Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Czujnik temperatury ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mam problem z pokazywaniem temperatury silnika/gdy jezdziłem licznik wskakiwal na 90 i nagle spadał,poniej znowu sie podnosił,wymieniłem termostat ale problem wraca, co dalej czyzby czujnik czy coś innego..??prosze o porady.

* nazywaj wątki zgodnie z regulaminem forum (ten zmieniłem) - [lukaszr]

Opublikowano

mam ten sam problem tylko, że u mnie zegar działa sporadycznie

W serwisie STER w Radmiu powiedzieli że nie da sie tego namierzyć komputerem i że trzeba pobawić sie z elektryką.

Powiedzieli mi że może to być zarówno czujnik temperatury, zegar wewnętrzny lub przerwa w obwodzie gdzieś pomiędzy

Opublikowano

Może to być czujnik temperatury G2/G62.

Trzeba sprawdzić VAGiem i wszystko będzie jasne.

Więcej na temat jak to sprawdzić jest tutaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,18478.0.html

Opublikowano

na klimatroniku mi dobrze pokazuje a zegar raz zaskoczy raz nie może to być G2

Jutro z rana biore sie za diagnostyke podłącze VAG-a i zobacze co pokaze

Opublikowano

miałem ten sam problem i był to czujnik temperatury ;)

Opublikowano

Warto wyjąć ten czujnik i go dobrze przeczyścić najpierw i włożyć z powrotem.

Sprawdź także połączenia do tego czujnika.

Możliwe, że pomoże, a jak nie to niestety trzeba będzie go wymienić.

Opublikowano

i tak mi wychodzi chyba że to czujniki G2 lub G62

Opublikowano

i tak mi wychodzi chyba że to czujniki G2 lub G62

Właśnie o tym piszę :)

Opublikowano

To ja sie podczepie do tematu bo mi wywala takie cudo na Fisie :

img0104qv7.jpg

Jakiś czas temu popiszczało to troche a później kontrolka gasła. Teraz non stop sie pali :kwasny:

Jeden "czarodziej"stwierdził na VAG-u ze to czujnik temperatury . Zdjęta osłona silnika zaczepiony nowy czujnik 2 -pinowy . No i ... kontrolka cały czas sie świeci ?

Moze być to wina czujnika cieczy ? Czy inna magia ?

Opublikowano

tu trzeba jednak dobrych magików ;)

Opublikowano

tu trzeba jednak dobrych magików ;)

Kurde czyli co ? Co sugerujesz bo ja z takiej odpowiedzi nic nie wnioskuje :wallbash:

Opublikowano

sugeruje że trzeba poszukać dobrego mechaniora najlepiej takiego co sie w audi specjalizuje

Opublikowano

sugeruje że trzeba poszukać dobrego mechaniora najlepiej takiego co sie w audi specjalizuje

Nie wydaje mi sie zeby to było az tak poważne , ale ok czekam , moze ktos miał ten sam ból .

Opublikowano

raggaman sprawdź zbiorniczek wyrównawczy, tj czujnik + poziom płynu

Opublikowano

raggaman sprawdź zbiorniczek wyrównawczy, tj czujnik + poziom płynu

Też bym to sprawdził, a poza tym zapraszamy na spota warszawskiego - podłączy się pod VAGa i będzie wiadomo co i jak.

Opublikowano

ta kontrolka to na 90% za niski poziom plynu w zbiorniczku wyrownawczym chlodnicy...

Opublikowano

Też bym to sprawdził, a poza tym zapraszamy na spota warszawskiego - podłączy się pod VAGa i będzie wiadomo co i jak.

Z miłą chęcią a, ale nie mam teraz samochodu w Warszawie .. A spoty Lubelskie milczą :confused4:

Sprawdze to .. :)[br]Dopisany: Listopad 12, 2007, 10:02:27 _________________________________________________

ta kontrolka to na 90% za niski poziom plynu w zbiorniczku wyrownawczym chlodnicy...

Wszystko mam uzupełnione .

Opublikowano
  • Autor

Panowie klimatronik wskazuje 90stopni a na liczniku 60stopni czy to napewno czujnik??? zaznaczam że termostat już nowy orginał...

ps Meeting bydgoski już w tą niedziele w podziemiach TESCO godz. 14

Opublikowano

Panowie klimatronik wskazuje 90stopni a na liczniku 60stopni czy to napewno czujnik??? zaznaczam że termostat już nowy orginał...

ps Meeting bydgoski już w tą niedziele w podziemiach TESCO godz. 14

Tak, na pewno G2/G62 - ale sprawdź jeszcze VAGiem żeby mieć 100% pewność.

P.S. W Tesco przy rondzie Toruńskim ???

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

A czy ktoś może mi powiedzieć gdzie jest ten czujnik w AFN? Mam albo nie stykajace przewody albo brudny czujnik. U mechanika, przez 1.5 tygodnia działał OKI. Wczoraj odebrałem autko i jak odjechałem 1 km od zakładu - to wysiadł :) ale teraz najlepsze... jak sie cofnąłem i znow byłem w okolicy Rogalowni to zadziałał. Normalnie łajza boi sie ze go wymienią i jak sie zbliza do mechanika to zaczyna działać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.