem ? ;> ?[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 11:01_________________________________________________WiesiekM z tego co wiem bedzie

Topor tez

Nowek tez

lordmrT tez

Nowak_Zg tez

k0za tez

FNW tez

malin ?

konian ?

pavlos ?

puniek ?

smieszny ?

Kamillo5 ?

aju ?

Bambus ?

150PS ?

duffy ?

bluesmen ?

lisu ?

sp4rr0v ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16;00[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 14:18_________________________________________________nie jutro tylko pojutrze :)

wkradl sie blad

niedziela 16;00 carrefour

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dajcie ciała, zeby nie było ze przyjedzie wiecej golfow:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...