Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Prośba o analizę logów


Adam737

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów forumowiczów. Proszę o analizę logów. Nie wiem czy dobrze je zrobiłem ale to już ocenicie Wy jako fachowcy. Nie mogłem zrobić BS 000 bo mój bardzo skromny sprzęt na to nie pozwala, ale może uda się bez tego coś ocenić. Objawy są takie: przy przyspieszaniu słychać jakby silnik pracował na na 3 cylindrach. Dzięki za wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Z tego co widze to temperature silnik ma dobra -> termostat OK.

Szwankuje czujnik temperatury paliwa bo pokazuje ok. -33 st. C a to raczej nie jest prawda.

Logi nie do konca kompletne -> nie ma np. 003 dynamicznego.

Korekcje motoru dobre.

Zrob pelne logi wg opisu w FAQ dzialu silnik diesla.

Sokram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzuca się w oczy wolne wstawanie turbo więc sprawdź sobie szczelność wężyków podciśnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik temp paliwa do wymiany

przepływke możesz umyć

filtr powietrza jak stary to wymień

katalizator minimalnie przytkany, przegoń furkę

pokaż loga 003 basic setting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Sprawdzę te wężyki i jak będą uszkodzone to wymienię Mam jednak pytanie odnośnie tego czujnika temperatury paliwa. Faktycznie wywala mi błąd 17571 Czujnik temperatury paliwa -przerwa/zwarcie do plusa brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY. Jakie mogą być objawy uszkodzenia tego czujnika? Od jakiegoś czasu mój silniczek nie pracuje najładniej, szczególnie przy przyspieszaniu. jak go kupiłem 2 lata temu to mruczał ładniej. Logi robiłem po wymianie Filtrów i oleju. Jak uda mi się zrobić loga 003 BS to wrzucę.

I jeszcze jedno - może to nie w tym dziale ale zapytam. Wymieniłem Tarcze + klocki tylne i na blacie pojawił się ten znaczek

http://img130.imageshack.us/img130/1072/imag0105q.jpg

Poczytałem trochę w dziale hamulce ale: stare klocki nie miały przewodów, nowe też nie, a jedyny przewód jaki widziałem jest od czujnika ABS-u ale ABS działa. Wie ktoś może jaka jest tego przyczyna? Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...