Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Dolphin grey : zdjecia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daj @ to wyślę, ale one się nie nadadzą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

poszło :przebiegly: , ale :bag:

Opublikowano

86.jpg

dsc0212.jpg

38.jpg

110.jpg

Opublikowano
  • Autor

Bedzie ten kulor :) Nie na topie jest i to mi pasuje :D

Opublikowano

On nie ma zachwycac... Kolor nie ma byc wizytowka auta :) Ono ma po prostu dobrze wygladac... A w czarnym nie ebdzie widac ksztaltow a kazdy inny albo mi sie nie podoba albo zbyt krzykliwy a ja chce skromnie :gwizdanie:

Chlopaki spokojnie :) Podeslijcie co macie to nie konkurs foto :)

A to polecam ten kolor :decayed: Jutro zrobie jeszcze raz, bo wywaliłem :wallbash:

Opublikowano

Jak znajdę jakieś sensowne foto swojego myszorka, to postaram się wrzucić :wink4::decayed: Kolor paskudy, jak auto brudne, ale prześliczny po wosku - na wiosnę zrobię polerkę i jakiś kompleksowy zestaw i będzie dopiero koksik :kox:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 20:28_________________________________________________img2667.jpg

By koval81 at 2009-03-11

Dopatrzysz się tam ziarna?? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie bardzo ;)

Opublikowano

VulkanSchwarz ma świetne ziarna ale to czarno - siwy kolor :cool1:

Jak chcesz to jutro zrobię zdjęcia.

Opublikowano

może taki,zdecydowanie nie na topie :naughty:

3548543164135c0e715ao.jpg

Opublikowano

zrobiłem jeszcze raz zdjęcia :wink4:

img_4936

reszta na @ :tongue4:

Opublikowano
  • Autor
:good: Wpadnie chyba jednak daytona grey :) Badz co badz jeden z tych dwoch a podobne sa :)
Opublikowano

może taki,zdecydowanie nie na topie :naughty:

3548543164135c0e715ao.jpg

Genialny kolorek :good: Jak dla mnie bajka :naughty: Ale nie powiem Daytona Gray też robi robotę :hi:

Opublikowano

Nosb delfina Ci mogę podesłać jutro na mejla :) bo akurat taki mam :tongue4:

Opublikowano

DAYTONA:

1 SB-904 PEARL EXTRA 493.0

2 SB-120 MEDIUM JET BLACK 144.3

3 SB-860 BRIGHT COARSE ALUMINIUM 54.4

4 SB-916 PEARL VIOLET 50.5

5 SB-671 BLUE 25.2

6 SB-110 MATTING 9.3

7 SB-2200 BINDER HS METALLIC PEARL 204.3

To nie jest tak do końca metalic. On nie ma typowego ziarna aluminiowego. Po czasie może się przygaszać.

Opublikowano
  • Autor

michal to sklad tej farby ? Daytona byla na RS4 a dolphin na innych autach (a3 , a4 ) . Daytona to perla :) A dolphin metalic :) Stanie raczej na daytona :) No ale jak mowie to podobne kolory :)

Opublikowano

michal to sklad tej farby ? Daytona byla na RS4 a dolphin na innych autach (a3 , a4 ) . Daytona to perla :) A dolphin metalic :) Stanie raczej na daytona :)

no i prawidlowo :good:

Opublikowano

Tak to jest skład. Jak chcecie to wam siknę próbkę i zobaczycie jak wypadnie. Podeślę zdjęcia.

Opublikowano
  • Autor

Jesli to nie bedzie problem :good: Napisz mi na pw jaki koszt u Ciebie takiej farby za 2 literki bo rozumiem ze sie tym zajmujesz ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.