Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja była A4 2.5 TDI quattro Avant - RARYTAS !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiłem Wam już obecną A6 2.5TDI lecz chciałbym pokazać moją poprzednią A4 2.5 TDI.

Rok produkcji: 1999

Silnik: 2.5 TDI 150KM

Napęd: Quattro

Skrzynia biegów: Tiptronic z funkcją zmieniania biegów w kierownicy

Z dodatkowego wyposażenia posiadała m.in.:

- fotele Recaro

- xenony

- Bose + Audi Navigation Plus

- gwintowane zawieszenie

- chrom pakiet

- 10x AirBag

dsc07187tj5.th.jpgdsc07189wc5.th.jpgdsc07192az5.th.jpgdsc07228mm3.th.jpgdsc07233ut1.th.jpgdsc07152rb6.th.jpgdsc07157vc0.th.jpgdsc07169kp1.th.jpgdsc07213us7.th.jpg

Opublikowano

No po prostu kosmos :slina:

Dwie rzeczy: sedan i 4x elektryczne szyby i mogę dać się pokroić za takie cudo :embarrassed:

Jasna skórka + ciemne drewienko = :thumbup:

Jedyne co możesz tu zmienić to felgi na coś większego chyba. Pozatym masz już wszystko.

Edit: Jakoś mi umknęło, że to już nie Twoja :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Felgi planowałem zmienić na 18" S-Line, lecz przymierzałem kilkanaście felg i żadne nie miały dobrego ET, albo były schowane do środka, albo za bardzo wystawały i ocierały :confused4:

Opublikowano

bardzo ładny avancior, z super silnikiem :thumbup:

Opublikowano

nigdybym nie sprzedal a4 gdybym mial fotele racaro takie jak w rs6 czy s3 ;)

w ogole ladna seria dobrze wyposazona

miodna

Opublikowano

Piękne autko :notworthy:, też bym takie chciał :)

Opublikowano

Co tu pisać jak to juz sprzedana,ale :kox: super :thumbup:

Opublikowano

Dobra autko wypas maxymalny, a za ile poszla ? ;]

Opublikowano
  • Autor

Dobra autko wypas maxymalny, a za ile poszla ? ;]

Sprowadziłem ją, zarejestrowałem i po 2 tygodniach sprzedałem za 33tyś. :wallbash:

Opublikowano

A czemu sprzedałeś?? Coś z nią było nie tak czy jakieś inne powody?? Szkoda chyba było takiego autka.

Opublikowano
  • Autor

A czemu sprzedałeś?? Coś z nią było nie tak czy jakieś inne powody?? Szkoda chyba było takiego autka.

Sprzedałem niestety z powodów osobistych, :audi: była w idealnym stanie. Ale na szczęście dalej jeździ u mnie w mieście to tylko czekam aż właściciel będzie zmieniał auto i bez zastanowienia od niego ją odkupie ;)

Opublikowano

jesli rzeczywiscie byla w idealnym stanie to sie oplacalo dac te 33 tys dla samych foteli recaro a gratis dostawalismy a4 z systemem bose, xenonami, 10x air bag oraz napedem Quattro, gwintem i dieslem pod macha ;D

Opublikowano

No to rzeczywiście wielka szkoda, no to oby ten jej obecny właściciel chciał jak najszybciej zmienić auto. Powodzenia i Pozdrawiam.

Opublikowano

Szczerze to dawno nie widzialem tak ladnej B5 :) i z takim wyposazeniem , kurde sliczna :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.