Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT


simi49

Rekomendowane odpowiedzi

tu nie chodzi o ściąganie (po za tylnym spojlerem) a o np cofnięcie końcówek wydechu, założenie klamek normlanych...

ale ciekawi mnie dlaczego nie ma przedniego zderzaka od ABT? uszkodzony był?

ABT nie robi strikte całego zderzaka tylko takie płetwy wąsy (taka dokładka al'a cupra) doklejane do zderzaka s-line i kolega pisał, że je odkleił :good:

przecież ABT nie robi dokładek do zderzaka s-line,robi tylko do zwykłego :cool1:

004__scaled_600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, z tego co pamiętałem to byłem pewny, że do s-lina była ta dokładka :rolleyes: i wygląda nie ciekawie. Zderzak s-line prezentuje się zdecydowanie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może myślałeś o RIEGER,oni robią do s-line i do zwykłego :cool1:

rie_a4_b7_8E_avant_S_LINE_frntval_spoiler_zz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o ABT ale pamięć zawodzi, jest sporo tego MS Design / Votex np robi same doklejane płetwy al'a s-line - wglądają tragicznie :thumbdown: Sportek robi dokładkę podobną do Riegera nawet była kiedyś na allegro i nie wiem czy nie przypasi do obu wersji zderzaka

audi_sportec_rs300_voor.jpgSportek1.jpgSportek2.jpg

ale zrobiliśmy OT koledze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pasuje idealnie, ustawisz tylko wszystko równo, potem tylko przykręcasz pod zderzak :gwizdanie:

Tylko za takie przeróbki bierz się dopiero jak śniegi, zginą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało jest ładnych dodatków stylistycznych do b7... fakt cięzko tez je zrobniuc żeby nie zepsuć auta.

Jak dla mnie to narazie znalałem ładne progi u Oettinger`a, tych bym się nie powstydził myśle (do zweryfikowania na żywo), ale przednie zderzaka na który bym powiedział wow to jeszcze nie widziałem... na tył to teoretycznie DTM jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało jest ładnych dodatków stylistycznych do b7... fakt cięzko tez je zrobniuc żeby nie zepsuć auta.

Jak dla mnie to narazie znalałem ładne progi u Oettinger`a, tych bym się nie powstydził myśle (do zweryfikowania na żywo), ale przednie zderzaka na który bym powiedział wow to jeszcze nie widziałem... na tył to teoretycznie DTM jest...

Progi DTM są b.ładne, na allegro jak się postarasz znajdziesz właśnie takie progi od MS Design/Votex, są bardzo dobrze spasowane, tylko trzeba bardzo starannie podejść do montażu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało jest ładnych dodatków stylistycznych do b7... fakt cięzko tez je zrobniuc żeby nie zepsuć auta.

Jak dla mnie to narazie znalałem ładne progi u Oettinger`a, tych bym się nie powstydził myśle (do zweryfikowania na żywo), ale przednie zderzaka na który bym powiedział wow to jeszcze nie widziałem... na tył to teoretycznie DTM jest...

Progi DTM są b.ładne, na allegro jak się postarasz znajdziesz właśnie takie progi od MS Design/Votex, są bardzo dobrze spasowane, tylko trzeba bardzo starannie podejść do montażu :good:

Ładne progi to ja już znalazłem jak pisałem, nie ma tylko przodu i tyłu powalającego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodany filmik z przyspieszenia :)

a jaka temp silnika przy nakręcaniu Video? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam kolega na spociki Wrocławskie w niedzielę o 18 pod mostem milenijnym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodany filmik z przyspieszenia :)

a jaka temp silnika przy nakręcaniu Video? :naughty:

Temepraturka była prawie 90 C nigdy na zimnym nie daje :)[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 17:30_________________________________________________

Zapraszam kolega na spociki Wrocławskie w niedzielę o 18 pod mostem milenijnym :good:

Bardzo chętnie wpadnę w któraś niedziele do was bo i tak bardzo często jestem we wro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodany filmik z przyspieszenia :)

a jaka temp silnika przy nakręcaniu Video? :naughty:

Temepraturka była prawie 90 C nigdy na zimnym nie daje :)[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 17:30_________________________________________________[quote author=hornet link=topic=178966.msg2194638#msg2194638

Skoro było 90 to luz, a pytałem bo znam takich co dla nich nie robi różnicy jaka temp i na zimnym pala kapcia :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...