Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strajkujmy przeciw polityce paliwowej!


adolf1923

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie samochody? Jakie silniki? O czym ty mowisz. Firmy motoryzacyjne robią coraz mniejsze silniki (Audi 3,0 TFSi, Golf R32 2.0T). Oszczędność i ekologia a nie ogromne paliwożerne silniki. Ta era zakończyła się już kilka lat temu

mówię np o amerykańskich samochodach... więc daj spokój może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie samochody? Jakie silniki? O czym ty mowisz. Firmy motoryzacyjne robią coraz mniejsze silniki (Audi 3,0 TFSi, Golf R32 2.0T). Oszczędność i ekologia a nie ogromne paliwożerne silniki. Ta era zakończyła się już kilka lat temu

mówię np o amerykańskich samochodach... więc daj spokój może...

amerykanie juz tez nie kozacza z ogromnymi silnikami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale.. 3.7, 4.4, 5.7.. małe.. nie ma co zapomniałem.

Koniec off topu, paliwo drożeje i jest zbyt drogie już z ogromną przesadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech podniosą pensje z 1200 zł na 3000 zł i będzie spokój :good:(Przeglądałem ostatnio różne ofert pracy i powiem szczerze, że na początek 1200-1600 zł :polew:. Nawet praca w biurze przy komputerze czy papierkowa robota :rolleyes:). Jak im w głowie tylko podwyżki. Przecież jak by artykuły spożywcze, AGD, RTV były tańsze to by ludzie więcej kupowali i wtedy państwo by zarobiło i bezrobocie by się zmniejszyło. Teraz podaż jest większa od popytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Ty tylko narzekasz ;) a ja zrobiłem " :good: " bo mi się demotywator podoba.. a swojego zdania nie mam zamiaru tu wypowiadać.. "róbcie co chcecie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narzekam... Wynagrodzenia nie są adekwatne do cen, ale jak by nie było to mnie rozbawił ten demot całkiem nieźle. Także piona :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy gadacie ze paliwo w calej Unii drogie a partrzyliscie ile sie zarabia w innych krajach w stosunku do ceny za litr?

w Danii najmniejsza stawka na h to ok 110-120kr brutto a litr diesla 9,5 kr to tak jakbys w Pl mial 50zl brutto najnizej na h i waha w cenie jaka jest teraz a ile jest najnizsza stawka na h? ´5-6zl brutto sam nie wiem tego

cena nie jest zla, za male sa zarobki w stosunku do ceny a te polityki zlodzieje sobie jezdza sluzbowymi i lache klada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny za paliwo są nie adekwatne do zarobków. A oni i tak wiedzą, że bedziemy tankować,bo kraj sie rozwija bo to bo tamto. Gdyby chociaż połowa z nas, nie licząc firm transportowych , zastrajkowała, nie "zalała" paliwa przez 2-3 dni, wiedzieli by że nie jesteśmy bydłem, które idzie tam gdzie je prowadzą. A może strajk niczym we Francji. Codziennie w godzinach popołudniowych, zalewać po litrze , spokojnie iść do kasy, zapłacić , odjechać. Coś w tym jest. Uwierzcie mi, zalał bym czysty bimber tak pół na pół. Ale zaraz bede pierwszym "bandytą" III RP.

Panie i Panowie, Albo jesteśmy lwami, albo owcami.

Może i to górnolotne. Ale dziś, aż boje sie zalać za te 200zł , bo jest tego cholera coraz mniej. A LPG zaczyna sie nie opłacać. Diesel? ciekawe jak długo bedzie tańszy od PB , jeśli popyt na diesla w Polsce rośnie. Żebym miał wiecej odwagi już dawno bym stąd wyjechał.

A byłem nacjonalistą. Nacjonalizm umiera, kiedy liczą sie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny za paliwo są nie adekwatne do zarobków. A oni i tak wiedzą, że bedziemy tankować,bo kraj sie rozwija bo to bo tamto. Gdyby chociaż połowa z nas, nie licząc firm transportowych , zastrajkowała, nie "zalała" paliwa przez 2-3 dni, wiedzieli by że nie jesteśmy bydłem, które idzie tam gdzie je prowadzą. A może strajk niczym we Francji. Codziennie w godzinach popołudniowych, zalewać po litrze , spokojnie iść do kasy, zapłacić , odjechać. Coś w tym jest. Uwierzcie mi, zalał bym czysty bimber tak pół na pół. Ale zaraz bede pierwszym "bandytą" III RP.

Panie i Panowie, Albo jesteśmy lwami, albo owcami.

Może i to górnolotne. Ale dziś, aż boje sie zalać za te 200zł , bo jest tego cholera coraz mniej. A LPG zaczyna sie nie opłacać. Diesel? ciekawe jak długo bedzie tańszy od PB , jeśli popyt na diesla w Polsce rośnie. Żebym miał wiecej odwagi już dawno bym stąd wyjechał.

A byłem nacjonalistą. Nacjonalizm umiera, kiedy liczą sie pieniądze.

popieram tego ziomka adolfa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strajki nie przejdą, zawsze większość będzie tankowała nie ważne za ile będzie paliwo bo po prostu muszą. Od tego zależy ich praca bądź jakieś dojazdy i nie mogą tego obejść... i to że parę osób zacznie strajkować to nic nie zmieni niestety :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można strajkować, protestować i tak to nic nie zmieni. Jest dziura więc rząd musi czymś ją załatać.

Taka nasza polska niedola :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...