Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tu nie chodzi o ściąganie (po za tylnym spojlerem) a o np cofnięcie końcówek wydechu, założenie klamek normlanych...

ale ciekawi mnie dlaczego nie ma przedniego zderzaka od ABT? uszkodzony był?

ABT nie robi strikte całego zderzaka tylko takie płetwy wąsy (taka dokładka al'a cupra) doklejane do zderzaka s-line i kolega pisał, że je odkleił :good:

przecież ABT nie robi dokładek do zderzaka s-line,robi tylko do zwykłego :cool1:

004__scaled_600.jpg

Opublikowano

No fakt, z tego co pamiętałem to byłem pewny, że do s-lina była ta dokładka :rolleyes: i wygląda nie ciekawie. Zderzak s-line prezentuje się zdecydowanie lepiej.

Opublikowano

może myślałeś o RIEGER,oni robią do s-line i do zwykłego :cool1:

rie_a4_b7_8E_avant_S_LINE_frntval_spoiler_zz.jpg

Opublikowano

myślałem o ABT ale pamięć zawodzi, jest sporo tego MS Design / Votex np robi same doklejane płetwy al'a s-line - wglądają tragicznie :thumbdown: Sportek robi dokładkę podobną do Riegera nawet była kiedyś na allegro i nie wiem czy nie przypasi do obu wersji zderzaka

audi_sportec_rs300_voor.jpgSportek1.jpgSportek2.jpg

ale zrobiliśmy OT koledze :hi:

Opublikowano
  • Autor

Panowie nic się nie stało trzeba było ty wyjaśnić :> gdzie można kupić taką dokładkę pod zderzak a'la cupra wygląda to bardzo ciekawie

Opublikowano

serwis seata,dokładka od leona cupry,jakoś 250zł :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za info i teraz pytanie do kolegów czy jest problem z montażem trzeba coś docinać itp??

Opublikowano

Wszystko pasuje idealnie, ustawisz tylko wszystko równo, potem tylko przykręcasz pod zderzak :gwizdanie:

Tylko za takie przeróbki bierz się dopiero jak śniegi, zginą

Opublikowano

Mało jest ładnych dodatków stylistycznych do b7... fakt cięzko tez je zrobniuc żeby nie zepsuć auta.

Jak dla mnie to narazie znalałem ładne progi u Oettinger`a, tych bym się nie powstydził myśle (do zweryfikowania na żywo), ale przednie zderzaka na który bym powiedział wow to jeszcze nie widziałem... na tył to teoretycznie DTM jest...

Opublikowano

Mało jest ładnych dodatków stylistycznych do b7... fakt cięzko tez je zrobniuc żeby nie zepsuć auta.

Jak dla mnie to narazie znalałem ładne progi u Oettinger`a, tych bym się nie powstydził myśle (do zweryfikowania na żywo), ale przednie zderzaka na który bym powiedział wow to jeszcze nie widziałem... na tył to teoretycznie DTM jest...

Progi DTM są b.ładne, na allegro jak się postarasz znajdziesz właśnie takie progi od MS Design/Votex, są bardzo dobrze spasowane, tylko trzeba bardzo starannie podejść do montażu :good:

Opublikowano

Mało jest ładnych dodatków stylistycznych do b7... fakt cięzko tez je zrobniuc żeby nie zepsuć auta.

Jak dla mnie to narazie znalałem ładne progi u Oettinger`a, tych bym się nie powstydził myśle (do zweryfikowania na żywo), ale przednie zderzaka na który bym powiedział wow to jeszcze nie widziałem... na tył to teoretycznie DTM jest...

Progi DTM są b.ładne, na allegro jak się postarasz znajdziesz właśnie takie progi od MS Design/Votex, są bardzo dobrze spasowane, tylko trzeba bardzo starannie podejść do montażu :good:

Ładne progi to ja już znalazłem jak pisałem, nie ma tylko przodu i tyłu powalającego...

Opublikowano
  • Autor

Panowie a jak sprawdzić czy auto miało oryginalnie zew. pakiet s-linie w tabliczce mam wbite E4J wiem że tyczy się to s-line ale konkretnie czego

Opublikowano

podaj numer VIN a ktoś tutaj na forum sprawdza co sie kryje pod nim :) i się dowiesz co i jak

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dodany filmik z przyspieszenia :)

Opublikowano

Dodany filmik z przyspieszenia :)

a jaka temp silnika przy nakręcaniu Video? :naughty:

Opublikowano

Zapraszam kolega na spociki Wrocławskie w niedzielę o 18 pod mostem milenijnym :good:

Opublikowano

Fajna furka, pamietam z allegro :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Dodany filmik z przyspieszenia :)

a jaka temp silnika przy nakręcaniu Video? :naughty:

Temepraturka była prawie 90 C nigdy na zimnym nie daje :)[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 17:30_________________________________________________

Zapraszam kolega na spociki Wrocławskie w niedzielę o 18 pod mostem milenijnym :good:

Bardzo chętnie wpadnę w któraś niedziele do was bo i tak bardzo często jestem we wro

Opublikowano

Dodany filmik z przyspieszenia :)

a jaka temp silnika przy nakręcaniu Video? :naughty:

Temepraturka była prawie 90 C nigdy na zimnym nie daje :)[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 17:30_________________________________________________[quote author=hornet link=topic=178966.msg2194638#msg2194638

Skoro było 90 to luz, a pytałem bo znam takich co dla nich nie robi różnicy jaka temp i na zimnym pala kapcia :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

furka fajna ale wydech do :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.